За кордоном
STAR Academy

Середня освіта в Німеччині


Середня освіта в Німеччині

Стабільність і високий рівень життя, престижна робота в великих корпораціях і високий рівень навчання визначають Німеччину лідером в освітній сфері серед європейських країн. Престижні коледжі в Німеччині, відмінні школи в яких ведеться викладання середньої освіти, як приватного, так і державного типу, престижні університети, сучасні лабораторії, досвідчені викладачі, все це є перевагою навчання в Німеччині.

Одним і найважливіших етапів для тих, хто бажає здобувати вищу освіту в Німеччині, може стати престижне і якісну середню освіту, яке пропонують школи Німеччини для своїх учнів. Для батьків важливо розуміти, якщо для дитини пріоритетним є отримання вищої освіти за кордоном, а саме в Німеччині, то саме освіта в середній школі, стане першою ступенів до реалізації задуманого.

Українському школяреві, який бажає поступати в коледжі в Німеччині або університети, необхідно закінчити перш підготовчі курси, освоїти досконало іноземну мову, скласти тести, що підтверджують рівень володіння мовою і відповідності учня німецькими стандартами освіти. Однак, якщо здобути середню освіту, яке пропонують школи в Німеччині для іноземців, отримати атестат Abitur, то учень зможе безперешкодно вступити до будь-якого університету Німеччини без труднощів і проблем.

Детальніше про середню освіту в Німеччині - на сайті https://staracademy.ua/secondary-education/shkoly-germanii

Також, завжди запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в наш офіс в Києві:
вул. Еспланадна 20, офіс № 637.


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві