Репетитори

Підготовка до DELF, DALF


  • 180 грн  -5%

Підготовка до DELF, DALF в Харкові.


Ми надаємо всім бажаючим можливість замовити перший вступний урок. Під час першого заняття викладач визначить Ваш рівень знань мови, підбере підручник, за яким надалі будуть проводитися підготовка до DELF, DALF, а також розробить відповідну програму навчання. Перше заняття необхідно не тільки Вам, але і фахівцям Dialogue online, так як викладачеві потрібно отримати інформацію про Ваших цілях і Вашому рівню знань. До нас Ви можете звернутися з будь-яким рівнем мови, так як фахівці нашої школи мають рівень не менш С1 і можуть успішно підготувати Вас до здачі іспитів DELF DALF в Харкові.

Отримати більш детальну інформацію про послуги нашої школи або ознайомитися з більш детальною інформацією про репетиторів Ви можете на нашому основному сайті http://online-language.org

Час проведення занять Ви можете вибрати самостійно, попередньо проконсультувавшись зі мною або з Вашим викладачем. Наші фахівці зможуть допомогти Вам вибрати потрібний для Вас час навчання, так як вони на зв'язку онлайн практично в будь-який час доби.

Завдяки сучасним технологіям, а особливо програмі Скайп, Ви можете проводити заняття з викладачем, не виходячи з дому. Це дуже вигідно для людей, які цінують свій час. Таким чином, Ви можете підготуватися до здачі езкаменов DELF DALF в Харкові, економлячи свій час та гроші і в максимально комфортних для Вас умовах.

Отримати консультацію з питань Ви зможете, зв'язавшись з нами одним із зручних для Вас способів (skype, e - mail, Моб.телефон). Всі контакти вказані на нашому основному сайті, де Ви також можете замовити перший вводний урок.

Готуйтеся до іспитів DELF DALF в Харкові з нашими викладачами професіоналами. Телефонуйте або пишіть нам, і отримаєте знижку 5% від обумовленої ціни.

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі репетитори в Харкові, а також ЗВО (вузи) в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові