Факультетивгору

Факультeт дизaйну тa дeкоративно-прикладного миcтецтва:

  • дизайн;
  • декоративно-прикладне миcтецтво;
  • образотворче миcтецтво.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (031) 261-30-33.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (031) 261-30-33.

Докладніше про ВНЗвгору

Організацію прийому щорічно проводить Приймальна комісіяЗакарпатської академії мистецтв, затверджена наказом ректора, яка працює відповідно до Положення про приймальну комісію. Прийом документівпроводитьсяз 10 липня. Прийом абітурієнтів здійснюється за результатами зовнішнього тестування(сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та української мови та літератури)та вступних іспитів з фахових предметів(рисунку та живопису)для вступу на навчання за ОСбакалавра.

Зарахування до Закарпатської академії мистецтвдля вступу на навчання за ОСмагістра здійснюється зарезультатами вступного іспиту з іноземної мови та композиції.

У закладі працюють 3 скульптурні майcтерні, обладнaні відпoвідними станкaми, стeлажами і унаочнeнням, майcтерні кeраміки відповіднoобладнaні, майcтерні художньoї обpобки дерeва тa майcтерні з художньoї обpобки мeталу. 

Коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатcької акадeмії миcтецтв є структуpним підpозділом Закарпатcької акадeмії миcтецтв. У рoзділі Колeджі https://www.education.ua/ua/colleges/?area=19

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 26 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

тут виховують недалеких. їх бульше цікавить політика.
не раджу вступати сюди. вступила здорова (після трьох морів), а не дожила навіть до пів семестру.

,

Талантам тут робити нічого - угроблять

,

Це не академія.

,

"академія"- мильний пузирь.хоч серед викладачів є порядні люди,яких недооцінюють і не поважають.

,

Для тих,хто прийшов за дипломом академія-клас.Для тих,хто хоче навчитися-ужас.повністю підтримую думку Олени від 10.06.2016

,

Закарпатська Академія Мистецтв, найкращий заклад в якому мені довелося вчитись, я дуже рада що тут є та свобода, якою я живу все життя. Якщо хочеш віднайти себе, то просто твори, викладач у цьому не зобов*язаний брати участь бо це Твоє мистецтво.

,

Не раджу тут комусь навчатись!!!Викладачі дозволяють собі приходити на пари в не тверезому стані (та й на парах іх рідко можна бачити) вживати ненормативну лексику до студентів. Немає ніякої організованості в навчальному процесі, аудиторії в жахливому стані, немає належного обладнання для навчання!

,

Вважаю що кожен має право виразити свою думку про ЗХІ, але негативну оцінку дасть лише людина, яка ніколи в ньому не навчалася!!!!!!!! Це супер інститут! А стосовно організації, там де є творчість там нема місця організації та дисципліні Художник завжди трошки хаотичний, трошки розсіяний, трошки не врівноважений, тому що він жиє душею, серцем, емоціями!!! Хто вміє і хоче стати не таким, як сіра масса то ви на правильному шляху!

,

Дуже-дуже класний інститут! Я в захваті від навчання, викладачі високо рівня, цікаві диспипліни, хабарництва нема, все класно! Один мінус - трохи хромає організаційний момент, все вічно починається з запізненням, але це дрібниці на фоні загального приємного враження. Якщо є голова на плечах і хист до творчості - пройти на бюджет реально. Не бійтесь і пробуйте поступати, не пошкодуєте. :)

,

Нормальний інститут, якщо хочеш вчитися, то вчишся. Немає хабарництва, сесію можна нормально здати, але і "шари" не треба очікувати, викладачі привітні, завжди допомагають, навіть, якщо запитання поза межами навчання. Єдиний мінус- не все завжди проходить на серьйозному рівні, але, наслухавшись про інші мистецькі заклади, розумієш, що в нас все дуже добре

,

в інституті проводяться дуже цікаві заходи. викладачі доброзичливі. атмосфера творча. вчимося із величезним задоволенням. вважаємо,що наш вуз найкращий в закарпатській області.

,

мені подобається закарпатський художній інститут.

,

мені подобається навчатися в цьому вузі. викладачі хороші. умови також. вчитися цікаво. найкращий вуз

,

честно говоря никакого уровня преподавания в институте нет. если у вас есть талант надо его развивать, совершенствоваться и выбрать для себя достойное учреждение, к сожалению я лично не могу назвать этот институт "сильным" либо "на уровне". Как по мне учебу в нем можно назвать "бред полнейший" и при чем проорать это! все, что там твориться это бардак и никакой организации..

,

Я дуже хочу поступити в цей заклад,я вважаю що мене там багато чого навчать цікавенького і я багато чого буду знати. Я полюбляю малювати природу і багато ще іншого)

,

я вважаю, що це кращий коледж Ужгорода. Я навчаюся вже на 3 курсі і досі не змінила думку про нього в гіршу сторону. Тіки гуртожиток не айс. Краще знімати поміщення.

,

началася у попласького у ужгороді тепер у зхі навчаюся це небо і земля.ЗХІ набагато краще

,

Думаю вступати у цей вуз)))

,

найкращий ВУЗ в Ужгороді!!!!

,

Чудовий інститут. Успішність студентів висока и відповідає досягненням студентів на всеукраїнських конкурсах.... В цілому дуже цікаво тут вчитися.

,

Закарпатський художнiй iнститут, це один iз кращих ВНЗ Украiни.

,

супер!!!! Вчать!!!! Мені подобається!!!!!

,

Прекрасний інститут

,

Закарпатський художній інститут...не оправдал надержд..ужасный...знаний не прибавляют,только оценять работы преподаватели умеют!
Организации никакой...Ужасный вид помещения...Если умеете рисовать-не ваш вариант!!

,

Ужну відстій ,найгедотніший ВУЗ в Україні,про медичний факультет я взагалі мовчу,це найгірше що я бачила,хабарники нещасні,є дуже "класний" викладач по імені ГоловацькО,нічого він доброго не навчить !!!!! А гуртожиток - бомжатнік!!!!

,

Хочу тут навчатися :)

Партнери сайту
Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського (ТНМУ)
Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського (ТНМУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Ужгороді, а також коледжі та технікуми в Ужгороді, курси в Ужгороді, репетитори в Ужгороді, робота в Ужгороді

Зворотній зв'язок