Репетитори

Підготовка Гете-сертифікат, Goethe-Zertifikat A1, А2 - C2  • 200 грн  -5%


Про курс

Підготовка Гете-сертифікат Goethe-Zertifikat A1, А2 - C2 в Запоріжжі.

  • Я і мої колеги, маємо тривалий і успішний досвід підготовки до цього іспиту. Поряд з великим досвідом викладацької діяльності та постійною мовною практикою з носіями німецької мови, у всіх наших репетиторів є вища філологічна освіта, сертифікати та дипломи міжнародного зразка не нижче С1. Це дозволяє надавати якісну підготовку до отримання Гете-сертифікату Goethe-Zertifikat рівнів від A1, А2 до C2 включно, для людей з будь-яким рівнем німецької мови.

Натисніть на цей напис для швидкої онлайн консультації у нашого фахівця. Після натискання на цей напис відкриється вікно індивідуального чату з адміністратором школи. Наш фахівець онлайн і готовий відповісти на Ваші запитання!

  • Якісна підготовка до отримання дипломів Гете-інституту Goethe-Zertifikat в Запоріжжі, починається, перш за все, з безкоштовного тестування (якщо у Вас рівень 0, то тест проходити не потрібно). Тестується Ваш рівень знань і даються рекомендації по програмі підготовки та необхідній кількості годин. На першому уроці Ви отримуєте уявлення про програму Вашої майбутньої підготовки до іспиту, знайомитеся з викладачем.

Вся інформація про наших репетиторів, на основному сайті http://online-language.org

  • Процес викладання побудований на застосуванні інтернет технологій дистанційного навчання і, зокрема, програми скайп, вайбер. Навчання індивідуальне, "вживу", один на один з філологом за індивідуальною програмою. Ми працюємо таким чином більше 7 років, за цей час отримали багато позитивних відгуків. Підготовка до отримання Гете-сертифікату Goethe-Zertifikat онлайн по скайпу (вайберу) дозволить Вам займатися в комфортній обстановці, не обмежуватися територіальними рамками і займатися з кращими репетиторами Запоріжжя і України.

Ви можете отримати знижку 5% Повідомте нашого адміністратора що знайшли нас на (education.ua).

Категорії курсів


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також усі репетиторів в Запоріжжі, ЗВО/ВНЗ в Запоріжжі, коледжі в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, тренінги в Запоріжжі, роботу в Запоріжжі.