Факультетивгору

Медичний:

  • медицина;
  • cтоматологія;
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (056) 766-06-71, (068) 640-38-34, (063) 578-95-93, (066) 202-33-73.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (056) 766-06-71, (068) 640-38-34, (063) 578-95-93, (066) 202-33-73.

Докладніше про ВНЗвгору

Для забезпечення навчального процесу, наукової та лікувальної роботи ДМИ ТНМ використовує власну матеріальну базу, бібліотеку з читальним залом. Лекції, семінарські та практичні заняття студентів за традиційною і нетрадиційної медицини проводяться в тематичних класах по рефлексотерапії, гомеопатії, фармакогнозії, фітотерапії, мануальної терапії та ін. Викладання клінічних дисциплін здійснюється на клінічних базах обласних і міських лікарень міста, військового госпіталю, приватних клінік.

Освітню діяльність інститут здійснює за державними планами та програмами Міністерства охорони здоров'я і Міністерства освіти і науки України, а також навчальними програмами дисциплін комплементарної медицини: рефлексотерапія, гомеопатія, фітотерапія, біоритмологія, фармакогнозія, мануальна терапія, біоклінічний медицина, натуропатия. Комплементарна медицина - це напряму медицини, які використовуються спільно з офіційно визнаною медициною. Це сприяє підготовці профільованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, які зможуть у своїй практиці з'єднувати знання і навички тpадиційної і нeтрадиційної мeдицини. Самe цe відpізняє Дніпровcький мeдичний інcтитут тpадиційної і нeтрадиційної мeдицини від більшоcті функціонуючиx в Укpаїні медичниx навчальниx заклaдів.

Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Огромные взятки за лояльность преподавателей. Старосты собирают со всей группы поборы. Похоже надо обращаться в прокуратуру.

,

Универ ужасный,взятки огромные . 400 $ платить за фарму,по чему все молчат . По фарме специально валят ,чтобы заплатили бабки . Абсолютно ничему не учат . Физиологичку гнать в шею . Тут можно завести и дело о взятках в особо крупных размерах. Кого выпускают сдесь ??не понятно. Преподы с медакадемии коррупционеры такие же . Ужас. Приходится работать на двух работах

,

А о взяточничестве преподов все молчат, КРОК- 3 штуки баксов и пойдет сдавать подсадная утка, снимают они видеокамерами, вполне можно отследить этих уток на КРОКЕ. Держитесь подальше от этого горе-ВУЗА, знаний и навыков никаких студентам не дают

,

Учился 1 год в Днепре. Вернулся в Киев по делам - пришлось и учёбу перенсти тоже в Киев. Здесь в Киев - дорого. В Днепр лучше учится - знания теже но дешевле. Советую Днепр.

,

Учиться можно, жить в общежитие тоже нормально. Преподаватели объясняют материал нормально. Город чистый, спокойный. Советую.

,

Город большой, институтов разных много, после моего родного города Евлах - тут кипит настоящая научная работа с хорошей практикой в больницах... Учёба в ДМИ ТНМ интересная, практика обширная. Рекомендую и землякам и всем знакомым данный медицинский институт.

,

Хорошая практика на кафедрах в больницах позволяла закрепить знания, полученные на занятиях. Практический опыт даст возможность при приезде домой сразу включиться в работу в местной больнице - подруга уже написала что её с их дипломом взяли на работу в окружной госпиталь. Из минуса - в общежитии нет быстрого оптического интернета - дома я к такому привыкла - ВайФай есть, но это не то что было дома.

,

Учиться было интересно первые два года - нагрузки большие, но и по-тусить время было. На третьем и далее нагрузки запредельные, слишком много практики - до трети времени занятия на кафедрах в больницах - я хотела заниматься научной медициной, а не учиться просто на врача. Советую сюда идти тем, кто хочет стать врачом, если хочется быть учёным - то надо ехать после окончания в Европу или Америку - повышать квалификацию.

,

Учился год после Сумского Меда. Преподаватели дают материал понятно. Общежитие норм - как гостиница 3 звезды. Диплом этого института у меня в Каире признали и я получил работу в больнице. Я доволен - учиться в Египте дороже в несколько раз. Жить в Украине хорошо, всё дешево.

,

Все понравилось, отличный универ.

Усі ВНЗ в Дніпрі, а також коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок