Нововолинський електромеханічний коледжСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Закінчив коледж у 2019 році ( група 1-ЕМ-15) Коледж хороший, хороші викладачі Дякуємо своєму куратору, найкращому куратору у коледжі Климосюку Валерію Олександровичу, який не залишав нас у важкі моменти, який робив все для нашої групи. Коледж справді високого рівня

,

Коледж дуже класний

,

Я навчаюсь на комп'ютерній спеціальності, викладачі шикарні, в коледжі постійно проводяться різні заходи, відбувались обміни студентами з іншими закладами. Скажу так, НЕМК топ за свої дєньгі!

,

Мій син навчався тут, закінчив з відзнакою в 2017 році. Дуже вдячна всім викладачам, куратору, дітей гляділи, за них переживали. Дали прекрасні знання, син поступив на державне в Київський НУБіП. Всім розповідаю, якщо хочете знань, поступайте обов’язково, ніяких хабарів, Світлана Петрівна Шедна вболівала як за рідних дітей, таке відношення в наш час для мене було надзвичайно приємною несподіванкою. Щире дякую всім викладачам і керівництву. Дуже багато практики. Звідси виходять дійсно спеціалісти.

,

НЕМК, вцілому, чудовий навчальний заклад. Багата матеріально-технічна база, суворі і відповідальні викладачі забезпечують якісну підготовку молодших спеціалістів.Хабарів майже не беруть, хоча є й такі. Взагалі, якщо є бажання вчитись—проблем нема, в іншому випадку все одно доведеться вчити.

,

навчаюсь у коледжі уже 2 рік, спеціальність "обслуговування комп"ютерних систем та мереж". Навчання досить високого рівня, той хто хоче чогось навчитись, раджу саме це й коледж. А хто хоче ходити, протирати штани - не приходьте, і не заважайте другим. Якщо коротко то: + 1. Широка база знань 2. Вивчається (глибоко) С++, а також придляється увага іншим мовам 3. наявність великої кількості комп"ютерів 4. Впливові і добрі викладачі 5. Низький рівень хабарності 6. Робота Студентської ради 7. Чудові умови гуртожитку 8. обмін студентами 9. співпраця з вузами - 1. Корупція низького рівня, але нажаль є 2. надзвичайно сильно вимагають з математикою (знатиме і мавпа) 3. швидко проходить час в коледжі

,

Якщо є бажання вчитися викладачі достатньо зрозуміло донесуть до вас знання. В універі вас так ніхто вчити не буде.

,

викладачі у коледжі нормальні... був на інплані, то майже не ходив на пари, а оцінки рішав, хотя потім зажерся і суму не хілу гнув...

,

Чомусь в деяких абітурієнтів появилися по +14-20 балів за додаткові курси, що робить не можливим поступити тим хто неходив на ті курси!!!!!!!!!!!

,

коледж жах майже всі вчителі беруть хабарі

,

Дякую куратору групи (1-ЕМ-98) Музиці А.А., а також Сидорук Г.М., Супрунюку С.Л., Михалку М.І., Щипі М.М., Слюсарю М.О, Горпиничу Олександру, Танасієнку Олександру, Руслані Анатоліївні, Семікіній Л.М., Олексюку В.О., Яворському М.І. та ще багатьом викладачам, які вклали свою частку знань, а головне заклали певний стержінь, виховали нас у дійсно, фаховому колективі НЕМТу. P.S.: "Завітаю при нагоді, зіграти партію шахів!"

,

Дуже гарний навчальний заклад, раджу поступати

,

Я також закінчую коледж. Враження від навчання загалом хороші: і певні знання отримав, і навчився працювати, і було просто класно та прикольно вчитись. Дуже хвилююсь: чи вдасться влаштуватись на роботу, чи треба далі йти вчитись? А ще диплом виявився дуже дорогим...

,

Ти кажеш пенсіонерів-на пенсію? А молодих, які зовсім нічого не знають і не вчать, залишити? Ти вчишся у коледжі? Тоді маєш знати, як вчить Попова Л.М., Терес М.М.-пенсіонери. А що можна навчитись у молодих? Я коледж у цьому році закінчую і дякую викладачам справжнім-Василюк Р.А., Жилі Л.А.,Камінській О.Ю., Гебурі О.М., Ятчук В.С. Всім, як молодшим, так і старшим, але не халтурщикам.

,

пенсіонерів - на пенсію! Не знущайтесь із себе та з інших! Студенти прагнуть до знань не вчорашнього дня, а сучасних, спрямованих на майбутнє!

,

добрий навчальний заклад. Хочу порадити дирекції більш прискіпливо віднорситись до підбору викладачів, бо дуже багато відповідальних, професійних, достойних педагогів прцює у коледжі, але є халтурщики, хабарники. Із ними треба боротись.

,

Читаючи Ваші коментарі дійсно знання на "високому" рівні

,

Поступила в коледж на державну форму навчання без хабарів !!!!!!!!!

,

коледж класний. хабарів не беруть і вимагають з навчального плану нормально і з цього виходить що тут випускають реально класних спеціалістів. можнп іти далі адже коледж має великі зв’язки з багатьма університетами і академіями. поступайте в НЕМК (Нововолинський електромеханічний коледж)!!!!!!! •_•

,

коледж хороший вчися і платити нетреба

,

Я згідна коледж класний, я не жалкую що туди поступила адже получила високий рівень знань.

,

класний заклад

,

Дуже класний заклад!!!!! Дуже кльови викладачи!!!!!!

,

Коледж супер!!! Вчителі дуже класні!!! А на рахунок хабарів, то можна навчатись і самому, не обов'язково давати хабарі!

,

супер місце вітпочинку

,

Я зараз навчаюся в цьому закладі...... Отримую прекрасні знання по моїй спеціальності....Я дуже задоволений що вибрав саме цей заклад для навчання...,)

,

коледж просто супер! Так тримати!

,

Коледж супер дає хороші знання для тих хто хоче вчитися а хто не хоче то нехай платить

,

Якщо ти навчаєшся сам а не платиш за оцінки то все буде круто.

,

Я працюю в коледжі, і повірте хто хоче отримати знання справжні і без хабарів ми їх з радістю Вам дамо.

,

це просто дуже гарний практичний учьбовий заклад

,

а в ньом справді КлАсНо)))* скільки мене вчителі відмовляли в нього поступати, а я всеж поступила...і ані трохи не жалію дякую викладачам за знання, одногрупникам за приємні роки разом і не замінну дружбу...

,

дадада...классный

,

Чудовий навчальний заклад=)

,

Коледж - найкращий і знання дає дуже хороші.

,

Дякую за надані знання Тересу М.І.,Сирмолотовій В.А.По отриманій. спеціальності будівельника працюю 17 років

,

дуже класний коледж! а щоб хабарыв не брали, то треба не давати!

,

Класний коледж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дійсно відчувається високий рівень знань!

,

НЕМК-The best:))))

,

Чудовий заклад,а на рахунок хабарів де їх зараз не беруть тут ще по божескі!!!

,

Справді корупція процвітає.. Але вчитися не погано)

,

Викладачі класні, зі святом вас , з днем учителя. Адміністрація так собі..............

,

Классный колледж и клас-ни учители а саме хочу загадать Тере са М.И., хто в нього на пари не сидев той потеряв пол жизни

,

нормік заклад, тільки хабарів багато беруть

,

прекрасний навчальний заклад! так тримати! я вас люблю! хочу вчитись тут ще довго-довго!

,

Дуже класний заклад, хотілося б ще туди вернутися

,

Дуже класний технікум

,

коледж нормальний,але вступна комісія хабарна і травмує поступаючих хто хоть щось знає. коли абітурієнт входить на екзамен з чистим аркушем паперу і виходить з чистим , коли перед езаменом всі рішають задачі,а вони слухають музику по мобільці. коли звониш в приймальну комісію, то нема ще списків .а вони насміхаються, що вони вже зараховані і даже на державну форму. можу надати 3 випадки про які я знаю . А коледж класний аби хотів здобувати знання.

,

Нормальний коледж.

,

Ви кажете що він класний...А ви в ньому вчились?Якщо да,то ви шось там навчились?Я-нє!!!Ніфіга по спеціальності не вчать!!!

,

Навчатись тут одна насолода:)

,

Коледж хорош

,

Дуже класний коледж тільки кампи галімі !!!!!

,

просто класний коледж

,

дає хороші знання))

,

супер коледж

,

І справді досить непоганий навчальний заклад ...

,

супер колледж так держать

,

кльово

,

Працюю за здобутою в НЕМТ спеціальністю вже більше 20 років.

,

Супер навчальний заклад. Навіть не порівняєш з універом, в якому я зараз навчаюсь.

,

В коледжі вже ремонт мабуть пару століть неробили, все обдерте а про підлогу навіть говорити нехочеться

,

Мені офігено, нравиться там вчитися..

,

Навчальний заклад дійсно високого рівня!!!!

,

Надає високі знання

,

Коледж Рулить

,

Дуже прикрасний заклад .


Залишити відгук

Усі коледжі в Нововолинську, а також робота в Нововолинську