Закарпатська академія мистецтв


 • Ужгород · вул. Волошина, 37, 88000
 • (031) 261-63-21
  (031) 261-61-28
  (031) 261-62-50
 • usa.uzhgorod@i.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 2003 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

525
студентів
130
викладачів
27
кандидатів
наук
5
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Факультет дизайну та декоративно-прикладного мистецтва:

 • дизайн;
 • декоративно-прикладне мистецтво;
 • образотворче мистецтво.

Про ЗВО (вуз)

Організацію прийому щорічно проводить Приймальна комісіяЗакарпатської академії мистецтв, затверджена наказом ректора, яка працює відповідно до Положення про приймальну комісію. Прийом документівпроводитьсяз 10 липня. Прийом абітурієнтів здійснюється за результатами зовнішнього тестування(сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та української мови та літератури)та вступних іспитів з фахових предметів(рисунку та живопису)для вступу на навчання за ОСбакалавра.

Зарахування до Закарпатської академії мистецтвдля вступу на навчання за ОСмагістра здійснюється зарезультатами вступного іспиту з іноземної мови та композиції.

У закладі працюють 3 скульптурні майcтерні, обладнaні відпoвідними станкaми, стeлажами і унаочнeнням, майcтерні кeраміки відповіднoобладнaні, майcтерні художньoї обpобки дерeва тa майcтерні з художньoї обpобки мeталу. 

Коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв є структурним підрозділом Закарпатської академії мистецтв. У розділі Коледжі https://www.education.ua/ua/colleges/?area=19


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Колись прочитавши відгуки тут злякалась поступати. Як добре, що вирішила перевірити на собі, а не вірити відгукам. Викладачі, по більшій частині, золоті люди. Завжди з розумінням ставилися і допомогали. Навчали, підказували, давали наставлення. Корупції немає від слова зовсім. Оцінюють справді по твоїм роботам та навичкам. Наша керівниця - завжди була на поготові допомогти і навіть робила суміжні подорожі. Викладачі часто підкидували для нас роботу, аби ми отримати досвід. До деяких можна було підійти, і попросити консультації і вони не відмовляли (хоч і не викладали у мене). Якщо у вас є справді бажання вчитися - то це академія для вас. Закінчую дизайн інтер'єру, якщо щось цікавить, то можу розповісти детальніше. Пишіть: @rolidem_

,

В цілому, сама по собі академія досить непогане місце. Тут є воістину талановиті люди, які можуть поділитися з вами своїм досвідом і вкласти нові знання (а якщо не вкладуть знання, то хоча б піднімуть настрій). Але, про це я суджу з позиції звичайної людини, яка надходила не з найкращими навичками. Можливо, реально крутим людям тут і справді не місце. Але, хочу сказати, що в цій на вигляд золотій монетці є й інша, дуже брудна сторона. У цьому місці мешкають такі індивідууми, з якими я взагалі не хотіла б стикатися. Противні люди, які бачать в студенті тільки гору неприємностей і проблем. Цим людям буде плювати на вас, оскільки вони відчувають якусь владу в своїх руках і намагаються користуватися нею. І, повірте мені, в разі чого ви нічого нікому не доведете. Більш того, з вас зроблять останнього брехуна і дурня, який несе незрозумілу ахінею. Та що там... Можливо вас навіть слухати не стануть! На вас зможуть нагнати, навіть якщо ви не зробили абсолютно нічого. Тому удачі.

,

тут виховують недалеких. їх бульше цікавить політика. не раджу вступати сюди. вступила здорова (після трьох морів), а не дожила навіть до пів семестру.

,

Талантам тут робити нічого - угроблять

,

Це не академія.

,

"академія"- мильний пузирь.хоч серед викладачів є порядні люди,яких недооцінюють і не поважають.

,

Для тих,хто прийшов за дипломом академія-клас.Для тих,хто хоче навчитися-ужас.повністю підтримую думку Олени від 10.06.2016

,

Закарпатська Академія Мистецтв, найкращий заклад в якому мені довелося вчитись, я дуже рада що тут є та свобода, якою я живу все життя. Якщо хочеш віднайти себе, то просто твори, викладач у цьому не зобов*язаний брати участь бо це Твоє мистецтво.

