Факультети і спеціальностівгору

Кафедри:

 • кафедра права;
 • кафедра туризму;
 • кафедра фізичної реабілітації;
 • кафeдра соціальнoї роботи;
 • кафeдра комп’ютeрної інженерії;
 • кафeдра еконoміки тa підприємництва;
 • кафeдра документознавcтва тa інфоpмаційної діяльноcті.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0332) 78-04-29, (0332) 78-00-43, (093) 433-17-34, (067) 334-48-47.


До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0332) 78-04-29, (0332) 78-00-43, (093) 433-17-34, (067) 334-48-47.

Докладніше про ВНЗвгору

Учаcникам бойовиx дій (АТО)знижкaм в оплaті зa навчaння – 50 % від вартоcті навчaння.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 78 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Нормально вчать, дійcно як скрізь

,

Навчався тут. Недоліки як і кругом є, але загалом задоволений.

,

Я магістр. Вчора отримав диплом. Уже працюю. Рекомендую!!!

,

Я закінчила Луцький інститут, працюю за фахом. Я була старанною студенткою, працювала на парах і отримала хороші знання. Я завжди з приємністю згадую студентські роки, хороше ставлення викладачів, різні заходи, які проводилися в нас на спеціальності.
Я люблю ЛІРоЛ.

,

Говорять гидоту ті, що нічого не робили ні для вузу, ні для
студентів і далі тупо сидять та підливають соляру,
а не йдуть у кращі місця, де їх так сильно "чекають".

,

Робити оцінки комусь - дуже легко. ЛІРоЛ вуз з своєю історією. І в нього є крім ректора ще і президент. Я навчалася в даному закладі і нічого поганого сказати не можу. Для мене він є рідним і дав дорогу в життя.
Я працюю за фахом і отримую достойну зарплатню.

,

чижика-хабарника на вила з вузу

,

Шановна пані, що ви пишете про "простого" Чижика, цього підлого полішука треба давно гнати не тільки з директора, але і з вузу., а на рахунок нового директора рано вам судити, дайте час ...

,

Шановні абітурієнти!!!!!!! Не обирайте ЛІРоЛ, як місце для навчання, там навчається одне бидло, люди які не поступили в нормальний вуз - пішли туди вчитись, а по факту прогулювати пари і просиджувати штани, ну а що, батьки ж платять!

,

До цього інституту поступала моя подруга та мене намовила: - Давай разом. Здали документи та були зараховані обидві. Закінчила з відзнакою. Здобула хороші знання для подальшої професії. Висловлюю велику подяку усім викладачам за їх турботливе ставлення до навчання. Мені було приємно навчатись у Луцькому інституті розвитку людини.

,

Поганий інститут , начальство, щось хоче але саме незнає чого і що! Найкращі кадри йдуть із інституту, приходять все гірші і гірші, робиться якийсь хаос. Студентів - мізер, всі хабарники, та й бувають, дні, що навіть інтернету немає, немає взагалі ніяких умов для праці.

,

Напишу як "студент-тєхнарь" цього вузу, я знаю, яка в них матеріальна база, 2 компютерні класи, один більш-менш, другий не дуже, але на таких студентів-знатоків хватить, інтернет є, але слабкий, 10+ мб, на всіх це мало, WI-FI є, але треба кланятись в ноги "ГУРУ ІТ-шнікам", WI-FI в стінах вузу почав існувати в 2015 р.,,

,

Студенти - не тратьте гроші на цей заклад, в Луцьку є кращі Виші, зокрема академії, довгий час працювала тут, на нарадах тільки і втирали, що треба студенти, самі собі рейтинг наганяють на сайтах, ще є така річ, як MOODLE. Це взагалі окрема історія, самі інформацію закидають, самі ж і скачують і проходять тести, студенти для них це мішок з грошима, чим більше стукнеш, тим більше вилетить, тому самі нічого не здасте, але саме головне це еліта цього закладу. Понабирали кумів і родичів на роботу, нормальних людей гноблять, Не довго ЛІРоЛу залишилось, останні ковтки повітря вже робить, рік-два і не більше....

,

Я закінчив ЛІРОЛ, фізичну реабілітацію в 2010. Хороші викладачі. Знання дадуть, аби ви брали. Всім привіт. Викладацькому колективу: Респект!

,

Дуже гарний навчальний заклад. Моя дочка рік тому закінчила навчання. Навчалася на спеціальності "Документознавство". Відразу після навчання десь через місяці два знайшла добреоплачувану роботу. Дякую викладачам, що зуміли добре подати матеріал який і на роботі реально пригодився мой доньці!

,

Навчаюся на спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність".
Навчальний заклад дуже подобається. Викладачі хороші, знаючі, подають матеріал цікаво. Шкода тільки що не маю можливості навчатися на денній формі навчання. Я працюю і горда, що я студентка ЛІРоЛу.

,

Я студент цього інституту, навчаюсь на другому курсі на спеціальності "Комп'ютерна інженерія". Мені дуже подобаєтьбся тут навчатись. Дуже гарне ставлення до студентів з боку викладачів.

,

Інститут закінчув сам і вчяться мої діти. Можу сказати хтось пише одне хороші викладачі, які дають знання та ставлення до студентів як до своїх дітей. Плюс помірні ціни за навчання.

,

і одної зірочки не заслуговує зайшла туди в будній день, година десята ранку , пройшла по всіх аудиторіях, три поверхи... і не знайшла студентів

,

Знаю цей навчальний заклад вже давно. На сьогодні нічого хорошого сказати не можу. "Верхи (свята трійця)" втратили "людську подобу", в очах лише одні гроші. Не віддавайте своїх дітей в цю "альма-матер", хай Бог змилується. В Луцьку є куди поступати.

,

Я навчаюсь в цьому вузі. Мені подобається ставлення викладачів до студентів та сам процес проведення навчання. Я вчусь на спеціальності "Компюторна інженерія", викладачі привітні та розуміючі, завжди увійдуть у ваше положення та піідуть на зустріч, якщо це потрібно.

,

Прекрасний колектив викладачів, доброзичлива обстановка. дешеве і смачне кафе (в сну дорожче в 2 рази). Цікаве дозвілля: екскурсії, турпоходи, свята, спортивні секції. Вчитись цікаво. Задоволений!!!!!!

,

Дуже хороший ВНЗ, викладачі знають свою справу, ціна за навчання порівняно з іншими навчальними закладами найдешевша, працівники ЛІРОЛ завжди йдуть на зустріч студентам, з 10-ти бальної шкали я б оцінив цей ВНЗ на 9 балів!!! Всім раджу)

,

це не вуз ,це контора,яка збирає гроші ,а потім через деякий час видає корочку про закінчення вузу.Директортільки тим і займається ,що думає на чому ще заробити ,кажуть йому дуже потрібно гроші .В закладі працюють лише родичі та знайомі .чужих туди не беруть .Корупція процвітає.

,

Навчався на заочному відділі. Дуже хороші викладачі, матеріал мені дуже допоміг у власному житті. Робота є, але відомо, як її можна отримати. Немає значення де закінчив інститут, якщо людина хоче отримати винагороду за працевлаштування, то Вам і не допоможе диплом з Гарварду. Викладачі дають нам основу, закладають базу і все інше залежить від нас. На роботі все починається з "нуля".
Я дуже задоволений інститутом, це лише моя думка, і прошу не брати її за основу. Кожному - своє.

,

ВУЗ прекрасний! Викладачі суперові. Невірте нікому хто про цей ВУЗ наговарює!

,

Хороший ВУЗ! Про те, який рівень навчання чи кращий чи гірший ніж у державних вузах, можу сказати таке: коли я навчалася, то у нас було половина викладачів з Політєха і колишнього ВДУ!Тому чого у нас гірший рівень навчання, якщо викладачі і з тих самих державний вузів? Але на старших курсах, коли навчалася, з інших вузів позвільняли викладачів і рівень освіти ніяк не змінився! Наші викладачі дуже хороші і розумні! Ідіть навчатися, не пожалієте!

,

Впринципі викладачі в ЛІРоЛ кваліфіковані і вчать.а це вже проблема студента, якщо хоче вчитись-вчиться. Я за 3 роки навчання у ньому не платила нікому ні гривні ні шоколадки нічого!!Але всеодно беруть деякі викладачі в тих хто не вчиться.Мені, здається, що викладачі повинні нести за це відповідальність.а то потім вся країна говорить а чому в нас погані лікарі,адвокати, реабілітологи. а тому, що корупція все ж таки є.для тих хто не вчиться.Хто не вчиться виганяйте.хто вчиться покладайте на них надії і збільшуйте їхні знання.

