Опис курсу

Підготовка до DELF, DALF в Харкові.


Ми надаємо всім бажаючим можливість замовити перший вступний урок. Під час першого заняття викладач визначить Ваш рівень знань мови, підбере підручник, за яким надалі будуть проводитися підготовка до DELF, DALF, а також розробить відповідну програму навчання. Перше заняття необхідно не тільки Вам, але і фахівцям Dialogue online, так як викладачеві потрібно отримати інформацію про Ваших цілях і Вашому рівню знань. До нас Ви можете звернутися з будь-яким рівнем мови, так як фахівці нашої школи мають рівень не менш С1 і можуть успішно підготувати Вас до здачі іспитів DELF DALF в Харкові.

Отримати більш детальну інформацію про послуги нашої школи або ознайомитися з більш детальною інформацією про репетиторів Ви можете на нашому основному сайті http://online-language.org

Час проведення занять Ви можете вибрати самостійно, попередньо проконсультувавшись зі мною або з Вашим викладачем. Наші фахівці зможуть допомогти Вам вибрати потрібний для Вас час навчання, так як вони на зв'язку онлайн практично в будь-який час доби.

Завдяки сучасним технологіям, а особливо програмі Скайп, Ви можете проводити заняття з викладачем, не виходячи з дому. Це дуже вигідно для людей, які цінують свій час. Таким чином, Ви можете підготуватися до здачі езкаменов DELF DALF в Харкові, економлячи свій час та гроші і в максимально комфортних для Вас умовах.

Отримати консультацію з питань Ви зможете, зв'язавшись з нами одним із зручних для Вас способів (skype, e - mail, Моб.телефон). Всі контакти вказані на нашому основному сайті, де Ви також можете замовити перший вводний урок.

Готуйтеся до іспитів DELF DALF в Харкові з нашими викладачами професіоналами. Телефонуйте або пишіть нам, і отримаєте знижку 5% від обумовленої ціни.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок