Опис курсу

Підготовка до DELF, DALF в Харкові.


Школа Dialogue online надає своїм клієнтам можливість спробувати свої сили на першому вводному занятті. Під час першого заняття викладач визначить Ваш рівень знань мови, підбере підручник, за яким надалі будуть проводитися підготовка до DELF, DALF, а також розробить відповідну програму навчання. Перше заняття необхідно не тільки Вам, але і фахівцям Dialogue online, так як викладачеві потрібно отримати інформацію про Ваших цілях і мотивації вивчення мови. У школу Dialogue online Ви можете звернутися з будь-яким рівнем мови, так як фахівці нашої школи мають рівень не менш С1 і можуть успішно підготувати Вас до здачі іспитів DELF DALF в Харкові.

Отримати більш детальну інформацію про послуги нашої школи або ознайомитися з більш детальною інформацією про репетиторів Ви можете на нашому основному сайті http://online-language.org

Час проведення занять Ви можете вибрати самостійно, попередньо проконсультувавшись з Вашим викладачем. Наші фахівці зможуть допомогти Вам вибрати потрібний для Вас час навчання, так як вони на зв'язку онлайн практично в будь-який час доби.

Завдяки сучасним технологіям, а особливо програмі Скайп, Ви можете проводити заняття з викладачем, не виходячи з дому. Це дуже вигідно для людей, які цінують свій час. Таким чином, Ви можете підготуватися до здачі езкаменов DELF DALF в Харкові, економлячи свій час та гроші і в максимально комфортних для Вас умовах.

Отримати консультацію з питань Ви зможете, зв'язавшись з нами одним із зручних для Вас способів (skype, e - mail, Моб.телефон). Всі контакти вказані на нашому основному сайті, де Ви також можете замовити перший вводний урок.

Готуйтеся до іспитів DELF DALF в Харкові з нашими викладачами професіоналами. Телефонуйте або пишіть нам, назвіть адресу (osvita.com.ua) і отримаєте знижку 5% від обумовленої ціни.

  • Тел.: (095) 235-14-50 (097) 125-23-34
  • Skype: online.language
  • E-mail: info@online-language.org
  • Сайт http://online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок