Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І. Г. Боровенського


  • Решетилівка · вул. Леніна, 81, Полтавська обл., 38400
  • (05363) 2-12-50
    (05363) 2-36-87
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

За 3 роки навчання я пройшов справжню школу життя. Це плацдарм для вашої творчості і самореалізації. Саме тут я став справжнім загартованим бійцем, готовим на все. Але все це завдяки величезній вірі навколишніх у мої сили. За що я їм безмежно вдячний. Тому дорогі абітурієнти запрошую Вас на навчання у цьому чудовому навчальному закладі. Аграрний ліцей-це хороший старт для Вас. Наші найдосвідченіші викладачі та майстри виробничого навчання знайдуть підхід до кожного студента і жоден не буде позбавлений їхньої турботи та уваги. Навчаючись у ліцеї Ви здобудете якісну освіту і станете висококваліфікованими робітниками!

,

Ставлю 5 зірок навчальному закладу Решетилівський професійно-аграрний ліцей імені Івана Григоровича Боровенського! Perfect! Радий, що навчаюся саме тут, ціную поважаю та люблю керівництво закладу, викладачів та студентів(але більше студенток:)* Під час навчання у ліцеї наша команда з воркауту(Street Workout) завдяки матеріальній та моральній підтримці стала лауреатами Міжнародних фестивалів мистецтв, зокрема у Болгарії, місті Кітен, переможцями та призерами змагань Всеукраїнського рівня! Прийняли участь і дійшли до третього кругу Всеукраїнського теле-шоу Україна має талант! Друзі! Рекомендую! Мега крутий спортивний та тренажерний зал! Аналогів якому немає в усій Полтавській області! Найкращі найпрофесіональніші викладачі, які знаходять підхід до кожного студента! Вчитися абсолютно неважко і паралельно досвід який ви отримуєте стане вам у пригоді на все життя!Студенти отримують стипендію та премії! Добротний гуртожиток з приємними задівучами.Випускникам гарантоване працевлаштування!

,

учился в 1999-2000 году, училище отличное, действительно были незабываемые годы, очень жаль, что мало времени было. Нила Петровна была классным руководителем и то, что сейчас она возглавила лицей, тогда еще ПТУ, это супер, она достойна этого. Я уверен, что лицей в надежных руках. Также хотелось передать благодарность всем преподавателям и мастерам за их понимание, терпение и самоотдачу, даже не всегда адекватным ученикам. Успехов и процветания Вам.

,

Хороший ліцей,вчителі класні,плюс тут стіпуха.Рекомендую.

,

Найкращий ліцей в світі. Розумні і відкриті душею викладачі, гарне відношення до дітей будь-якого рівня. Безкоштовне навчання , нормальна стипендія :)

,

Я тут навчаюся і маю сказати що це дуже хороший заклад прівет Павлу Володимировичю від учня 3 ерз він пойме=))))

,

очень плохое училище!!!!!!!!!!!!

,

Бурса рулит! И Ето без обсуждений.я знаю потому что там сама учусь!

,

хороший лицей, мне очень понравился. кто действительно хочет получить професию поступайте не пожалеете.

,

я учился в СПТУ - 52 в 1987-1990 12 22 32 тмс это было самое прекрасное время.Спасибо всем учителям.мастерам и всем всем RESPEKT.

,

Я сам з Решетилівки, і сам учився в цьому училищі 3 роки, і скажу шо непогане училище еслі хочеш вчитись... Учоба бесплатно, стіпуху платять нормальну, що іще нада, тут сама халява вчитись і ще за це гроші получять... не то що як зараз я в Институте учусь...

,

Мне очень нравиться здесь учиться,училище просто супер!!!

,

бурса FOREVER!

,

1990-1993 год, ещё СПТУ-52 (ТМС 11,21,31) самые лучшие воспоминания, отлично учились, занимались спортом, вместе отдыхали и работали, много в жызни пригодилось, респект друзьям, преподавателям и мастерам, кто увидит пишите в одноклассниках

,

Аграрний Ліцей Імені І.Г Боровенського це повний відстій ! Тут заставляють багато робити і гроші не платять! Краще в школу діти бо ну його!

,

Отучився там то так сказать не очень!! Багато мирянів!! + що даже якщо не будеш навчатися, то степеднія може бути!

,

Очень хорошие заведение!!!!

,

конечно в начале сомневалась что хорошое училище но теперь нет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Очень хороший лицей и главное дает достойные знания!

,

это дорога в жизнь


Залишити відгук

Усі коледжі в Решетилівці, а також репетитори в Решетилівці