Комунальний заклад Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв ім. С. Воробкевича

Черновецкое областное училище искусств им. С. Воробкевича




  • денна
  • фаховий молодший бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус комунальний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 19 березня 2026


Відгуки

34
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

З 11 класу теж можна вступити? Лише народна хореографія?

,

Жахливий навчальний заклад! Якщо поступаєте туди, то будьте готові до жахливого розкладу, де вікно по 3 години і 6 пар до 7 вечора!!! Нікому не рекомендую, розклад жах!

,

Училище -супер, викладачі -супер , директор дуже ввічливий і коректний!Удачі всім , хто поступив!

,

Я закончила училище в 1980 году Воспоминания самые что есть лучшие Закончила Отдел народных инструментов Вспоминаю своих учителей с благодарностью и уважением Лев Борисович Фельдман Вишневский Михаил Эдуардович Кузьменко Любовь Васильевна и другие которых к сожалению не помню имен но в памяти моей сохранились а вспомнила Смирнов Юрий Николаевич

,

Я наприклад, була дуже здивована коли діти з високим середнім шкільним балом ( більше 9) написали диктант на 4 або 5. Якби 7 або 8, то це можна би списати на якісь об'єктивно - суб'єктивні причини ( хвилювання, складність диктанту, новий викладач тощо). Вибачте, але тут висновок тільки один - надто завищені оцінки у школі, від того нічим не виправдана самооцінка і розчарування від недосягнення очікуваного. Але це не привід винуватити навчальний заклад у своїх невдачах. Треба трішки більше праці над собою і все буде окей!!!! Не сподобався тільки діалог з директором ( до речі я не знала, що розмовляю з директором). Дещо некоректним і навіть грубуватим було його до нас звертання, як для людини його рівня. Може професійне вигоряння, і на заслужений відпочинок пора?


Дивіться також усі коледжі в Чернівцях, ЗВО/ВНЗ в Чернівцях, курси в Чернівцях, репетитори в Чернівцях.