Як пройде НМТ у 2023 році

Категорія: Новини

Як пройде НМТ у 2023 році

20 січня міністр освіти та науки Сергій Шкарлет оприлюднив деталі проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році.

Цьогоріч НМТ складатиметься з 2 обов’язкових дисциплін (українська мова та математика) та 1 на вибір (історія України, іноземна мова, хімія, фізика або біологія). Результати тестів будуть відомі в день здачі.

✅ Будь-який додатковий предмет дозволить вступити на будь-яку спеціальність. Але на різні спеціальності до результатів тесту застосовуватимуть різні коефіцієнти — і перевагу матиме той предмет, який є доцільним до цієї спеціальності. Наприклад, на медичний напрямок — це біологія, на іноземну філологію — іноземна мова. Тому зважено обирайте додаткову дисципліну.

Терміни реєстрації на НМТ:

  • квітень — реєстрація учасників тестування;
  • травень — підтвердження участі та вибір місця тестування.

Тестування учасників відбудеться в один день, але у 2 сесії:

  • перша, основна сесія, у червні 2023 року; 
  • друга, додаткова сесія, у червні-липні 2023 року, — на цій сесії зможуть здати НМТ ті учасники, які з поважних причин не змогли доєднатись до основної.

Учасники матимуть 180 хвилин, щоб відповісти на всі питання з трьох предметів. Час між предметними блоками можна буде розподілити на власний розсуд.

Бажаємо всім вступникам гарно підготуватись до НМТ!

Підпишіться на нашу сторінку у Facebook, щоб оперативно отримувати новини про освіту в Україні, зокрема, про Вступну кампанію 2023 року.


Коментарі

0
Залишити коментар
Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити


Інші статті в категорії Новини