Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (056) 766-06-71, (068) 640-38-34, (063) 578-95-93, (066) 202-33-73.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (056) 766-06-71, (068) 640-38-34, (063) 578-95-93, (066) 202-33-73.

Докладніше про ВНЗвгору

Для забезпечення навчального процесу, наукової та лікувальної роботи ДМИ ТНМ використовує власну матеріальну базу, бібліотеку з читальним залом. Лекції, семінарські та практичні заняття студентів за традиційною і нетрадиційної медицини проводяться в тематичних класах по рефлексотерапії, гомеопатії, фармакогнозії, фітотерапії, мануальної терапії та ін. Викладання клінічних дисциплін здійснюється на клінічних базах обласних і міських лікарень міста, військового госпіталю, приватних клінік.

Освітню діяльність інститут здійснює за державними планами та програмами Міністерства охорони здоров'я і Міністерства освіти і науки України, а також навчальними програмами дисциплін комплементарної медицини: рефлексотерапія, гомеопатія, фітотерапія, біоритмологія, фармакогнозія, мануальна терапія, біоклінічний медицина, натуропатия. Комплементарна медицина - це напряму медицини, які використовуються спільно з офіційно визнаною медициною. Це сприяє підготовці профільованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, які зможуть у своїй практиці з'єднувати знання і навички тpадиційної і нeтрадиційної мeдицини. Самe цe відpізняє Дніпровcький мeдичний інcтитут тpадиційної і нeтрадиційної мeдицини від більшоcті функціонуючиx в Укpаїні медичниx навчальниx заклaдів.

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цьому ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі ВНЗ в Дніпрі, а також коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок