Абитуриентамвверх

Для получения полной и детальной информации касающейся сроков, условий приёма, экзаменов и необходимых сертификатах центра оценивая для выбранных специальностей, обращайтесь в приёмную комиссию по тел.: (033) 228-04-28.

При подаче заявления в бумажной форме абитуриенту могут понадобится следующие документы

  • оригинал и копия документа о ранее полученном образовании и приложения к нему;
  • оригинал и копия сертификатов ВНО;
  • оригинал и копия документа, удостоверяющего личность;
  • 4 одинаковые цветные фотографии размером 3х4 см;
  • для юношей: оригинал военного билета или удостоверения о приписке;
  • оригиналы документов, подтверждающих право на участие в конкурсе, зачисление по собеседованию, зачисление по квотам (при наличии).

Окончательный список всех необходимых документов и форму подачи (оригинал или заверенная копия) уточняйте в приёмной комиссии по тел.: (033) 228-04-28.

Фотогалереявверх
Оценка посетителей
(по 17 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете вуз и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Супер)))

,

Навчаюсь на третьому курсі,шкода що канікули цілий місяць,вже скучила за академією

,

В період вступної компанії я поступила у декілька вузів за спеціальністю "Право", але вибрала цей навчальний заклад. З кожним днем навчання переконуюсь, що я зробила правильний вибір! Лекції проводяться цікаво і змістовно, дуже багато практики. Інколи навіть шкодуєш, що пара уже закінчилась...

,

Навчаюся в Академії другий рік, задоволена. Викладачі адекватні ні з ким проблем ніколи не мала, усе здаю сама. Студентів багато, між собою дружні постійно щось проводимо, кудись ходимо, одним словом студентське життя веселе. Задоволена своїм вибором вузу!

,

В цьому році закінчую навчання у Академії на заочному, цілком задоволена усім. Вступала на третій курс, спеціальність фінанси і кредит, усі випуски перед нами отримали дипломи вчасно. Викладачі хороші, пари проводяться усі, матеріал подається в доступній формі багато з практики а не із теорії. Цього року сесія була в січні, що приємно у теплих аудиторіях. Нас завжди повідомляє куратор про сесії, практики і терміни здачі. Проблем не мала ніколи, ніхто з групи нікому з викладачів не платив.
У кожного своя думка, особисто я задоволена!

,

Lecturer dont get salary. 3 months.

Menedgement seems to be very corrupted!
A lot of work for ukraine investigation.

,

Навчаюся в академії.Дуже вагалася чи вступати до цього закладу,читаючи різні коментарі.Вступила і не пожалкувала.Викладацький склад чудовий,всі дуже дружні і лояльні до студентів "кланів" ніяких не існує,це дурня. І щодо хабарництва також наклеп,в нас є антикорупційний комітет.Опалення дійсно не було,його зробили.І тепер в верхньому одязі ніхто не сидить.Чудовий заклад,всім рекомендую.В їдальні помірні ціни і хороша якість страв.Єдиний мінус - це те,що пари починаються о 08:15.
Академія ван лав!

,

Суперперспективний навчальний заклад! Викладачі - найкращі! Мучають студентів - жах :) Студенти дружні, активні, живі! Таку голову студентського самоврядування ще на Волині пошукати! А ті йолупи, що про методистів пишуть, повинні знати, що методистів в Академії нема (одразу видно, що ці "студенти-дописувачі" - джинса продажна). Президента ще якогось згадують. Так це в ЛІРоЛ. А на фотографіях - актив Академії, най-най-найактивніші (це мої друзі). І взагалі, щось ця Академія така погана, що всі туди на роботу просяться: і з ЛІРоЛу, і зі СНУ, і з політеха.

,

Зразу видно гарно написаний текст викладачів, які роблять все можливе, щоб вставити палки в колеса. В Академії хороший педколектив і викладачі працюють на рейтинг і стараються надати студентам по максимум знань.

,

Викладачі надають стільки матеріалу, скільки студент може засвоїти.

,

Нетреба говорити лишнє. Це хороший навчальний заклад. Сама там навчалась, і знаю - якщо дитина хоче здобути знання, то здобуде їх незалежно від рівня акредитації навчального закладу.

,

Точно, що відстійний типу навчальний заклад і власник аферист!

,

Достйний навчальний заклад.

,

Правда, що це не ВУЗ! Це халепа для тих хто віддасть туди свої гроші і проблеми.

,

В цьому новоствореному закладі незрозумілого типу викладачі не те що на пари не приходять, а навіть на заліки. Бідні, обдурені діти приходять, по-ходять по вкраденому в інвалідів приміщенню і, і все...

,

Це не ВУЗ взагалі!і студентів там на багато менше ніж вказано! Ніхто там нічого не викладає... "шарашкіна контора" які зараз закриваються оптом....

,

Хороший вуз. Віддав сина вчитись, не шкодую.

Все вузы в Луцке, а также колледжи и техникумы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке

Обратная связь