За кордоном

Юнеко Груп


  • Луцьк · вул. Винниченка, 65, 43021
  • unekostudy.com
  • Олександра
  • (099) 795-67-71
  • uneko@uneko.com.ua

Компанія Юнеко Груп вже не перший рік допомагає абітурієнтам вступити в кращі державні і приватні вузи Польщі і отримати європейський рівень освіти. Широкий вибір спеціальностей і напрямків навчання, програми безкоштовної освіти в Польщі (без карти поляка).

Програма Poland Study по системі "Все включено" - програма, для абітурієнтів з України, Росії, Казахстану, Білорусі та Молдови, яка охоплює понад 400 факультетів кращих державних і приватних ВНЗ Польщі, також є програми безкоштовного навчання без карти поляка і довідок про польське походження. Програма вступу до ВНЗ Польщі забезпечує повний комплекс послуг: від підбору ВНЗ, підготовка і подача всіх необхідних документів (апостиль, присяжні переклади і т.д.), отримання довідки про зарахування, вирішення житлового питання, візова підтримка абітурієнта і т.д.

Крім цього, пропонуємо Вашій увазі нову програму Навчання в Латвії: на стаціонарній, заочній формі навчання і дистанційно (не виходячи з дому). По закінченню, Ви отримуєте диплом європейського зразка, акредитований Латвійської республікою.

Для бажаючих підвищити рівень польської мови організовуються курси, як в Україні так і в Польщі. Проводимо підготовку до вступу в польські ВНЗ на безкоштовні програми навчання.

Проводиться набір на ДЕРЖАВНИЙ сертифікаційний іспит з польської мови, який відбудеться 19-20 травня 2018 у м Луцьк Іспит з польської мови організовується на рівнях B1, B2 - для дітей і молоді (14-17 років).

Місце проведення іспиту: вул. Б.Хмельницького 4, м. Луцьк, 43000

Охочих здати іспит просимо заповнити формуляр - заява на сайті http://www.school1.lutsk.ua/ або http://unekostudy.com/ (також Ви можете заповнити форму в форматі word і відправити його скан на email: [відкрити контакти]certyfikatpolski@ukr.net).

Реєстрація учасників триватиме до 12.04.2018 року. Іспит відбудеться за умови реєстрації не менше 15 кандидатів

За більш детальною інформацією звертайтесь до координатора за контактами.
Е-mail: [відкрити контакти]certyfikatpolski@ukr.net

Наша компанія забезпечить Вас всією необхідною інформацією і займеться підготовкою необхідних документів для вступу. Ми працюємо надійно і гарантуємо якість своїх послуг.

Дякуємо Вам за проявлений інтерес до навчання в Польщі та Латвії і будемо раді бачити Вас в нашому офісі для докладної консультації.


Програми1

  • безкоштовно
  • Вища освіта - Польща; Інші мовні курси - Польща; Підготовка до вступу в університет - Польща

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

ЮНЕКО ГРУП -хороша фірма, роботою якої я цілком задоволена! Швидке оформлення документів, пошук вузів і розуміння. Відносно інших фірм недорогі послуги. Від нас лише потребувались документи, – і я вже студентка хорошого польського університету. Все дуже просто, тому з певністю рекомендую цю фірму!

,

Я щаслива, що свого часу мала таку можливість поїхати на навчання до Кракова. Реалізувати це допомогла компанія UNEKO GROUP на чолі з прекрасним керівником Пані Марією, який відповідально ставиться до своєї роботи. Я отримала цінні рекомендації щодо рейтингів вищих навчальних закладів Польщі. Працівники компанії взяли на себе підготовку всіх необхідних документів для вступу: перекладів, апостилізації, легалізації... Я також отримала всю необхідну інформацію щодо проживання, завдяки чому з легкістю розпочала своє навчання. Маю тільки позитивні враження від співпраці з компанією, оскільки я не мала жодних проблем зі вступом в один з найкращих державних ВНЗ Польщі(Краківський Економічний університет) на омріяний факультет! Всім, хто потребує консультацій у виборі навчального закладу, допомоги при вступі, візової підтримки, підготовки пакету необхідних документів, та кого цікавлять деталі щодо отримання вищої освіти за кордоном, рекомендую звертатись до компанії UNEKO GROUP.

