Факультетивгору

Економіка та підприємництво

  • Облік і аудит.

Пpаво

  • Пpава людини.

Біотеxнологія

  • Біомeдична інженeрія.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0626) 41-47-30.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0626) 41-47-30.

Докладніше про ВНЗвгору

Організація навчального процесу здійснюється в тісній співпраці з Міжнародною асоціацією університетів, Міжнародною асоціацією вищої школи, Міжнародним центром післядипломної освіти, структурами ЮНЕСКО і рядом всесвітньо відомих зарубіжних навчальних закладів, що забезпечує впровадження та використання сучасних передових технологій, міжнародну інтеграцію і престижність освіти.

Для ДІТМ характерні порівняно висока насиченість навчальних програм та дисциплін (до 70 % загального обсягу), а також поєднання широкої гами економічних, правових та управлінських галузей знання, таких необхідних в умовах ринкового господарства. При цьому особлива увага приділяється вивченню та практичному оволодінню комп'ютерною технікою та провідними іноземними мовами (англійська, німецька, французька), що значно розширює сферу працевлаштування та використання фахівців, що випускаються інститутом із загальноприйнятим дипломом бакалавра. Виключно велику роль у формуванні наших фахівців відіграє стажирование студентів у навчальних закладах Лондона і Парижа, де забезпечується яка сприяє засвоєнню не тільки мовних, а й інших професійних знань середу, а також можливість тимчасового працевлаштування та заробітку.

Відповідно до затвердженого Вченою радою і ректоратом МНТУ становищем та навчальними планами, ДІТМ здійснює чотирирічну підготовку кадрів з вищою освітою за спеціальностями: «правознавство»; «менеджмент організацій» (зі спеціалізацією «правові аспекти управління»), «бухгалтерський облік і аудит»; «фінанси і кредит»; «економіка підприємств» (зі спеціалізацією « правове забезпечення підприємницької діяльності»).Випускникам, які виконали і захистили дипломну роботу англійською мовою, і відповідає вимогам міжнародних стандартів , поряд з присвоєнням ступеня бакалавра та видачею диплома за відповідною спеціальністю, вручається також міжнародний сертифікат про здобуту освіту.

У ДІТМ організована також військова кафедра, що з урахуванням проходження студентами-юнаками спеціальної підготовки на базі МНТУ (м. Київ), дозволяє готувати військово- командні кадри з присвоєнням офіцерського звання.

Мається на ДІТМ і система довузівської підготовки та профорієнтації абітурієнтів.Навчальний процес у ДІТМ проводиться з використанням інтерактивної системи, організований на принципах регулярного рейтингового тестування рівня та обсягу знань учнів, що дозволило відмовитися від традиційних заліково-екзаменаційних сесій і за рахунок цього збільшити обсяг занять і тривалість літніх канікул. При такому режимі суттєво підвищилася відповідальність викладачів за ефективність навчального процесу, а студенти мoжуть влітку відпoчити і нaвіть підpобити.

Великe значeння в інcтитуті надаєтьcя спортивно-оздоpовчої тa суcпільно-культурній робoті, підвищeнню авторитeту українcької вищoї шкoли у світі.

Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Отличные преподаватели, много свободного времени после пар, потому что одна пара длится 65 минут, легко совмещать с работой. Тестовые недели всегда на отлично. Кроме как за контракт ничего не платила.

,

Да, не бегают тут за тобой, однако это не мешает если есть желание что то выучить, отличный вуз, удобно посещать по субботам заочникам если к примеру работаешь, все сдаешь сам, не платила никому ни копейки, никто не валит тебя, не требует ничего и помогают если просишь 1000%!
Поступайте!!

,

легко учится, никогда не возникало трудностей

,

тут учат жизни и свободе ежжи

,

институт, в котором можно получить нормальные знания, если конечно сам этого хочешь. тут за тобой не бегают, но создают все комфортные условия. самое главное, нет вымагательства

,

Классный ВУЗ. Отличный подбор квалифицированных педагогов.

,

Не вздумайте сюда поступать.Это ужас. Лучше не учится чем учится здесь.

Партнери сайту
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Краматорську, а також коледжі та технікуми в Краматорську, курси в Краматорську, репетитори в Краматорську, робота в Краматорську

Зворотній зв'язок