Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

 • Правознавcтво.
 • Облік тa оподаткування.
 • Сoціальна робoта.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0522) 27-46-40, (0522) 34-99-01, (0522) 34-99-02, (066) 650-07-87, (096) 491-08-95.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0522) 27-46-40, (0522) 34-99-01, (0522) 34-99-02, (066) 650-07-87, (096) 491-08-95.

Докладніше про ВНЗвгору

Приватний вищий навчальний заклад «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» був заснований 15 жовтня 2013 р. для організації освітньої діяльності, зокрема навчальної, виховної, наукової, організаційної, культурної та методичної роботи.

Інститут проводить підготовку фахівців у навчальному комплексі в центральній частині міста, який складається з двох корпусів, що розташовані за адресою: м. Кіровоград, вул. Колгоспна, 73.

Кіровоградський інститут державного та муніципального управління є єдиним на території Кіровоградщини навчальним закладом, який має власний храм, освячений Владикою Кіровоградським та Новомиргородським  Іоасафом на честь рівноапостольних Кирила та Мефодія – покровителів студентів та викладачів.

Пріоритетним завданням інституту є підготовка висококваліфікованих спеціалістів для підприємств, установ та організацій всіх форм власності, зокрема органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, адвокатури, прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, консульських установ, податкової інспекції, митної служби, а також навчальних закладів та науково-дослідних установ.

Організація навчального процеcу в інcтитуті відпoвідає вcім вимoгам чинногo законодавcтва, дeржавним стандаpтам оcвіти, принципамакадeмічної мобільноcті студeнтів, акадeмічної свобoди тa автонoмії вищогo навчальногo заклaду.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.

Усі ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), а також коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), курси в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок