Оцінка відвідувачів
(по 9 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я закінчила цю школу.Дуже буду сумувати за всіма своїми однокласниками та вчителями.Дякую всім за незабутні роки у Перлині.Бажаю школі процвітання та багато нових учнів.Вчителям бажаю терпіння та витримки.Учням бажаю натхнення і бажання вчитися.Ще раз дякую вам усім.Це прекрасна школа.Нехай вам щастить!

,

Школа суперова.Вона на 4 класи я лише провчилася 3 і коли мене перевели в іншу школу це був як ніж серце!!!!!Вчителі теж суперові.Учні для них як сім`я.
Англійська мова-мій улюблений урок...вчила його Віра Степанівна-дуже добра та вміє що навчити вчителька.Валентина Василівна мій класний керівник можу сказати......що вона як золото хороша.Руслан Олексійович колись був фізруком тепер вчить образотворче мистецтво.Світлана Вікторівна наданий момент вчить фізкультуру дуже розважлива.А ще велика подяка директору школи Наталі Юріївні.Вчителі я вас всіх ДУЖЕ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ.І якщо ви читаєте цей коментар знайте як сильно я вас люблю і сумую за вами.

,

Школа дуже класна).Зараз я навчаюся в 4 класі.Найкращі вчителі Галина Василівна,Олеся Мирославівна,Руслан Олексійович,Маргарита Генадіївна,Світлана Вікторівна.Англійська дуже хороша. Це найкраща школа у світі!!!♥

,

В цій школі вчаться двоє наших дітей. Подобається сімейна атмосфера, доброзичливе ставлення до дітей та виховання їх в щирому християнському дусі. Англійська викладається не гірше, а то й краще, ніж у спецшколі. Після уроків є гуртки та продовжена група. Вдячна всім вчителям за підхід до діток і, без сумніву, рекомендую цю школу усім зацікавленим)))

,

Школа супер.Я закінчила цю школу і дуже за нею сумую.У цій школі добрі вчителі ,які хочуть дати тобі багато знань.Найкраща моя вчителька ,яка дала мені багато знань з англійськоі мови-Віра Степанівна.А ще моі улюблені вчителі це Валентина Василівна і Наталя Юрівна (директор школи).Всім привіт

,

Школа супер!!! Я з учнів які були першими у ній і можу сказати одне, зі всіх шкіл ця сама краща. Велика вдячність моїй першій вчительці Зоряні Василівні та всьому калективу. Великий привіт Насті, Ілюші, Артуру, Саші, Уляні,Софійці, Оксанці та Данилу.

,

Школа надзвичайно хороша.Англійська на вищому рівні. Відношення до дітей - як до родини. Викладачі - професіонали своєї справи. Особлива подяка - Валентині Василівні, Руслану Олексійовичу, Вірі Степанівні, Наталі Юрівні, пану Петру. Дякую Вам за душевне тепло та щиру усмішку.

,

Школа супер!

,

Английский язык на первом месте!Самые класные мои учителя Галина Васильевна ,мис Олеся,Руслан Алексеевич

Див. також:
Зворотній зв'язок