Подробная информация о компании

Компания Юнеко Груп уже не первый год помогает абитуриентам вступить в лучшие государственные и частные вузы Польши и получить европейский уровень образования. Широкий выбор специальностей и направлений обучения, программы бесплатного образования в Польше (без карты поляка). 

Программа Poland Study по системе "Все включено" — программа, для абитуриентов из Украины, России, Казахстана, Беларуси и Молдовы, которая охватывает более 400 факультетов лучших государственных и частных вузов Польши, также есть программы бесплатного обучение без карты поляка и справок о польском происхождении. Програма поступления в ВУЗы Польши обеспечивает полный комплекс услуг: от подбора ВУЗа, подготовка и подача всех необходимых документов (апостиль, присяжные переводы и т.д.), получение справки о зачислении, решение жилищного вопроса, визовая поддержка абитуриента и т.д.

Кроме этого, предлагаем Вашему вниманию новую программу Обучение в Латвии: на стационарной, заочной форме обучения и дистанционно (не выходя из дома). По окончанию, Вы получаете диплом европейского образца, аккредитированный Латвийской республикой. 

Для желающих повысить  уровень польского языка организовываются курсы, как в Украине так и в Польше. Проводим подготовку к поступлению в польские ВУЗы на бесплатные программы обучения.

Проводится набор на ГОСУДАРСТВЕННЫЙ сертификационный экзамен по польскому языку, который состоится 19-20 мая 2018 в г. Луцк Экзамен по польскому языку организуется на уровнях B1, B2 - для детей и молодежи (14-17 лет).

Место проведения экзамена: ул. Б.Хмельницкого 4, м. Луцьк, 43000

Желающих сдать экзамен просим заполнить формуляр - заявление на сайте http://www.school1.lutsk.ua/ или http://unekostudy.com/ (также Вы можете заполнить форму в формате word и отправить его скан на email: certyfikatpolski @ ukr .net).

Регистрация участников продлится до 12.04.2018 года. Экзамен состоится при условии регистрации не менее 15 кандидатов

За более подробной информацией обращайтесь к координатору по контактам.

Е-mail: certyfikatpolski@ukr.net

Наша компания обеспечит Вас всей необходимой информацией и займется подготовкой необходимых документов для поступления. Мы работаем надёжно и гарантируем качество своих услуг.

Благодарим Вас за проявленный интерес к обучению в Польше и Латвии и будем рады видеть Вас в нашем офисе для подробной консультации.

Программы
Высшее образование - Польша.
Подготовка к поступлению в университет - Польша.
Другие языковые курсы - Польша.
бесплатно
Оценка посетителей
(по 7 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

ЮНЕКО ГРУП -хороша фірма, роботою якої я цілком задоволена!
Швидке оформлення документів, пошук вузів і розуміння. Відносно інших фірм недорогі послуги. Від нас лише потребувались документи, – і я вже студентка хорошого польського університету.
Все дуже просто, тому з певністю рекомендую цю фірму!

,

Я щаслива, що свого часу мала таку можливість поїхати на навчання до Кракова. Реалізувати це допомогла компанія UNEKO GROUP на чолі з прекрасним керівником Пані Марією, який відповідально ставиться до своєї роботи. Я отримала цінні рекомендації щодо рейтингів вищих навчальних закладів Польщі. Працівники компанії взяли на себе підготовку всіх необхідних документів для вступу: перекладів, апостилізації, легалізації... Я також отримала всю необхідну інформацію щодо проживання, завдяки чому з легкістю розпочала своє навчання. Маю тільки позитивні враження від співпраці з компанією, оскільки я не мала жодних проблем зі вступом в один з найкращих державних ВНЗ Польщі(Краківський Економічний університет) на омріяний факультет!
Всім, хто потребує консультацій у виборі навчального закладу, допомоги при вступі, візової підтримки, підготовки пакету необхідних документів, та кого цікавлять деталі щодо отримання вищої освіти за кордоном, рекомендую звертатись до компанії UNEKO GROUP.

,

Поділюся досвідом вступу моєї доньки в Краківську Музичну Академію. Екзамени тривали 3 дні та складалися з таких предметів: сольфеджіо, виконання обов‘язкової програми та виконання незнайомого твору + бесіда. До третього конкурсу допустили не всіх, а третій екзамен пройшли усі. В академії створені усі умови для абітурієнтів: надаються аудиторіі з фортепіано Yamaha для репетицій без обмеження часу та концертний зал з роялем Steinway. Завдяки цьому донька змогла адаптуватися та зіграти добре на екзамені ( до цього на таких інструментах грати не доводилося, а це дуже нелегко). Атмосфера в академії дуже привітна, від спілкування з комісією залишилися лише приємні спогади. Бажаю усім успіху при вступі, але слід дуже багато працювати: вибрати складну програму, не ігнорувати сольфеджіо та вірити в себе. P.S. Великою часткою нашого успіху завдячуємо Марії та Валерію, які підказали ВНЗ, вчасно та якісно підготували документи, тим самим з‘економили нам купу часу та нервів.

,

У ЮНЕКО ГРУП створені комфортні умови для належної підготовки та поглибленого вивчення мови. Тут почуваєшся розкутим і спокійним, в новій готовності до досягнення будь – якої мети. За що окрема подяка Інзі – дуже талановитому вчителю, а також Олександрі. В мене тут вселили шалену віру в себе і власні сили.

Вся співпраця здійснювалась на підставі договору; на протязі усієї вступної компанії, нас тримали у курсі всіх змін та подій; безперервний і своєчасний зв’язок – усі ці, здається, незначні нюанси знімали з нас тягар переживання... У ЮНЕКО ГРУП працюють справжні професіонали, для яких девізом є «рука за руку» вести абітурієнта від самого початку до завершення вступу, ледь не до входу в університет :) .

Я досягнув бажаного-вступив на БЕЗКОШТОВНУ форму навчання. Тож, для усіх, хто ще сумнівається куди звернутись, раджу сміливо крокуйте до ЮНЕКО ГРУП!

,

Передивившись в інтернеті масу реклами різних агенцій, вибір припав на «Юнеко груп», які запевнили, що цілком можливо вступити до музичного університету в Польщі. Трішки насторожувало те, що вони не мали офісу у нас в Черкасах, але переконали, що він їм і не потрібний, бо всі роботи проводяться дистанційно. Заключили договір, відправили документи, і надалі просто виконували вказівки нашого куратора. Звичайно ми нервувалися і переживали, але вже все позаду, і моя донька щаслива студентка Музичної академії Кракова.

Дуже дякую агентству і зокрема пані Марії за співпрацю і високий професіоналізм. Окрему подяку заслуговує і репетитор з польської мови Інга, яку нам порадило агентство. Менше ніж через три місяці інтенсивних занять, які проводилися по скайпу, донька розуміла мову, легко спілкувалася і комфортно себе почувала в Польщі. Усім майбутнім абітурієнтам рекомендую!)))

,

Мрія навчатися закордоном була в мене з дитинства. Реалізувати її мені допомогла фірма «ЮНЕКО ГРУП». Завдяки фірмі «ЮНЕКО ГРУП» абітурієнти можуть отримати якісну європейську освіту, що дасть змогу кар’єрного росту в майбутньому.
Хочу висловити свою подяку пані Марії, а також пану Валерію за високо- кваліфіковану роботу пов’язану з подачею документів до інституту, а також у наданні своєчасно необхідної інформації пов’язаної з оформленням візи, про перебування на території Польщі.
Особисто від себе хочу побажати Вам вдалих умов, хороших клієнтів, подальшого успішного розвитку.

,

Чотири роки я провчилась в Києві, та отримавши диплом Бакалавра за спеціальністю Правознавство, я зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання в Україні.

Навчання в Польщі завжди було моєю мрією, але зараз я переконалася, що окрім того, що це цікаво та перспективно, це ще і доступно кожному. У Польщі, я вступила на магістратуру, обравши собі спеціальність міжнародні відносини, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Європі.

Завдяки таким помiчникам, як «ЮНЕКО ГРУП», процес вступу пройшов швидко, безстресово та зовсім не складно. Працівники агенства – приємні у спілкуванні та позитивні, але що більш важливо спеціалісти у своїй справі та здатні знайти вихід з будь-якої ситуації.

Дякую працівникам «ЮНЕКО ГРУП» за кваліфіковану допомогу та раджу всім не зупинятися на досягнутому, здобувати неоцiненний міжнародний досвід та європейський диплом!

Партнеры сайта
Вертекс, международная академия современного образования
Вертекс, международная академия современного образования
Все партнеры | Стать партнером

Образование за рубежом в Луцке, а также вузы в Луцке, колледжи и техникумы в Луцке, курсы в Луцке, репетиторы в Луцке, работа в Луцке

Обратная связь