Факультети і спеціальностівгору

Факультет дизайну та декоративно-прикладного мистецтва:

 • дизайн;
 • декоративно-прикладне мистецтво;
 • сучасні інформаційні технології тa веб-дизайн;
 • образотворчe миcтецтво;
 • культура тa суcпільно-гуманітарні диcципліни;
 • образотворче миcтецтво;
 • культура тa суcпільно-гуманітарні диcципліни.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (031) 261-30-33.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (031) 261-30-33.

Докладніше про ВНЗвгору

Організацію прийому щорічно проводить Приймальна комісія Закарпатського художнього інституту, затверджена наказом ректора, яка працює відповідно до Положення про приймальну комісію, плану її роботи та заходів контролю.Прийом документів з 10 липня. Прийом абітурієнтів здійснюється за результатами зовнішнього тестування та вступних іспитів з фахових предметів. Зарахування до ЗХІ здійснюється за конкурсом. До участі у конкурсному відборі для вступу на навчання за ОКР бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускалися особи, які подали сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та української мови та літератури з балами не нижче 124 та за результатами вступних творчих конкурсів з рисунку та живопису одержалине нижче 140балів.

Для занять у закладі створено 42 аудиторій, у тому числі 23 рисункових класів та майстерень. До послуг студентів 4 комп'ютерні класи укомплектовані комп'ютерами, які об'єднані в єдину мережу і підключені до мережі Інтернет.

У закладі працюють 3 скульптурні майcтерні, обладнaні відпoвідними станкaми, стeлажами і унаочнeнням, майcтерні кeраміки відповіднo обладнaні, майcтерні художньoї обpобки дерeва тa майcтерні з художньoї обpобки мeталу.  

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 23 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

"академія"- мильний пузирь.хоч серед викладачів є порядні люди,яких недооцінюють і не поважають.

,

Для тих,хто прийшов за дипломом академія-клас.Для тих,хто хоче навчитися-ужас.повністю підтримую думку Олени від 10.06.2016

,

Закарпатська Академія Мистецтв, найкращий заклад в якому мені довелося вчитись, я дуже рада що тут є та свобода, якою я живу все життя. Якщо хочеш віднайти себе, то просто твори, викладач у цьому не зобов*язаний брати участь бо це Твоє мистецтво.

,

Не раджу тут комусь навчатись!!!Викладачі дозволяють собі приходити на пари в не тверезому стані (та й на парах іх рідко можна бачити) вживати ненормативну лексику до студентів. Немає ніякої організованості в навчальному процесі, аудиторії в жахливому стані, немає належного обладнання для навчання!

,

Вважаю що кожен має право виразити свою думку про ЗХІ, але негативну оцінку дасть лише людина, яка ніколи в ньому не навчалася!!!!!!!! Це супер інститут! А стосовно організації, там де є творчість там нема місця організації та дисципліні Художник завжди трошки хаотичний, трошки розсіяний, трошки не врівноважений, тому що він жиє душею, серцем, емоціями!!! Хто вміє і хоче стати не таким, як сіра масса то ви на правильному шляху!

,

Дуже-дуже класний інститут! Я в захваті від навчання, викладачі високо рівня, цікаві диспипліни, хабарництва нема, все класно! Один мінус - трохи хромає організаційний момент, все вічно починається з запізненням, але це дрібниці на фоні загального приємного враження. Якщо є голова на плечах і хист до творчості - пройти на бюджет реально. Не бійтесь і пробуйте поступати, не пошкодуєте. :)

,

Нормальний інститут, якщо хочеш вчитися, то вчишся. Немає хабарництва, сесію можна нормально здати, але і "шари" не треба очікувати, викладачі привітні, завжди допомагають, навіть, якщо запитання поза межами навчання. Єдиний мінус- не все завжди проходить на серьйозному рівні, але, наслухавшись про інші мистецькі заклади, розумієш, що в нас все дуже добре

,

в інституті проводяться дуже цікаві заходи. викладачі доброзичливі. атмосфера творча. вчимося із величезним задоволенням. вважаємо,що наш вуз найкращий в закарпатській області.

,

мені подобається закарпатський художній інститут.

,

мені подобається навчатися в цьому вузі. викладачі хороші. умови також. вчитися цікаво. найкращий вуз

,

честно говоря никакого уровня преподавания в институте нет. если у вас есть талант надо его развивать, совершенствоваться и выбрать для себя достойное учреждение, к сожалению я лично не могу назвать этот институт "сильным" либо "на уровне". Как по мне учебу в нем можно назвать "бред полнейший" и при чем проорать это! все, что там твориться это бардак и никакой организации..

,

Я дуже хочу поступити в цей заклад,я вважаю що мене там багато чого навчать цікавенького і я багато чого буду знати. Я полюбляю малювати природу і багато ще іншого)

,

я вважаю, що це кращий коледж Ужгорода. Я навчаюся вже на 3 курсі і досі не змінила думку про нього в гіршу сторону. Тіки гуртожиток не айс. Краще знімати поміщення.

,

началася у попласького у ужгороді тепер у зхі навчаюся це небо і земля.ЗХІ набагато краще

,

Думаю вступати у цей вуз)))

,

найкращий ВУЗ в Ужгороді!!!!

,

Чудовий інститут. Успішність студентів висока и відповідає досягненням студентів на всеукраїнських конкурсах.... В цілому дуже цікаво тут вчитися.

,

Закарпатський художнiй iнститут, це один iз кращих ВНЗ Украiни.

,

супер!!!! Вчать!!!! Мені подобається!!!!!

,

Прекрасний інститут

,

Закарпатський художній інститут...не оправдал надержд..ужасный...знаний не прибавляют,только оценять работы преподаватели умеют!
Организации никакой...Ужасный вид помещения...Если умеете рисовать-не ваш вариант!!

,

Ужну відстій ,найгедотніший ВУЗ в Україні,про медичний факультет я взагалі мовчу,це найгірше що я бачила,хабарники нещасні,є дуже "класний" викладач по імені ГоловацькО,нічого він доброго не навчить !!!!! А гуртожиток - бомжатнік!!!!

,

Хочу тут навчатися :)

Партнери сайту
Державний університет телекомунікацій (ДУТ)
Державний університет телекомунікацій (ДУТ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Ужгороді, а також коледжі та технікуми в Ужгороді, курси в Ужгороді, репетитори в Ужгороді, робота в Ужгороді

Зворотній зв'язок