,

Не раджу тут комусь навчатись!!!Викладачі дозволяють собі приходити на пари в не тверезому стані (та й на парах іх рідко можна бачити) вживати ненормативну лексику до студентів. Немає ніякої організованості в навчальному процесі, аудиторії в жахливому стані, немає належного обладнання для навчання!

,

Вважаю що кожен має право виразити свою думку про ЗХІ, але негативну оцінку дасть лише людина, яка ніколи в ньому не навчалася!!!!!!!! Це супер інститут! А стосовно організації, там де є творчість там нема місця організації та дисципліні Художник завжди трошки хаотичний, трошки розсіяний, трошки не врівноважений, тому що він жиє душею, серцем, емоціями!!! Хто вміє і хоче стати не таким, як сіра масса то ви на правильному шляху!

,

Дуже-дуже класний інститут! Я в захваті від навчання, викладачі високо рівня, цікаві диспипліни, хабарництва нема, все класно! Один мінус - трохи хромає організаційний момент, все вічно починається з запізненням, але це дрібниці на фоні загального приємного враження. Якщо є голова на плечах і хист до творчості - пройти на бюджет реально. Не бійтесь і пробуйте поступати, не пошкодуєте. :)

,

Нормальний інститут, якщо хочеш вчитися, то вчишся. Немає хабарництва, сесію можна нормально здати, але і "шари" не треба очікувати, викладачі привітні, завжди допомагають, навіть, якщо запитання поза межами навчання. Єдиний мінус- не все завжди проходить на серьйозному рівні, але, наслухавшись про інші мистецькі заклади, розумієш, що в нас все дуже добре

,

в інституті проводяться дуже цікаві заходи. викладачі доброзичливі. атмосфера творча. вчимося із величезним задоволенням. вважаємо,що наш вуз найкращий в закарпатській області.

,

мені подобається закарпатський художній інститут.

,

мені подобається навчатися в цьому вузі. викладачі хороші. умови також. вчитися цікаво. найкращий вуз

,

честно говоря никакого уровня преподавания в институте нет. если у вас есть талант надо его развивать, совершенствоваться и выбрать для себя достойное учреждение, к сожалению я лично не могу назвать этот институт "сильным" либо "на уровне". Как по мне учебу в нем можно назвать "бред полнейший" и при чем проорать это! все, что там твориться это бардак и никакой организации..

,

Я дуже хочу поступити в цей заклад,я вважаю що мене там багато чого навчать цікавенького і я багато чого буду знати. Я полюбляю малювати природу і багато ще іншого)

,

я вважаю, що це кращий коледж Ужгорода. Я навчаюся вже на 3 курсі і досі не змінила думку про нього в гіршу сторону. Тіки гуртожиток не айс. Краще знімати поміщення.

,

началася у попласького у ужгороді тепер у зхі навчаюся це небо і земля.ЗХІ набагато краще

,

Думаю вступати у цей вуз)))

,

найкращий ВУЗ в Ужгороді!!!!

,

Чудовий інститут. Успішність студентів висока и відповідає досягненням студентів на всеукраїнських конкурсах.... В цілому дуже цікаво тут вчитися.

,

Закарпатський художнiй iнститут, це один iз кращих ВНЗ Украiни.

,

супер!!!! Вчать!!!! Мені подобається!!!!!

,

Прекрасний інститут

,

Закарпатський художній інститут...не оправдал надержд..ужасный...знаний не прибавляют,только оценять работы преподаватели умеют! Организации никакой...Ужасный вид помещения...Если умеете рисовать-не ваш вариант!!

,

Ужну відстій ,найгедотніший ВУЗ в Україні,про медичний факультет я взагалі мовчу,це найгірше що я бачила,хабарники нещасні,є дуже "класний" викладач по імені ГоловацькО,нічого він доброго не навчить !!!!! А гуртожиток - бомжатнік!!!!

,

Хочу тут навчатися :)


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Ужгороді, а також коледжі в Ужгороді, курси в Ужгороді, репетитори в Ужгороді, робота в Ужгороді