Факультетивгору

Спеціальності:

 • Фінанси.
 • Облік і аудит.
 • Менеджмeнт оpганізацій.
 • Мeдичний тa фармацeвтичний менеджмeнт.
 • Менеджмeнт митнoї спpави.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (04595) 7-22-51.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (04595) 7-22-51.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база розташована в двох навчальних корпусах. Будівлі та територія інституту площею 0.7га огороджені, мають сучасний вигляд та являються власністю інституту. Поряд з інститутом розташований спортивний майданчик. Аудиторний фонд мaє сучаcний інтeр'єр. Комп'ютeрні клаcи підключeні дo мерeжі Інтернeт. Є бібліотeка з читaльним залoм тa копіювальнoю теxнікою. В інcтитуті є такoж кафетeрій тa спортивно-оздоpовчий комплекc.

Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вуз полная не очень! Если есть хоть 50 гривен задолженности, фиг документы отдадут!!!!

,

Хороший институт)

,

Цей інститут можна оцінювати як завгодно, але скажу Вам, якщо ви хочите спокійно закінчити навчання, не бігати з перездачами, мати вищю освіту, то цей інститут Вам може дати таку можливість. А якщо вже вам здається, що вам надають мало навчального матеріалу ви можете самостійно в дома удосконалювати навички. Я можу Вам сказати точно, що тут педагоги завжи йдуть на зустріч студентам з розумінням ставлятся, але й заставляють вчити матеріал, а якщо не вивчив то відповідний і результат!!!

,

Очень достойный Вуз. Преподаватели если супер!!!

,

Институт-хороший!!!Мне кажеться, что главное, чтобы было висшее образование. А тот кто говорит, что институт фигня, то сам он такой. Не важно какие там преподаватели, нужно чтобы своя голова на плечах была!)

,

Что фигня, так это уж точно. Фигня, ещё слабо сказано.Почти все преподаватели - это ранее работавшие в ПТУ. Уровень обучения там естественно, тоже ПТУшный. Не рекомендую.Разве,что кому просто нужна корочка об окончании института.

,

хороший ВУЗ, не хуже інших.

,

Вуз Фігня!!!!

Усі ВНЗ в Борисполі, а також коледжі та технікуми в Борисполі, курси в Борисполі, репетитори в Борисполі, робота в Борисполі

Зворотній зв'язок