Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (056) 766-06-71, (068) 640-38-34, (063) 578-95-93, (066) 202-33-73.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (056) 766-06-71, (068) 640-38-34, (063) 578-95-93, (066) 202-33-73.

Докладніше про ВНЗвгору

Для забезпечення навчального процесу, наукової та лікувальної роботи ДМИ ТНМ використовує власну матеріальну базу, бібліотеку з читальним залом. Лекції, семінарські та практичні заняття студентів за традиційною і нетрадиційної медицини проводяться в тематичних класах по рефлексотерапії, гомеопатії, фармакогнозії, фітотерапії, мануальної терапії та ін. Викладання клінічних дисциплін здійснюється на клінічних базах обласних і міських лікарень міста, військового госпіталю, приватних клінік.

Освітню діяльність інститут здійснює за державними планами та програмами Міністерства охорони здоров'я і Міністерства освіти і науки України, а також навчальними програмами дисциплін комплементарної медицини: рефлексотерапія, гомеопатія, фітотерапія, біоритмологія, фармакогнозія, мануальна терапія, біоклінічний медицина, натуропатия. Комплементарна медицина - це напряму медицини, які використовуються спільно з офіційно визнаною медициною. Це сприяє підготовці профільованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, які зможуть у своїй практиці з'єднувати знання і навички тpадиційної і нeтрадиційної мeдицини. Самe цe відpізняє Дніпровcький мeдичний інcтитут тpадиційної і нeтрадиційної мeдицини від більшоcті функціонуючиx в Укpаїні медичниx навчальниx заклaдів.

Оцінка відвідувачів
(по 3 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Учиться было интересно первые два года - нагрузки большие, но и по-тусить время было. На третьем и далее нагрузки запредельные, слишком много практики - до трети времени занятия на кафедрах в больницах - я хотела заниматься научной медициной, а не учиться просто на врача. Советую сюда идти тем, кто хочет стать врачом, если хочется быть учёным - то надо ехать после окончания в Европу или Америку - повышать квалификацию.

,

Учился год после Сумского Меда. Преподаватели дают материал понятно. Общежитие норм - как гостиница 3 звезды. Диплом этого института у меня в Каире признали и я получил работу в больнице. Я доволен - учиться в Египте дороже в несколько раз. Жить в Украине хорошо, всё дешево.

,

Все понравилось, отличный универ.

Усі ВНЗ в Дніпрі, а також коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок