Острозький професійний коледж

Острожское высшее профессиональное училище




  • денна
  • Статус державний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 12 березня 2026


Відгуки

21
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюсь зараз в цьому училищі. Гроші тягнуть як скажені, як в училищі так і в гуртожитку. В гуртожитку немає душу, точніше він є, але "не працює" (видно так просто економлять). Опалення жахливе, батареї ледь теплі. Завідуюча гуртожитком та людина з виховної роботи підлі люди, надокучливі, та егоїстичні абсолютно у всьому. Заплюють вам всі очі зате будуть "праві"🤡. Дуже давлять морально! І це не є нормою. За прийняття участі у різних гуртках, дають премії до стипендії, але не завжди. В самому училищі не погано, хороші викладачі, найкращі майстри, приємні учні, найкраща поліція що слідкує та бере участь у нашому навчанні та поза навчальний час👮🏻‍♀️🙂 Але краще подумайте чи варто сюди поступати чи ні😇

,

Перше моя освіта після школи - фотограф в 1983, не закінчив (армія), потім весь трудовий стаж в Телекомі, але з 2017 знову фотограф, власник фотосалону. Не шкодую, по доходу так само не жили багато, але без керівництва. Можливо загляне сокурсник 1983-1984 якшо щось то пишіть:[email protected]

,

я навчався у цьому закладі 1991-1994 .і сьогодні маю дотепність розмовляти в інших країнах на їх рівні .дякую

,

Я також навчалася у цьому чудовому училищі,незнаю як зараз а у 2004-2007 роках,це було чудове училище і в гуртожитку я жила,іце були чудові роки.Особа подяка педагогу і мому класному керівнику Войцеховській Світлані Романівній,і майстру виробничого навчання Попович Мирославі Вікторівній захороше навчання і добре ставлення до учнів.Ви найкращі!!!!

,

Не навчальний заклад прикрашає людину а людина навчальний заклад.навчаючись в училищі отримала гідну і високооплачувану професію яка мені подобається,познайомилась з прекрасними педагогами знавцями своєї справи.на рахунок стипендії скажу так: якщо ти приймаєш активну участь у спортивному ,культурному,громадському житті училища і вчишся на відмінно то і стипендія виходить значно більша чим у інших.немає там хабарництва і здирництва.СВЄТІК РОМАНІВНА ВОЙЦЕХІВСЬКА Я ВАС ОБОЖНЮЮ І ЛЮБЛЮ!!!


Дивіться також усі коледжі в Острозі, ЗВО/ВНЗ в Острозі.