Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини (ДМІ ТНМ)

  • Платне навчання
  • Гуртожиток
  • Безкоштовне навчання
  • Військова кафедра
  • Післядипломна освіта
  • Аспірантура, докторантура
  • Пiдготовче вiддiлення

109
викладачів
63
кандидати
наук
21
професор
і доктор наук

Спеціальності

Факультети

Медичний:

  • медицина;
  • стоматологія;

Про ЗВО/ВНЗ

Для забезпечення навчального процесу, наукової та лікувальної роботи ДМИ ТНМ використовує власну матеріальну базу, бібліотеку з читальним залом. Лекції, семінарські та практичні заняття студентів за традиційною і нетрадиційної медицини проводяться в тематичних класах по рефлексотерапії, гомеопатії, фармакогнозії, фітотерапії, мануальної терапії та ін. Викладання клінічних дисциплін здійснюється на клінічних базах обласних і міських лікарень міста, військового госпіталю, приватних клінік.

Освітню діяльність інститут здійснює за державними планами та програмами Міністерства охорони здоров'я і Міністерства освіти і науки України, а також навчальними програмами дисциплін комплементарної медицини: рефлексотерапія, гомеопатія, фітотерапія, біоритмологія, фармакогнозія, мануальна терапія, біоклінічний медицина, натуропатия. Комплементарна медицина — це напряму медицини, які використовуються спільно з офіційно визнаною медициною. Це сприяє підготовці профільованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, які зможуть у своїй практиці з'єднувати знання і навички традиційної і нетрадиційної медицини. Саме це відрізняє Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини від більшості функціонуючих в Україні медичних навчальних закладів.


Відгуки

11
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Очень нравится институт особенно пат.анатомия

,

Ніхто тут гроші не вимагає! Платять ті, хто не хочуть навчатись. А купують собі оцінки, щоб далі навчатись. Таке практикується в усіх ВНЗ нашої країни. Знання тут дають не гірші, ніж в медуніверситеті. А подекуди, навіть, краще, бо в групах невелика к-ть студентів. Особисто я отримала 90% з Кроку і не платила. Так само я вчусь на «відмінно» і це виключно мої знання.

,

Огромные взятки за лояльность преподавателей. Старосты собирают со всей группы поборы. Похоже надо обращаться в прокуратуру.

,

А о взяточничестве преподов все молчат, КРОК- 3 штуки баксов и пойдет сдавать подсадная утка, снимают они видеокамерами, вполне можно отследить этих уток на КРОКЕ. Держитесь подальше от этого горе-ВУЗА, знаний и навыков никаких студентам не дают

,

Учился 1 год в Днепре. Вернулся в Киев по делам - пришлось и учёбу перенсти тоже в Киев. Здесь в Киев - дорого. В Днепр лучше учится - знания теже но дешевле. Советую Днепр.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, а також коледжі в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі