За кордоном
Компанія тимчасово не працює. Ви можете переглянути інші програми в місті Київ.
Domar Travel Education, експерт з освіти за кордоном

Особливості освіти в Великобританії


  • 300000 грн 

Велика Британія є однією з ведучих краєн у списках світових рейтингів з якості средньої освіти. Однак попасти у державну британську школу іноземним школярам практично неможливо. Та й важко буде дитині або підліткові адаптуватися у консервативній британській середі.

Саме тому, щоб дати можливість іноземним школярам користуватися перевагами англійської освіти, были створені школи-пансіони, вікриті як для британських дітей, так і учнів із-за кордону.

Школи-пансіони Великої Британії дають високі академічні знання, що дозволяють випускникам вступати до найкращих університетів Британії та світу. Крім того, школи-пансіони - це опіка і забезпечення безпеки 24 години на добу турботливими кураторами, викладачами та іншими співробітниками школи. Також, школи-пансіони - це місце, де студент разкриває і розвиває свої таланти, вчиться міжкультурній комунікації, настільки необхідній йому у глобальному дорослому світі.

Споконвіку Британія приділяє величезну увагу своїм освітнім традиціям. Ці традиції дотримуються не тільки в вищих навчальних закладах, а й у школах.

Можливо, багатьом хотілося б пройти той же шлях в освіті, що і діти королівських сімей і еліти не тільки Великобританії, але і інших країн. Адже в Британії вчилися спадкоємці найбагатших сімей Канади, США, Новій Зеландії, Австралії, багатьох країн Близького Сходу і Африки.

На перший погляд може здаватися, що через давно сформованого статусу, Британська освіта досить-таки старомодно. Але, як показав мій особистий досвід, це не так. Воно знаходиться в постійному розвитку і русі, що дозволяє йому регулярно модернізуватися і адаптуватися до самих новітнім світовим стандартам.

Британська система GSCE (Ordinary Level, 10-11 клас) & GCE Advanced Level (12-13 клас) була розроблена ще в п'ятдесятих. Вона дає можливість школярам не тільки отримати різнобічну освіту але і сконцентруватися на дійсно важливих для майбутнього предметах. У той час як українська шкільна освіта все ще досить загальне, і нашим школярам необхідно готувати і здавати предмети з найрізноманітніших сфер, багато з яких часто не відповідають їх перевагам і талантам.

На рівні GSCE зникає вимоги здавати хоча б один предмет з кожної сфери, а самі предмети викладаються на тому рівні, який буде необхідний для подальшого професійного життя цієї людини.

Після досягнення 12 року навчання (наш 10 клас), учень має можливість вибрати від трьох до п'яти профільних предметів, в яких він відчуває себе впевненіше за все і з якими він хотів би зв'язати свою далі навчання у вищому навчальному закладі.
Додатково варто відзначити, що в системі А Level доступні більше 40 різних предметів. Одними з найбільш унікальних є: бухгалтерська справа, іврит або електроніка.Ето формує навик самостійно будувати свій життєвий шлях, а також дає можливість досліджувати різні науки, мистецтва, ітд. Але це не означає, що вчення не може вибрати предмети, які не належать до одного і того ж блоку, що дозволяє йому розвиватися різнобічно і тим часом заглубізучать в кожен з предметів більш детально.

Пізніше настає період вступу до університету, який є один з найбільш напружених в навчанні в Англії. Тут виникають можливості досить-таки особистого характеру. Так наприклад, при написанні Personal statement і компіляції необхідних досягнень для надходження, є шанс відкрити для себе своє справжнє покликання, так як в цьому періоді влаштовуються різні орієнтаційні заняття.

На щастя англійська система освіти дозволяє людині навіть на ранній стадії почати поглиблене вивчення конкретної ніші одного або іншого напрямку вже на рівні бакалаврату, що є неприйнятним в інших країнах таких як Канада або США. Дуже рідко в інших країнах можна почути, що абітурієнт отримує можливість вивчати такі напрямки як медична мікробіологія або нафтова інженерія вже на цьому рівні.

Крім цього у випускників британських шкіл є можливість навчатися медицині відразу після випуску (в порівнянні з ситуацією в Америці, де абітурієнти повинні спочатку отримати ступінь бакалавра щоб отримати до цього доступ). У багатьох університетах це навчання проходить також 5 років у порівнянні з шістьма в інших країнах
Одним з найбільш важливих прикладів уособлення британських традицій є саме студентське життя. Багато університетів мають дуже розвинені кампуси, які здатні змагатися зі знаменитими Капус американського типу, наприклад Brunel University, University of Surrey.

Деякі університети дають можливість навчатися за колегіальної системі. Крім самих знаменитих університетів з такою системою - Оксфорда і Кембриджа, Університет Дарам, також дозволяє студентам проживати в коледжі, що має свої унікальні традиції та акценти. Ці коледжі часто беруть участь в змаганнях між собою, в таких видах спорту як веслування, регбі, футбол ітд. Але найголовнішим аспектом такого типу проживання є можливість регулярного і тісного контакту з іншими учнями, під час проживання в одному будинку повністю зникає часта проблема в створенні дружніх зв'язків яка в майбутньому тривають дуже довго.

У багатьох університетах існує також система спільнот, вони були придумані саме в Англії, в 13. столітті .. Таким чином студенти формують клуби разом з власниками схожих інтересів, адже дуже часто студенти стикаються з проблемою самореалізації під час їх навчання. Стати членом такого співтовариства це гарантована можливість завести друзів і випробувати дуже колоритну студентське життя, завдяки дуже щедрому фінансуванню, які вони отримують від університетів. Спектр їх різновиди також величезний - від національних спільнот, аж до спільноти бджільництва і археології - можна знайти практично все при кожному університеті. Опція створення своєї спільноти також дуже вітається!
Для досягнення професійного успіху дуже часто абітурієнти вирішуються на чотирирічне навчання замість звичайного трирічного. Опція Sandwich Year дозволяє студентам пройти річну оплачуване стажування в компанії, як частина їх курсу, що безсумнівно вплине на шанс майбутніх випускників на ефективну еміграцію до Англії. Зовсім недавно було запропоновано введення нового формату імміграційної робочої візи для випускників британських ВНЗ, що ймовірно пройде після Brexit.

Один з таких університетів це університет De Montfort який надає можливість стажування при відомих компаніях, як PepsiCo, NewBalance і Nike. Студент під час навчання здатний покрити порцію загальної вартості своєї освіти і в середньому його річна зарплата може скласти близько 13000 фунтів.

Один з елементів надають унікальності англійським дипломів, це також можливість інкорпорувати рік за кордоном в партнерському університеті як частина вищої освіти, співпраця відбувається з самими різними університетами починаючи від Ліги плюща закінчуючи самими прогресивними університетами Сінгапуру і Китаю (як показано на прикладі University of Exeter).

Варто також відзначити те, що вартість життя насправді може бути набагато нижче, ніж багато хто припускає. Все, звичайно ж, залежить від розумного використання грошей, а найважливіші поради ми зможемо вам надати.

Для процвітання особистому житті також є все необхідне, саме в Топ 10 студентських міст знаходяться самий кращі університети Великобританії. Клубна і альтернативна культури процвітають, кожен здатний знайти своє місце, адже Британці дуже відкрита нація.
Завдяки всьому, що перераховано вище, новоспечений випускник Британської Університету, має за плечима величезний Нетворк майбутніх колег і партнерів - один з найважливіших аспектів професійного життя сьогодні.

Более подробную информацию Вы можете получить в офисе компании Domar Travel Education, по адресу г. Киев, ул. Волошская,24, оф.1

Или на сайте go.dteducation.com или dteducation.com


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві