Професійно-технічне училище №17

Профессионально-техническое училище №17




  • денна
  • Статус державний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 26 березня 2026


Відгуки

39
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Виучілась 3 роки а диплом не віддають треба спочатку трудоустройтись.що за закони !!!!як

,

Знайди практику,за неї заплати у ПТУ Училась у ПТУ ,а роботу мені ,вони не знайшли.

,

Та нормальне пту. Я одучився на кухаря і пту мене на робото встроїло. Велике їм спасіба за все!

,

Кто хочет заходи кто хочет виходи не бурса а забегайловка какаета да я не спорю когда там училась моя мама было даже не плохо а сейчас тупо фигня не советую туда идти учиться .... Лучше подумай 100 раз чем потом жалеть что пошол туда учиться

,

Директор постоянно забирала наши деньги! Заставляла приносить прямо ей в кабинет.


Дивіться також усі коледжі в смт Братському.