Оцінка відвідувачів
(по 67 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Сидор Оксано Зеновіївно❤️
Прийміть слова щирої вдячності

,

Дуже хороша школа.Усі вчителі дуже добрі і веселі.А найкраща вчителька Сидор Оксана Зеновіївна.

,

Найкраща школа в світі. Вчитель 3-Е Галина Богданівна дуже хороша, чуйна по відношенню до своїх учнів, ми Вас любимо, а вчитель 1-Б класу Мирослава Володимирівна дуже добра, шукає підхід до кожного, приділяє усім багато уваги, вміє зацікавити з перших слів. Дякуємо Вам усім.

,

Ця школа найкраща всі вчителі дуже добрі і веселі а найкраща вчителька Коромець Галина Стратонівна. Приходьте навчатися в ту школу вона дуже чудова

,

Не школа а чудо. Дуже добра школа. Вчителька Коромець Галина Стратонівна порсто чудо.

,

Хочу подякувати цій школі за відмінне навчання моєї дитини усі 4 роки! А саме низький уклін нашій вчительці Коромець Галині Стратонівні! Строга та водночас добра, сучасна, але справедлива та ще багато інших теплих слів можу сказати про цю людину. Але найбільше мені подобалось її вміння через жарт вирішити будь-які конфлікти та залишитися для дитини справжнім кумиром.
Також хочу відзначити і нашу вчительку з англійської Юлію Ігорівну. Вона наполегливо та старанно старалась донести до діток усі тонкощі англійської мови. Диктанти, тести та контрольні були постійно, які тримали у тонусі і не давали забути про англійську :))
Дуже хочу подякувати за організацію екскурсії у Карпати перед закінченням 4-го класу - вона дуже згуртувала дітей та залишила багато приємних спогадів.

,

А ще незадоволена групою. Раніше вчителькою на групі була Ірина Василівна, з нею було добре. Пізніше її підвищили а дали зовсім іншу вчительку. Раніше залишалась бо батьки не мали змоги мене забирати рано, потім для задоволення. Коли ж прийшла нова вчителька - все було зосереджено тільки на робінню домашнього завдання. Я розумію, що продовжувальна група створена для цього, проте я звикла робити його вдома. В школі є єдина змога поспілкуватися з друзями, побавитись. Але в школі робимо домашнє, вдома байдикуємо. З 3 класу на групу не ходжу.

,

Зараз я в 4 класі, і Наталя Василівна дуже гарна вчителька, я рада що потрапила до неї) Дуже гарна школа, хоча деякі вчителі та інші працівники школи інколи суворі. Проте їсти до шкільної їдальні не ходжу, після їхньої їжі мене інколи нудить. Раніше, якщо я не їла, мене заставляли доїдати. Всім іншим задоволена.

,

Для Коромець Галини Стратонівни вона найкраща вчителька в світі Галина Стратонівна весь 4-Б вас дуже любить

,

Вчителька гнобить дитину,батьки якої нездали грошей на подарунки у випускному 4-му класі,ставлячи негативні оцінки.Дитина усі ці роки навчалась добре:8-12 балів.

,

Чому і в цій школі отруєння зараз приховають і спустять на тормозах!!

,

Хочу відмітити позитивним відгуком вчительку англійської мови Юлю Ігорівну.Дуже хороший педагог.Донечка задоволена,а я ще більше бо бачу хороший результат.Дякую.

,

Моя донека навчається у 3 класі.Вчителька-Кушка Ольга Євгенівна -дуже хороший педагог і щира людина,дитина дуже задоволена навчанням і вчителем.Щиро дякую.

,

Моєму сину пощастило, його перша вчителька - Вітюк Тетяна Василівна.
Хороші знання, достатня дисципліна, людяне відношення, загальний позитивний і дружній настрій класу.
Діти будуть сумувати і заздрити новим першачкам, які прийдуть до нашої вчительки.

,

Я вже закінчив третій клас і сама добра вчителька це Мирослава Володимирівна!А також дякую за навчання Юлії Ігорівні з англійської мови.

,

Сидор Оксана Зеновіївна найкраща вчителька!!!

,

Попит у цієї школи звичайно великий проте за яким методом обирають дітей, мені все ще не зрозуміло. Чому беруть дітей з інших районів, при тому відмовляють дітям з даного району, вважаю,що це певне порушення норм та правил. Розумію, що кожен має право вибору школи для своєї дитини, але чому люди котрі живуть в даному районі повинні возити свою дитину через пів міста,оскільки в школі, котра знаходиться поруч уже немає місць, а місця зайняті дітьми, котірі належать до іншого району. Якщо є такий великий попит, то, чому керівництво не звертається до відповідних органів для призначення іншого приміщення, чи можливо керівництво підходять такі умови.

,

Найкраща в світі вчителька це Сидор Оксана Зеновіївна!!!

,

не задоволена,в дитини пропало бажання ходити до школи.свят взагалі не роблять,беруть взятки. діє репетиторство після уроків на групі.вчителі до батьків які гроші платять відносяться гарно, а іншим відбивають охоту до навчання.постійно грошей купа здавати../вчителі нічого не роблять - все батьки.

,

моя дитина ходить до вашої школи у 1- А. Вчитель Бойцун Вікторія Ярославівна дає дуже хороші знання, проводить багато свят. Моя мала приходить зі школи дуже задоволена. Підійдіть в інші класи де також проводять свята неменш за ваш клас!

,

Дякую Янчишин Ірині В,- людина та вчитель від Бога!

,

Наталя Ярославівна краща вчителька дає знання та позитивні враження)

,

моя дитина ходить до вашої школи у 1- А. Вчитель Бойцун Вікторія Ярославівна дає дуже хороші знання, проводить багато свят. Моя мала приходить зі школи дуже задоволена.

,

Школа непогана, навчають добре, до дітей відносяться з любов'ю, англійска на мою думку взагалі добре подається. Через перевантаження класів та навчальної програми вчитель не може приділити багато уваги кожному учню. Відповідно потрібно багато працювати з дитиною вдома. Інколи за тиждень дитину не викликають жодного разу. Але це напевно проблема багатьох наших шкіл...
А тепер про великий мінус, який є у цій школі: це свята! Їх просто немає! Ніби немає дня Миколая, Нового року і т.д. Свят з дітьми взагалі не організовують! Перед новим роком та Миколаєм одна загальна вистава для всієї школи і все - ні віршів, ні виступів, ні костюмів...... нічого. Так, основний наголос потрібно робити на навчанні, але свята - це також свого роду розвиток! Відчуття свята у дитини взагалі немає! А як же новорічні вірші, костюми, хороводи в колі однокласників?! А в театр на виставу я можу і сама сходити з дитиною.....

,

школа "Світанок" найкраща.Велике спасибі Сидор Оксані Зеновіївні.

,

У нашому класі підвищити голос на учня - норма. Деякі батьки скаржаться на те, що й стусана можуть дати (на щастя таке трапляеться рідко). Замість уроків малювання та праці бувае додаткова математика. Діти втомлюються. На перерву не ходять (очевидно вчитель почувае себе спокійніше). Територія навчального закладу - майданчик для вигулювання собак. Серед плюсів: чудові вчителі іноземної (Келемен І.Ю.)та музики Зеновія Іванівна. Окрім цього - немае "класової нерівності" :-) Хто вирішить вчити тут своїх дітей, нехай поцікавитья "рекомендаціями" класних керівників. Ми ж за "Світанком",напевно, не сумуватимемо...

,

Кобрин Наталія Ярославівна найкраща вчителька в світі..
Дуже добре пояснює..
Нам було повезло з вчителькою:*
Я її дуже люблю♥

,

Я дуже задоволена Бучко Іриною Василівною. Як на мене має в собі збалансовано і любов до професії, до дітей і вміння вчити (4-В клас) . Англійська в школі жахлива. Якщо хочете щоб дитина знала - треба репетитора.

,

найкраща вчителька Бойцун Вікторія Ярославівна 4-Д клас

,

4Г найліпший

,

школа суперова. Наталя Ярославівна найкраща вчителька. ми будем сумувати за цією школою. Ваш 4-Б клас♥♥♥

,

Наталія Ярославівна - найкраща вчителька у світі!!!!!!!!!!!! 4-Б Вас дуже любить!!!

,

Ми дуже любимо вчительку 4-б класу Кобрин Наталія Ярославівна вона супер!

,

наша вчителька супер.І школа тоже супер
4-А вперед

,

Коромець Галина Стратонівна це найліпша вчителька, ми її дуже любимо та поважаємо!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

,

Це звичайна державна школа, з самими класичними методами викладання!
Чи люблять дітей, як тут пишуть, цілком залежить від вчителя! Ми тут вчимось, і бачу, що не рідкість вчителі, які і кричать, і б"ють дітей, і рвуть зошити.
Чи сильні знання - теж не знаю. Нашу вчительку вважають "сильною", але уроки математики зводяться до "каліграфічно написати", і встигнути зробити чи не всі завдання з книжки. В результаті - діти до дошки практично не ходять, пишуть задачі під диктовку.
Свят за рік було від сили два, при чому те, що на Новий Рік, було цілком з ініціативи і за рахунок батьків, і зводилось до того, що прийшли клоуни порозважати дітей.
Актовий зал і спортивний зал - це одне приміщення. Немає вчителя фізкультури - урок проводить (а швидше не проводить) основна вчителька. Це якщо вам важливо, щоб дитина розвивалась гармонійно.
З позитивів - хороші українські підручники (не харківські від в-ва "Ранок").

,

Кобрин Наталя Ярославівна найкраща вчителька у школі. А школа суперова.

,

Галина Стратонівна скоріше повертайтеся до нас ми за вами дуже скучили

,

бодя я з тобою повністю погоджуюся шо Галина Стратонівна найкраща вчителька
З 4-А класу

,

Найкраща вчителька Галина Стратонівна!!!!

,

Хороша школа.
Старша донечка в четвертому класі. Молодшу приведу до Вас через два роки.
Спасибі усім вчителям і директору школи за гарно підібраний колектив!:)

,

Дуже хороша школа і найкраща вчителька, Кобрин Наталя Ярославівна.

,

Кобрин Наталя Ярославівна найкраща вчителька на світі!!!А школа суперова!!

,

Кобрин Наталя Ярославівна найкраща вчителька на світі! Ми вас любим і поважаєм!!!

З повагою 4-б клас
ЛЮБИМ!!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

,

Галина Стратонівна 4-А клас вітає Вас з Новим Роком! Ми вас дуже любимо!!!

,

Моя донька вчилася лише останній клас, 4-й, у Світлани Георгіївни.

Я страшенно задоволений і вчителем і атмосферою у цій школі.
Зрозуміло, що дужебагато залежить від особи директора.

,

мирослава володимиривна и зеня иванивна найкращи вчители в школи вони добре вчать !

,

Школа прекрасна!!!! Лише найкращі враження залишилися на усе життя=)
Ніколи не забуду найкращу у світі Вчительку, котра ,на жаль, зараз уже не викладає у "Світанку" - Сулиму Оксану Мирославівну.

,

я колись там вчився класна вчителька Тетян Василівна

,

Дуже хороша школа.Вічливі до дітей вчителі.

,

Сама найкраща і найприкольніша вчителька Галина Стратонівна.4-А Вас
дуже любить!!!!!!!!

,

Лазуренко Ірина Зиновіївна дуже хороша вчителька

,

школа дуже красива,сонячна,чиста.Працює у ній дуже хороший та дружній колектив. Для мого малюка як рідний дім.

,

Дуже хороша вчителька англійської мови пані Лариса. Мій син любить ходити на її уроки. Нажаль інші вчителі його не можуть зацікавити.

,

Хороша школа, затишна. За учнями наглядають усі. Рівень знань залежить 50% від вчителя 50% від дитини та батьків. В цілому належний рівень.

,

Найкраща школа! 4-Бклас 2011р. і вчителька Лазуренко Ірина Зиновіївна!!!

,

4 - г супер вчителька супер

,

Люблю цю школу !! Вона була для мене першою ! І дуже дякую моїй першій вчительці Вітюк Тетяні Василівній !!!!

,

Дуже добра школа.
І хороші вчителі.
4-Г клас.

,

Класна школа!Я у ній вчуся!4 клас!

,

Школа, у якій люблять дітей.
Доброзичливі працівники.

,

Школа відповідає усім поставленим оцінкам у відгуках. Дуже добрі вчителі.

,

Дуже гарна школа.І вчителі дуже добрі, розумні , чесні працюють в Світанку !

,

КЛАСНА ШКОЛА.

,

Дуже хороша школа!!!Розумні,відважні,чесні,вірні,добрі вчителі працюють у цій школі!!!

,

Я колись вчилась у цій школі дуже хороша є учителька Світлана Миколаївна!!!

,

Ця школа найкраща в світі!!!Я не бачила кращої школи ніж цю!!!

Див. також:
Зворотній зв'язок