,

я в травні цього року закінчила 5 курс здобула спеціаліста, дуже хороший інститут. викладачі просто супер. якщо щось не знаїш всерівно вивчиш щоб здати, якщо не для себе то хоч заради того, щоб перед однокурсниками не було стидно. і коли викладачі бачуть що студент старається, опрацьовує матеріал, вони дуже допомагають. там дійсно працюють дуже хороші викладачі. правда є і не дуже але більшість - супер.головне мені подобається що є багато молодих викладачів, дійсно нормальних, що все розуміють не тянуть носа що вони такі особливі а гарно відносяться до студентів. поступайте не пожалієте.

,

Клас!

,

На звання найкращого університету не потягне, але точно не так все погано,як деякі описують. На мою думку 4 оптимальна оцінка!:) Базу дають хорошу, було б тільки бажання вчитись і розвиватись самому. Викладачі відповідальні, старанно виконують роботу,за що їм треба подякувати! Я закінчила цей університет з відзнакою і без хабарів, проблем з роботою не виникало. На даний момент отримую ще одну вищу освіту в Європі і з власного досвіду можу впевнено сказати, що в "Україні" викладають не гірше!!!

,

дуже хороший університет, з дипломом юриста працюю в прокуратурі. 5

,

Оголошення

25 січня 2013 року об 13.00 год.

в приміщенні бібліотеки інституту

відбудеться урочисте святкування

13-ОЇ РІЧНИЦІ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

Луцького інституту розвитку людини

Університету «Україна»Адміністрація інституту

,

Дуже кваліфіковані викладачі, відмінно викладають інформацію на парах, багато чого корисного дізналася і навчилася в ЛІРоЛі. Обожнюю цей інститут, якби йшла ще раз вчитися-то однозначно ЛІРоЛ!!!!!

,

Якщо вибираєте місце навчання, то не зробіть таку велику помилку як я...Ніколи нейдіть навчатися у стіни даного закладу...
Корупція, безвідповідальність, халатність, це все про ЛІРоЛ

,

Чесно.... не знаю чи хтось це читає.... вчилася там 2 роки ніколи нічого нікому не платила, просто хотілось більшого... Викладачі лізуть зі шкури шоб навчити студентів - це добре, але постійно обрізають години, пхають якісь збори в бібліотеці, якщо в мене навчання платне - то я хочу вчитися, а не слухати політичні агітації, правда то шо якшо в тебе є дядя тьотя, то на пари можна не ходити і так поставлять!!! в мене нікого не було, вчилася сама, як могла, виходило...)) було все 5 , але в прекрасний момент сказали шо не може бути в групі більше одної 5, тому - мені їх не ставили, бо в моєї одногрупниці була тьотя!!! висновок - зрозумілий!! Претензій нема, знали би ви скільки отримують викладачі і як затримують зарплату то питань би не було!! Перевелася в ВНУ там важко, дуже важко вчитися, але за 2 роки нікому нічого не платила, хотіла, але ніхто не ведеться, не знаєш 2 знаєш 5,знання там ті шо мені потрібно, тут їх заложать хоч-нехоч, а в Ліролі хоч- знаєш, нехоч - не знаєш!!!

,

дійсно, лірол - сучасний навчальний заклад, але видно, що конкурує з державними і є в багато чому. У мене сестра вчиться у державному, то є з чим порівнювати. Поступайте у ЛІРОЛ.

,

Я вчусь і мені - клас! Багато цікавого на парах, пристойний заклад, земні - викладачі, деякі ближче ніж батьки, випускники моєї спеціальності мають роботу. Документознавство вас чекає.

,

Я хочу тада поступити і переконатись в тому який цей інститут є насправді, бо те що оворять нічого не значить в кожного своя думка!!!!!!!!

,

З дипломом магістра юриста цього вузу беруть на посаду хіба старшої прибиральниці!

,

Наш університет найкращий.В ньому класно вчитися.

,

Я вчився в ЛІРоЛі і тепер маю досвід,який дякуючи викладачам я почав здобувати з третього курсу. вже 3 роки як закінчив і радий, що вчився в ньому. досвід пригодився і втілюю його по сьогоднішній день! Найшов роботу з 4 курсу і продовжую працювати по сьогоднішній день.Для тих хто приходить в ВУЗ і чекає шо йому в мозок загрузять "все про все" він глибоко помиляється. Якщо не хочеш вчитися йди на роботу і муч батьків!!!

,

Елітнєйший вуз України! Поступайте не пошкодуєте! Тут працюють висококваліфіковани професори!

,

Це жах....!І нащо я туди поступила(студентка 4 курсу)(((((((((((((((((((((((((

,

нульовий вуз

,

Це найкращий (платний) університет у Луцьку, томущо викладачі мають бажання вчити студентів! І це найголовніше. Люблю тебе ЛІРоЛ*))))

,

Хто хоче навчитися той навчиться!!!Викладачі хороші і професійні!Я працюю після закінчення Університету по спеціальності!!!Ті, що пишуть різні нісенітниці це просто ВДУ-шні,ЛНТУ-шні та ін. працівники, які прагнуть облити брудом реального конкурента!!!Інститут розвитку людини Відкритого міжнародного Університету "Україна" на сьогодні є найкращим ВНЗ де можна отримати кваліфіковані знання високого рівня та й за помірну ціну!!!

,

Хочу запевнити, що рівень корупції в університеті найнищий серед вузів луцька. Найвищий у ЛНТУ та ВНУ, ЛБ (соц. опитування) Рівень надання освіти доволі високий, це молодий ВУЗ і йде впевнено своїм шляхом.

,

Я цього року закінчую навчання в Університеті і ні про що не шкодую!

,

та норм унівєр))))))))))

,

Та супер він!!!!!!!!!!!

,

Если хочешь учиться............То научат.....
не хочешь плати...=))

,

Мені подобається. Це дуже класний ВНЗ. Викладачі супер і хто хоче вчитися тому легко буде влаштуватися на престижну роботу. Адже я сама закінчила цей заклад і зараз працюю. Все що говорять погане це неправда.

,

Я вчилася в цьому інституті і хочу сказати, що знання отримала у повній мірі, хороші викладачі, ніхто від нас не вимагав хабарів за здачу екзамену чи заліку, як у інших державних університетах Луцька. Для мене це найкращий інститут, я поважаю і люблю усіх викладачів, які викладали!

,

навчальний заклад супер а роботи по професії немеє

,

25 січня Луцький інститут розвитку людини Університету “Україна” відзначає своє одинадцятиріччя!
З цієї нагоди щиро вітаємо викладачів, студентів, випускників – з річницею “Альма-матер”!
Успіхів Вам, творчого натхнення, наукових та професійних здобутків!
Нехай наступні роки стануть роками утвердження на освітянському небосхилі!

,

Цены на обучение, кстати, ничуть не выше чем в государственных ВУЗах (не знаю откуда взялась легенда, что в ЛИРОЛе дешевле).

Преподаватели "собственной закваски", тоесть неприглашенныйе со стороны в большинстве случаев очень туго ориентируются по тому материалу, который читают студентам и ограничиваються чтением по бумажке, ибо не могут внятно ответить даже на простейшие вопросы. Руководство института с маниакальным упорством контролирует собственных работников, на которых, ксати отмывает немало денег, и, в то же время "не видит" проблем со студентами. Кстати, студентов-двоечников выгонять запрещено, ибо они платят деньги за обучение.

Поэтому если просто ходить на все занятия, то учиться дейстивтельно будет легко. Но брать на работу выпускника этого ВУЗа я бы не стал, да и детей своих на учебу туда никогда бы не отдал.

,

Пришлось пару лет подрабатывать в этом ВУЗе. Качество выпускников на 90% ниже плинтуса. Если на 1-2 курсе люди еще появляются на парах, то дальше стандартный вариант, когда из группы стационара в 30 человек больше 6-7 не появляеться. Зачетки большей половины "прогульщиков" лежат прямо на кафедрах и етим людям выставляются зачеты и экзамены "по распоряжению ректора" (это стоит всего 100 евро за сессию лично ректору). Можно "забыть" сдать что-либо на первом курсе и спокойно досдать перед защитой диплома. Есть много людей, которые получают записи сразу за три-четыре года "обучения" по бегункам. Студенты 4-5 курса имеют лишь поверхностные знания и уступают по их уровню студентам 2-3 курса государственных вузов. Тем, кто ходит на занятия в большинстве случаев зачеты и экзамены выставляються с минимальными требованиями, а то и просто "на халяву", ибо какой смысл требовать что-то от человека, если знаешь, что тем, кто не ходит на занятия все равно поставишь "по указке".

,

університет так собі, середнячковий!!

,

Поступила цього року.Навчання супер,не напрягають,ставлять хороші оцінки,викладачі просто золото.І хай не женуть на наш універ,бо тут не беруть хабарів,а не те що в ВНУ.Довго не задумуйтесь і поступайте сюди.Не пожалієте!!!

,

Я почав підпрацьовувати ще на 3 курсі навчання. дякуючи контактам своїх викладачів я здобув оствіту і практику 2 в1. тепер працюю без проблем! головне хотіти навчитися! тут не школа шо тобі будуть в голову пхати то шо ти не хочеш!!! тут дають хорошу і практичну інформацію і вчать як її на практиці застосовувати. ВСІ хто вчаться старайтеся ту інформацію засвоїти!!! Не шукайте причини , як насолити вузу в якому вчитеся а шукайте можливість.....

,

поки що подобається,що буде далі незнаю.Взагалі то роботу після будь якого закладу тяжко найти,адже всі хочуть зі стажем роботи.А де ж то його взяти?

,

жахливий професіоналізм та безвідповідальність викладачів, жахливі умови навчання......але не дорого!!!

,

Я першокурсниця,і покищо оцінюю цей заклад від побаченого а не пережитого.ВІН СУПЕРОВИЙ:-)

,

Дуже хороший навчальний заклад, чудові викладачі і високий рівень освіти. Я жодного разу не пожалкувала, що поступила в цей інститут!!!

,

Клас

,

я закінчила тут бакалавра, а на спеціаліста перевелася у вду...і чесно кажучи дуже пошкодувала...в Україні за 5 років навчання ні разу не платила за екзамени,все здавала сама,"на халяву" нічого не ставили,а в тому хабарному вду тільки гроші деруть,і нічого не вчать...таке враження що не вчилась рік на стаціонарі,а заочно...так що я це перевірила особисто-в Україні отримала непогані знання,а у вду дуже розчаровалась!!! я не знаю чого всі так женуть на Україну,але це неправда! НІ ЗА ЩО НЕ ПОСТУПАЙТЕ І НЕ ПЕРЕВОДЬТЕСЬ У ВДУ! Я ВЖЕ ПОШКОДУВАЛА ПРО ЦЕ...

,

Чудовий навчальний заклад, викладачі професіонали ...хто хоче чогось навчитись і мати переспективну професію поступайте і не задумуйтесь . А за корупцію скажу так, якщо студент сам приходить і починає пхати гроші - оце корупція. Сам там навчаюсь, плачу тількі за навчання, і то досить невеликі гроші порівняно з іншими навчальними закладами.

,

Я закінчила, цей навчальний заклад, і працюю в досить пристойній фірмі, на хорошій посаді.
І при пошуку роботи не дивляться що ти закінчував, а оцінюють твій професіоналізм.

,

жахливе місце. корупція і непрофесіоналізм

,

заклад нормальний

,

Это просто клас, это не просто оброзования но и перспектива, цена не большая, наука сепер, отношения вишый клас, да и в ньом просто простово, это супер!!!

,

У палаці культури м.Луцька 25 січня Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" відзначає своє десятиліття!
З цієї нагоди щиро вітаємо викладачів, студентів, випускників — з ювілеєм «Альма-матер»!
Успіхів Вам, творчого натхнення, наукових та професійних здобутків!
Нехай наступні десятиліття стануть роками утвердження на освітянському небосхилі Волині!

,

Всі можуть казати все що хочуть, але факт є фактом лише тоді, коли це перевіриш!! мені подобається цей університет, адже не кожен має гроші вчитися в державних унів. а тут можна за малі гроші отримати достойну освіту!!!

,

Мда...Цей універ-пусте місце вчитись то де хоч можна а от ким ти будеш після нього!!!!не гроші смішні а УНІВЕР!!

,

v4utus mogna...

,

пристойно, недорого, не пафосно

,

Цілком пристойний університет за смішні гроші!

Усі ВНЗ в Луцьку, а також коледжі та технікуми в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок