За кордоном

Мережа освiтнiх консультантiв України
Про компанію

Громадська організація «Мережа освітніх консультантів» надає освітні консалтингові послуги в Україні, маючи представників у кожному обласному центрі держави.

МОК є однією з трьох організацій в Україні, котрі пройшли сертифікацію в Освітньому Фонді «Перспективи» при Міністерстві освіти Польщі.

ГО МОК має угоди про співпрацю з багатьма рейтинговими вищими навчальними закладами Польщі та з Кіпрським міжнародним університетом.

Напрями роботи МОК: аналіз ринку праці та освіти в Україні та за кордоном; визначення пріоритетних напрямів навчання для української молоді; розробка індивідуальної системи профорієнтації та профорієнтаційне консультування молоді; встановлення партнерських стосунків з вищими навчальними закладами; допомога абітурієнтам у процесі вступу до вищих навчальних закладів; культурна та соціальна адаптація студентів, котрі обрали навчання за кордоном.

Беззаперечним досягненням МОК можна вважати тісну співпрацю з закордонними вишами-партнерами, результатом якої є зменшення вартості навчання для українських студентів, інтереси яких представляє ГО «Мережа освітніх консультантів».

Розширенню міжнародної активності МОК сприяє неабияка зацікавленість українців в опануванні міжнародними стандартами у всіх сферах діяльності, у тому числі й освіті.

З допомогою ГО «Мережа освітніх консультантів» ви можете:

  • Обрати перспективну професію.
  • Підготувати документи до вступу (переклад, апостиль, візова підтримка тощо).
  • Вивчити на належному рівні мову обраної країни навчання.
  • Дістатися до місця навчання.
  • Знайти помешкання в обраній країні.
  • Отримати знижку в оплаті за навчання.
  • Адаптуватися в обраній країні протягом першого року навчання.
  • Знайти роботу після закінчення навчання.

Програми

1
  • 9800 грн 
  • Вища освіта — Кіпр; Програми для студентів — Кіпр; Англійська мова — Кіпр
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хотілося б щиро подякувати МОКУ за можливість втілювати свої мрії в реальність .Після закінчення ПНУ ім.Василя Стефаника в місті Івано-Франківськ факультету іноземних мов  вирішила продовжити магістратуру в місті Ченстохова на тому ж напрямку в Університеті Яна Длугоша .П'ятий рік проживаю в місті Ченстохова,оскільки дякуючи знанням отриманим в університеті було значно простіше знайти роботу без знайомсв  ,а саме завдяки своїм знанням і амбіціям.4 рік працюю в логістичній фірмі ,і звісно знання англійської та польської були підставою того ,що після першої співбесіди мене затруднили .щиро бажаю всім,хто хоче відкривати для себе нові горизонти скористатися послугами МОКУ .Ви отримаєте підтримку ,організований підхід в оформленні документів ,відповідь на всі поставлені вами запитання і можливість реалізувати свої мрії в реальність .Майбутнім абітурієнтам щиро рекомендую мріяти ,працюйте над собою і йдіть до своєї цілі і знайте у вас все вийде!

,

Ми звернулися в МОК, коли ще не визначилися зі спеціальністю. Починаючи з цього моменту і закінчуючи вже навчанням моєї дитини та перебуванням в Польщі - зробили спеціалісти МОК. Надзвичайно відповідальні, надійні професіонали!!! Бажаємо Вам побільше таких гарних клієнтів, як ми)) Успіхів та вдячних студентів!

,

Величезна подяка всьому колективу МОК !!! Адекватні, все чітко , ясно, без прикрас, без зайвих слів, все, що задекларовано - зроблено!!!! Окрема подяка координатору в Щецині - неймовірно відповідальний, людяний, просто супер!!!! З ними можна без питань відправляти дитину навіть у найвіддаленіші кутки Польщі. Якщо батьки збираються відправити своїх дітей на навчання в Польщу , то всім раджу саме МОК. За весь період ми стали всі як рідні, хто хоче гарного людського відношення і професіоналізму всім раджу звертатись в МОК.

,

Услуги МОК,очень понравились,все условия выполнены четко по договору.Очень понравился приветливый и улыбчивый коллектив:настоящие профессионалы своего дела всегда, готовы помочь и ответить на любой вопрос. Трепетное отношение к своим студентам,постоянная поддержка координаторов начиная от подготовки документов,и заканчивая самим переездом из Украины в Польшу.Мы очень благодарны МОК, за помощь в организации всех процессов для поступления сына в Польский вуз.Самое ценное,что в течении обучения можно обращаться с вопросами к фирме.Желаю успехов и больше клиентов!!!Я советую всем эту фирму.

,

Якщо бажаєте викинути гроші на вітер, мати купу проблем з документами які вам обіцяли вирішити, найгірше ставлення, і просто зіпсовані нерви, тоді звичайно рекомендую МОКУ. Тому що це просто «шарашкіна контора» яка наживається. А всі ті хто пише що вони «довольні» і все так ідеально, то я можу просто сказати, що це повнісінька брехня. Не витрачайте свої гроші, і не посилайте своїх дітей через цю компанію.


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Рівному, коледжі в Рівному, курси в Рівному, репетиторів в Рівному, роботу в Рівному.