,

Поділюся досвідом вступу моєї доньки в Краківську Музичну Академію. Екзамени тривали 3 дні та складалися з таких предметів: сольфеджіо, виконання обов‘язкової програми та виконання незнайомого твору + бесіда. До третього конкурсу допустили не всіх, а третій екзамен пройшли усі. В академії створені усі умови для абітурієнтів: надаються аудиторіі з фортепіано Yamaha для репетицій без обмеження часу та концертний зал з роялем Steinway. Завдяки цьому донька змогла адаптуватися та зіграти добре на екзамені ( до цього на таких інструментах грати не доводилося, а це дуже нелегко). Атмосфера в академії дуже привітна, від спілкування з комісією залишилися лише приємні спогади. Бажаю усім успіху при вступі, але слід дуже багато працювати: вибрати складну програму, не ігнорувати сольфеджіо та вірити в себе. P.S. Великою часткою нашого успіху завдячуємо Марії та Валерію, які підказали ВНЗ, вчасно та якісно підготували документи, тим самим з‘економили нам купу часу та нервів.

,

У ЮНЕКО ГРУП створені комфортні умови для належної підготовки та поглибленого вивчення мови. Тут почуваєшся розкутим і спокійним, в новій готовності до досягнення будь – якої мети. За що окрема подяка Інзі – дуже талановитому вчителю, а також Олександрі. В мене тут вселили шалену віру в себе і власні сили. Вся співпраця здійснювалась на підставі договору; на протязі усієї вступної компанії, нас тримали у курсі всіх змін та подій; безперервний і своєчасний зв’язок – усі ці, здається, незначні нюанси знімали з нас тягар переживання... У ЮНЕКО ГРУП працюють справжні професіонали, для яких девізом є «рука за руку» вести абітурієнта від самого початку до завершення вступу, ледь не до входу в університет :) . Я досягнув бажаного-вступив на БЕЗКОШТОВНУ форму навчання. Тож, для усіх, хто ще сумнівається куди звернутись, раджу сміливо крокуйте до ЮНЕКО ГРУП!

,

Передивившись в інтернеті масу реклами різних агенцій, вибір припав на «Юнеко груп», які запевнили, що цілком можливо вступити до музичного університету в Польщі. Трішки насторожувало те, що вони не мали офісу у нас в Черкасах, але переконали, що він їм і не потрібний, бо всі роботи проводяться дистанційно. Заключили договір, відправили документи, і надалі просто виконували вказівки нашого куратора. Звичайно ми нервувалися і переживали, але вже все позаду, і моя донька щаслива студентка Музичної академії Кракова. Дуже дякую агентству і зокрема пані Марії за співпрацю і високий професіоналізм. Окрему подяку заслуговує і репетитор з польської мови Інга, яку нам порадило агентство. Менше ніж через три місяці інтенсивних занять, які проводилися по скайпу, донька розуміла мову, легко спілкувалася і комфортно себе почувала в Польщі. Усім майбутнім абітурієнтам рекомендую!)))

,

Мрія навчатися закордоном була в мене з дитинства. Реалізувати її мені допомогла фірма «ЮНЕКО ГРУП». Завдяки фірмі «ЮНЕКО ГРУП» абітурієнти можуть отримати якісну європейську освіту, що дасть змогу кар’єрного росту в майбутньому. Хочу висловити свою подяку пані Марії, а також пану Валерію за високо- кваліфіковану роботу пов’язану з подачею документів до інституту, а також у наданні своєчасно необхідної інформації пов’язаної з оформленням візи, про перебування на території Польщі. Особисто від себе хочу побажати Вам вдалих умов, хороших клієнтів, подальшого успішного розвитку.

,

Чотири роки я провчилась в Києві, та отримавши диплом Бакалавра за спеціальністю Правознавство, я зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання в Україні. Навчання в Польщі завжди було моєю мрією, але зараз я переконалася, що окрім того, що це цікаво та перспективно, це ще і доступно кожному. У Польщі, я вступила на магістратуру, обравши собі спеціальність міжнародні відносини, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Європі. Завдяки таким помiчникам, як «ЮНЕКО ГРУП», процес вступу пройшов швидко, безстресово та зовсім не складно. Працівники агенства – приємні у спілкуванні та позитивні, але що більш важливо спеціалісти у своїй справі та здатні знайти вихід з будь-якої ситуації. Дякую працівникам «ЮНЕКО ГРУП» за кваліфіковану допомогу та раджу всім не зупинятися на досягнутому, здобувати неоцiненний міжнародний досвід та європейський диплом!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Луцьку, а також коледжі в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку