Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв

Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв


 • Львів · вул. Кушевича, 5
 • (0322) 52-12-89
  (097) 388-49-50
 • abiturient@lfknukim.info
 • денна, заочна, екстернат
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 2004 році. Статус національний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразку.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

6000
студентів
250
викладачів
90
кандидатів
наук
84
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

 • Режисер телебачення. 
 • Диктор і ведучий телепрограм, тележурналіст. 
 • Готельно-ресторанний бізнес. 
 • Міжнародний туризм. 
 • Дизайнер одягу. 
 • Дизайнер середовища. 
 • Перукарське мистецтво та декоративна косметика. 
 • Звукорежисер. 
 • Документознавство та інформаційна діяльність. 
 • Музеєзнавець, експерт з культурних цінностей для Митної служби України. 
 • Обслуговування комп'ютерних систем і мереж.

Про ЗВО (вуз)

Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв діє у Львові вже десять років. Це чи не єдиний навчальний заклад у місті, в якому можна отримати вищу освіту європейського рівня.
Навчальний процес у філії забезпечують кращі викладачі міста - доктори наук і професори. Крім місцевих фахівців у вузі проводять лекції та майстер-класи столичні педагоги - викладачі Київського національного університету культури і мистецтв.

Навчання відбувається в інноваційних мультимедійних лабораторіях і комп'ютерних класах. Вже з першого курсу студенти вивчають спеціалізовані предмети і практикуються в профільних закладах області та України.
Особливий акцент робиться на комунікативної компетенції студентів факультету , що включає вивчення іноземних мов ( англійської, французької, німецької), соціально-культурний розвиток особистості та формування вміння вчитися.

У Львівській філії КНУКіМ функціонують особливі правила прийому для випускників коледжів, технікумів, училищ. Зокрема, всі вступники, які мають диплом ОКР «Молодшого спеціаліста», зараховуються до університету без ЗНО одразу на третій курс, абітурієнти з дипломами ОКР «кваліфікований робітник» можуть надійти на другий курс відповідної спеціальності.

При університеті працює Коледж культури і мистецтв.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Без творчого конкурсу поступити можна на будь який факультет, беруть всіх підряд без перебору. Головне платити вчасно за семестри, інакше будуть капати на мозок

,

Жахливий заклад! Провчилася на дизайнера інтерєру, бюджетних місць ніколи не було. Навчання по старих методах, які ніколи не пригодяться, кажу це як практикуючий дизайнер(хвала богу що хватило розуму на магістрату поступити в політех) але забрати документи була велика проблема, віддали в останній день коли я могла ще кудись подати документи на магістратуру. Тільки дивляться щоб ти вчасно оплатив семестр, а решта все одно на тебе

,

доброго дня,можете сказати на що можна поступити без творчого конкурсу.Дякую.

,

Скидалися на пакуночки студенти,хоча ніхто не заставляв!можна було спокійно здати самому

,

Добрий день ,а як поступити на рижесера телебачення?

,

Боже!! ??.. Я закінчила ВНЗ в далекому 2012.. І бачу, що за 10 років нічого не змінилось??: документи так і гублять в канцелярії, корупція ужасна, вступні можна написати аби як бо набирають кількість студентів, дипломи вчасно не видають.. Це жесть просто!! Ще б багато прикладів навела, про байдужість викладання і т д.. Словом нікому не рекомендую!!! Хочете мати нормальну освіту поступайте деінде! А керівництву порада змініть викладацький склад і взагалі систему в закладі! Єдине, що приємно згадати - гуртожитське життя ?

,

Жахливий заклад !!! У жодному разі не вступайте сюди, у закладі корупція!! Ніяк не за знання… Цього року випустилася, документи гублять, ти приносиш , а вони кажуть що не приносила, жахливе ставлення до студентів, кричать до них!!!! І кажуть що це проблеми самих студентів.

,

у жодному разі не вступайте сюди! Пожалкуєте не раз!

,

Найкращі студентські роки пройшли навчаючись у цьому Вузі. Прекрасний педагогічний склад. Питання вирішуються любої складності, бо супер ректор займається Університетом. Ми навіть йому нашим потоком листа офіційного писали! Прекрасне місце розташування.

,

Відношення до учнів взагалі нуль. Все що знаю після навчання це те що вивчив сам. Під час сесії навіть не цікавляться чи учні щось знають , одним словом махайтесь собі самі мої любі , ніодної оцінки незнаю!

,

Чудовий університет, рекомендую!

,

Рекомендую ЛФ КНУКІМ на 1000%. Розклад чудовий 2-3 пари в день, максимум 4. Багато вільного часу. Лише потрібні предмети по спеціальності, без лишньої води. Викладачі стараються - показують презентації завжди, транслюють відео, часто пари проводятья безпосередньо на місці праці (по спеціальності). Щороку - практика, яку можна врахувати як досвід при влаштуванні на роботу. Крута атмосфера в університеті, всі творчі, веселі. В закладі є кафе з дешевими цінами. Легко вступити на бюджет. Оцінки виставляють справедливо, не розділяють студентів на старосту і групу. Коли навчалась в школі, то часто прогулювала)) було не цікаво. А в КНУКІМ 100% відвідування, викладачі дуже зацікавили та замотивували) Доречі, багато викладачів працюють не лише в університеті, а займають високі посади в Міській Раді, в турфірмах, експерти на митному кордоні, навіть є власник мережі ЛОКАЛЬ у Львові!! Поруч знаходить Форум Львів, на перерві без проблем встигаєш забігти)) Рекомендую усім!!!

,

Я тут вчуся на режисера. Впевнений мені пригодятся набуті знання надалі якщо працюватиму по фаху. На крайняк я буду xxx фільми знімати)))))))

,

Навчаюсь на заочному, все супер, ніхто не шукає аудиторій,вони розписані у розкладі, і викладачі на пари завжи приходять.

,

Щож, провчився я значить тут перший курс (7 місяців через карантин) хочу сказати вот що: в Аудиторії, де ми проводомо 90% часу у крісел навіть не має спинки. Раніше була молода вчителька з англійської, яка збирала з нас по дві гривні кожен, на те, щоб наксерити КР з англійської, при тому, що інші вчителі на ксерокс грошей не просили. Коли я спитав чому? Вона не може наксерити на принтері у коледжі, вона відповіла, що там віруси, і тому їй ліпше збирати з нас гроші. Також, хочу зауважити, що я поступив після 9-го класу, і на мою спеціальність виявилось аж цілих 0 бюджетних місць, і за навчання в данному закладі поки що вимагають 9350 грн в рік. При тому, що ще є додаткові витрати, такі як театр(60 грн), подарки на день вчителя (20 грн) козацький змах (100 грн), та ще, які я не можу пригадати. Як не дивно, але на першому курсі, щоб здати сесію ніхто грошей не вимагав. Також з дивного, можу пригадати, як наша круторша заставила нас мити клас, наголошуючи на тому, що це ми його засрали.

,

Сесія на заочному у вечірній період до 22:00, в аудиторіях холодно в зимку, але приходиться сидіти. Згідний з попереднім коментарієм викладачі буває не приходять, або приходиться шукати іншу аудиторію. Дипломи не хочуть вчасно видавати, придумують різні відмазки, що не готові,все робиться для тог щоб ніде більше не поступили студенти, лише дальше в цьому закладі продовжували навчання... А що до вступу можу сказати, що взагалі, дозволяють в будь-який день написати вступні іспити, і дозволяють списати, лиш би набрати студентів, або за пару сотень можна взагалі не писати, це зробить хтось інший результати будуть готові...

,

Навчався на заочному 4роки, рівень навчання низький, деякі викладачі не приходять на лекції до студентів. Старостам приходиться шукати аудиторії для проведення пар,бо ті що в розкладі вже зайняті, викладачі у всьому винять старостів; бо тут це обовязок старости знайти вільну аудиторію, завести групу,і повідомити про це викладача і навчальну частину...і також присутні частенькі побори на заліки та екзамиени...

,

Не рекомендую цей заклад нікому!!! Категорично!!! Львівська філія КНУКІМа дозволяє собі принижувати дітей, які прийшли до них на творчі конкурси!!! Це заклад ,який не зацікавлений у абітурієнтах! в них "шалений" конкурс і вони дуже заохочують дітей до вступу!!! Обов'язково напишу відгук у КНУКІМ!!!

,

Низький рівень навчання. Потрібно скидатися екзаменаторам на стіл та подаруночки після екзамену.

,

Супер!!!

,

Всьо зашібісь. Крутий вуз, дуже легко вчитися. Натаха Василівна найкраща!!!

,

Чи потрібно здавати ЗНО щоб поступити на перукаря?

,

Мені сподобалися рекомендації!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові