Оцінка відвідувачів
(по 61 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школою ми задоволені на всі 100% вчителі стали рідними!!! Галина Михайлівна знаходить підхід до кожного!!! . Єдиний мінус школи,що вона лише для молодших класія( бо так не хочиця розлучатись і переводити доньку в інше місце

,

Враження від Арніки-прекрасні! Педагогічний колектив прекрасний, нова директор не знаю,чи вписалася. Підтримую дописувача нижче- якщо хочете після 4класу перейти в ЛУГГ -краще застрілитися. Після Арніки -це просто жах. Навчання на нулі, вимоги до дітей зашкалюють, деякі вчителі відверто філонять свої прямі обрв'язки,але не забувають збирати гроші та скаржитися що ДІТИ ЗАНАДТО АКТИВНІ) вдумайтеся тільки- одним словом,виховують повністю слухняну людину,без критичного мислення та без особистості.
Арніка-все навпаки,майже ідеальна початкова школа!

,

У січні цього року мала намір записати свою дитину у початкову школу, до якої ми відносимося по району. Прийомні дні запису, вивішані офіційно на вікні коло входу, як виявилося, були чистою формальністю - запопадливі батьки уже давно наперед позаписували своїх дітей за місяць до початку офіційного прийому, який тривав рівно 2 год. першого дня, після чого прийом завершився. Наступного дня я пробувала підійти до заступника директора, де мені відмовили, мотивуючи, що уже набрано 70 дітей (це при тому, що попереднього прийомного дня було оголошено кількість у 60 осіб). Я не стала скандалити, хоча за законом вони не мають не взяти дитину, якщо вона прописана на їхній дільниці, причому тривалий час, а не прописалась вчора-позавчора (і ЖЕК мав би їм надати список дітей, що прописані у районі). Із вражень: школа маленька, дуже вузькі коридори, діти деяких класів перевдягались на фізкультуру просто на килимах у коридорі, оскільки вчителі провітрювали класи. Враженні дивні і неоднозначні.

,

Звертаюсь до батьків випускників НВК Арніка.Якщо надумали віддати свою дитину в ЛУГГ, то100 разів подумайте!!! В цій школі вчителів, які дійсно вчать можна порахувати на пальцях однієї руки. Моя дитина закінчує цю школу і тому я подам реальну картину щодо шкільних предметів: українська мова і література-5 балів- рівень низький, математика-7 балів , історія-0 балів- практично не читається, німецька мова- 2 бали-майже не читається, фізкультура-0 балів- діти сидять на лавках, фізика-0 балів-вчитель знає предмет на 0 балів, польська- 0 балів- не проводиться, інформатика- 3 бали- рівень низький. В п"ятницю академії під час уроків, репетиції під час уроків, поїздки під час уроків. Рівень культури дітей- 0 балів. Бажання вчити дітей- 0 балів. Це не гімназія, це БУРСА, але в бурсі дитина хоч здобуде робітничу спеціальність, а в цій школі суцільні понти.

,

Школа просто супер, вчителі талановиті творчі кожного разу щось придумують цікавеньке для дітей, відчувається що люблять і турбуються про дітей і звичайно дають їм хороші знання. Вчителі від Бога це Ольга Колосівна, Галина Михайлівна,Ірина Ярославівна, Любов Миронівна, Наталя Юріївна бажаю їм здоров*я і здіснення усіх мрій.

,

Школою задоволена практично повністю. Вчились тільки в школі,тому садок не оцінюю. Ольга Зіновіївна- вчитель за покликанням душі,це видно по дітях і морально,і за рівнем знань. Наталя Юріївна в адміністраіції теж людина- захоплена своєю справою, вкладається в процес дійсно як професіонал. Півроку нова директор,поки не відчули змін,тому не оцінюю. Поборів в класі немає,200 грн в семестр на шкільні витрати і ВСЕ. Проглядаю відгуки сусідніх шкіл та жахаюсь,бо в Арніці є високий рівень,і перейти в 5 клас хочеться не для того,щоб втратити набуте в Арніці.

,

У цьому закладі працюють хороші педагоги! Особливо вихователь-методист Світлана Іванівна котра не лише виховує діток ,а й забезпечує тепло та гармонію у цьому закладі. Ми вдячні Вам за це! Наші дітки в надійних руках!

,

я з пані олею цілком згідна вихователі чудові і няні також ! А кому не подобається шукайте інший садочок!!!???

,

не пишіть дурниць я воджу свою дитину в цей садочок і таких зауважень в мене ніколи не було вихователями і нянею я дуже задоволена!!!!!!!!!!

,

У цей садочок ходить вже моя третя дитина і нічого такого я не помічала. Кому не подобається у Львові є багато інших садочків.

,

Часто від вихователів і няньок несе алкоголем!!! Батьки будьте пильні - в руках цих людей ваші діти!!!

,

Садочком дуже задоволена. Зокрема вихователем- Оксаною Ярославівною. Надзвичайно працьовитий та відповідальний педагог. Дуже гарно і творчо проводить заняття в групі, моя дитина про неї постійно розповідає вдома, радіє коли йде в садочок. Занадто багато бере до серця і забагато переживає за діток. Від своєї сім"ї відаю її з днем дошкільника. Багато позитиву і щастя в житті!!!

,

Вихователі просто супер, особливо Оксана Ярославівна та Наталя Василівна, не просто відпрацьовують години, а справді виховують! Вчителька у нас Любов Миронівна, дуже задоволені. Хочете бути спокійні за своїх діток- вам в "Арніку"

,

Вчителі школи розумні, чесні, порядні. Такі мають бути вчителі!!!! Директор школи старається, щоб діти були в теплі, чистоті, щоб комплекс був для них другою домівкою. Людмила.

,

Ольга Колосівна моя вчителька,вона добра,весела,розумна.А Неля Євгенівна занадто строга.В нас заучка добра.В нас вже було 3 вчительки з англійської:Маряна Володимирівна,Оксана Олексійвна,Оксана Володимирівна

,

Школа ніби нормальна, а от директорка, ще та ...... . Совісті ні грама. Важає, що має право робити все що їй захочеться і так як їй хочеться. На думку батьків і почуття дітей їй глибого наплювати (це мягко кажучи).

,

Хто пише що у цій школі злі учителі і що годують як у тюрмі це не правда тут смачно готують і вчителі дуже добрі

,

Чудовий садок. Вихователі кваліфіковані та доброзичливі. Вихователь Наталя Василівна була другою мамою наштх діток, за що їй щиро вдячні. Цього року пішли в перший клас. Вчителька Любов Миколаївна чудовий педагог та хороша людина. Ми дуже задоволені НВК "Арніка"

,

школа просто клас краще ідіть у клас Любов Миронівни вона дуже добра

,

Щомісячний внесок 100 грн. з кожного учня на ремонт класу/школи, мабуть, забагато. Прошу переглянути тарифи в сторону зменшення. А навчальний процес та педагоги дуже хороші!!!

,

Любов Миронівна ви сама добра,весела і сама мудра вчителька у світі!!!!!!!!!!!!

,

Шукаю садок у Львові.Випадково натрапила на цей.Не знаю ще який садок,але директор моя перша вчителька.Щоб Ви зрозуміла що це за педагог-це справедлива,строга,дбайлива людина.Я незнаючи букв коли йшла в школу в 1-му класі читала 300 слів за хвилину,мені казала Наталя помаліше.Бувало що і сварила(раз навіть розплакалась),проте сварили справедливо(я підглядувала до хлопчика-списувала букви з письма).Зараз дитина в приватн.сад.там вихователям наплювати - лиш б дитина не плакала,от і все.Ніяких емоцій,як роботи.Директора цього садка весь клас дуже любив.От так.

,

Школа НВК Арніка мені дуже подобається. Мені подобаються вчителі. Вони чітко пояснюють свої уроки. Мені подобається моя класна керівничка. Тому я склала вірш про Любов Миронівну.
В клас її ти попади
гарні успіхи знайди
і любов і щиру ласку
подарує гарна казка
і пісні її почуй і любов їй подаруй!!!

,

Дуже хороша школа. всі вчителі добрі. Я вдячна моїй класній керівничці Матвіїв Ірині Миколаївній та Маряні Володимирівній (вчитель англ. мови).

,

ШКОЛА Н В К АРНІКА ПРОСТО СУПЕР!!!!!!а вчителі дуже добрі особливо Заставна Любов Миронівна!!!

,

щодо світлани іванівни-то педагог з великої букви!!!!!!!не знаю кому вона здалася дресирувальником,але це пише людина явно безтолкова і в якої зовсім немає уявлення про виховання дітей. у групі має бути порядок!!!!!!!!!

,

Керівництво цього закладу схоже на перевертнів, і їхні милі усмішки це тільки завуальований оскал (особливо це стосується Галину Іванівну та Аллу Григорівну), дуже страшно, що в цьому закладі займаються з маленькими дітьми. Хоча згідна, що викладачі прекрасні, вихователі теж не погані.Не дивлячись на статус НВК державний, його можна запросто віднести і до приватного.

,

Школа просто супер!Всім раджу туди йти!Супер,клас! тільки їдальня не смачна...=(

,

Цього року я закінчила 4 клас у найкращої у Львові вчительки Матвіїв Ірини Миколаївни-мій колишній класний керівник. Я дуже вдячна її. Вона вчила всього того, чого потрібно. Ірина Миколаївна дуже добра вчителька, гарно ставиться до дітей, не кричить на них, а спокійно пояснює. Також велике спасибі таким вчителям, Як: Богумила Іванна Іванівна ( вчителька англ.мови), Вікторія Олегівна( вчителька музики).
ЩО ПРАВДА їдальня не найкраща. Їжа не смачна, не дуже високої якості.
КЛАСИ гарні та охайні. Але коридори тіснуваті і побігати вашим дітям нема,де побігати. Та вам від цього легшеі спокійніше на душі. Також є буфет, в комірчині, але там нічого доброго також нема, крім звичайних булок з яблуками і сочками "Садочок". А загалом школа хороша, з добрими вчителями. Раджу потрапити до вчителей Матвіїв. І.М та Богумили. І. І вчительки англ.мови.Математика і англійська на високому рівні. Та вчитися не важко.
ШКОЛА СУПЕР ВСІМ РАДЖУ ТУДИ ЙТИ!!!=) =) СУПЕР ШКОЛА Батьки ,ведіть туди дітей!

,

У мене сестра ходить тут в садочок. Харчування пракрасне, а вихователі добрі і розумні. В садочку сестричка навчилась дуже гарно малювати та ліпити з пластиліну ( на її вік звичайно)

,

Слава Ісусу Христу! Людоньки, рятуйте дітей! Адміністрація "Арніки" - страшні люди. Педагогів беруть не за розум і добре серце , а за певну суму валюти. Дитяче місце коштує 300$, несіть побільше і частіше. Годують, як у тюрмі; басейн для мікробів, а не дітей; вихователі нервові, але не всі. ТЕРМІНОВО міняйте адміністрацію, тоді дітям буде добре не за гроші, а тому що їх будуть любити педагоги.

,

Плахотнік Іріна Ярославівна найдобріша вчителька , розумна і справедлива , найкраща у школі . школа супер!!

,

Я дуже люблю цю школу. Найбільше мені подобається Ірина Миколаївна, Маряна Володимирівна, Іванна Іванівна. Завдяки їм хочеться ходити до школи!!!! ЦЕ КЛАСНА ШКОЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Люблю цю школу)))

,

Школа дуже хороша))))) найкраща вчителька Тихонович Галина Михайлівна!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

дуже хороша школа. Особливо я люблю Ірину Миколаївну,Мар'яну Володимирівну,Іванну Іванівну , Вікторію Олегівну.

,

Школа хороша, затишна. В їдальні смачно готують! А Заставна Любов Миронівна найкраща вчителька))) Я дуже рада, що Вона мене навчала 4 роки)))

,

в випускних групах з дітьми підготовкою до школи взагалі не займаються, для чого тоді є ті вихователі.Садік нікудишній і ще тільки би брали взятки !!!!!!!!!!!

,

в садіку одні взятки!

,

Дуже хороший садочок. Привітні та люблячі вихователі, няні, вчителі.

,

Я вже закінчила цю школу і не жалкую ,що вчилася саме тут*)))обожнюю......Ірина Миколаївна найкраща)

,

в садочку діти гуляють зранку вдень і після сну ясельні групи найкращі а вихователі дуже хороші та приємні люди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

школа середня. а от окремі вихователі поводяться з дітьми (причому ясельна група - тобто дітей яких тільки відірвали від мами)просто жахливо. світлані іванівні треба навчитися правил етикету, гуманності. таке враження що ій треба прцювати дресирувальником хижаків в цирку., а не з маленькими дітьми. директор протягом року набрала в групу 34 дитини.!!!! як можна встигнути одній виховательці і одній няні за такою кількістю маленьких дітей. надворі сонце - а групу ні одного разу не вивели погуляти. ЖАХ!!!! на всі прохання і не тільки дирекція не реагує!!!!!!!! це школа???
нас спасає тільки нянічка наталя богданівна - золота людина.!бо вихователь навіть не вийде в кінці дня і скаже мамі нічого про дитину, тільки відгаркує.

,

гарна школа

,

А хто каже що в нас в школі нема басейну?Деректор і заучка не дятли вони нікого не клюють.......Адміністрація одна з найкращих і надій на ліпше нам не потрібно..Зрозуміли батько й мамою Ця школа найкраща! І всі ми учні та вчителі можемо це довести...
Вам батько з мамою мало похвальних коментарів то ми доведемо вам....ВЖИВУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Мамусю і батьку все це не правда , а школа просто супер!!!Таку школу більше ніде не знайдеш!

,

школа посередня, хоча є прекрасні вчителі,але їх мало. Директор-нижче середнього!, басейн існує для "проформи"; їдальня жахлива навіть після ремонту;директор зобов"язує вчителів вимагати від батьків гроші на ремонт класу,школи,басейну,тощо...Шкода, що не можу вказати імена та прізвища тих небагатьох вчителів, які достойні великого слова Вчитель, а то директор із завучкою їх заклюють. Замінити адміністрацію, і появилась б надія на краще...

,

Прекрасна школа! Цікава

,

Прікольна школа=)

,

Директорка супер,вчителі так само.Щодо кухні,то дійсно могло бути й
краще,але мене й така влаштовує.Мені школа подобається=)

,

Не потрібно нарікати директорка просто клас!!!

,

Згоден, що кухня не смачна, а директор елементарно не вміє поводитись з дітьми та їх батьками - завжди зла і непривітна. Батьків оцінює тільки по товщині кошелька. Якби не вчителі, то дитину туди б взагалі боявся віддавати.

,

Це не просто клас це вищий клас!

,

Так вчителі тут просто клас!
Таку школу треба просто шукати!!!
Арніка прекрасна!!!

,

Школа просто клас!!!

,

Так я згідна я теж дуже люблю....................
Максунову Ольгу Колосівну,Богумилу Іванну Іванівну, Березяк Вікторію Олегівну.
Як,що я не помиляюсь попередній коментар написала моя однокласниця Оленка панас! Це я гуцулка!

,

Нарахунок кухні я повністю згідна,кухня могла би бути набагато краща.Того року зробили ремонт на кухні надіюсь в наступному буде краща кухня.Але нарахунок вчителів я незгідна тому, що вони є на дуже високому рівні.Я їх дуже люблю особливо Максунову Ольгу Колосівну,Богумилу Іванну Іванівну, Березяк Вікторію Олегівну.Я вдячна всім вчителям за те, що вони мені дають знання.Школа АРНІКА СУПЕР!!!

,

я б так не оцінювала - брудно, тісно, дуже слаба адміністрація, кухня просто жахлива директору напевно це вигідно,що не слідкує за кадрами ,вчителі посередні,напевно ніхто не хоче іти в цю школу,

,

Я дуже льблю цю школу. Тут дуже добрі вчителі . Правда трохи фігово годують . Але так все добре

,

Дуже добрі вчителі. Файна школа. Тільки трохи погано годують . А так все добре

,

Це класна школа , Добрі вчителі,Мені вона подобається

Партнери сайту
Гімназія «Європейська освіта»
Гімназія «Європейська освіта»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок