Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

51
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалась в коледжі, отримала хороші знання, в інституті відпочивала! Якщо хочеш вчитись то ніхто не «дере» з тебе ніякі гроші! Написала сама диплом так як ходила на кожне заняття і хотіла сама зробити! А тим хто пише коментарі за хабарництво можу сказати одне «хто хоче заплатити той заплатить» вчіться любі друзі! За холод: не коледж і не керівництво винне в тому що держава не фінансує коледжі і так не тільки в Немирівсьому!

,

Холод собачий. Коледж взагалі не опалюється, всі школи і коледжі на карантині. Ми вчимось. В групі ходить 4- 5 чоловік з 25, остальні хворі. Управи взагалі не має. Ходили до завучки жалітись на холод, вона сказала університет не дозволяє закрити коледж на карантин. В гуртожитку холодно, ще ходять обігрівачі забирають. Не топиться взагалі, сказали що на дворі плюсова температура

,

Я закінчив цей технікум в 1982 році. Знання одержав дуже якісні, бо сам хотів цього. В інституті відпочивав. Навіть кілька разів постразджав за "довгий язик" від неучів викладачів ВУЗу. Я так думаю, що те що робиться зараз в коледжі - це істинна правда. Добре знаючи кількох викладачів, можу зробити висновки, що грощі все переможуть. Ще з давніх давен, вони та їхні діти не "чисті на руку". Управи на них немає.

,

Не має слів що тут твориться - холод собачий у гуртожитку та у аудиторіях. За оцінки деруть як з овець - три шкури. За дипломну роботу -6000 грн. Та куди засунути за ці гроші цей диплом !!! хабарники !!!

,

Коледж просто жах,дубарь в аудиторіях.в общазі також дубарь. опалення сказали що не будуть включати, доки температура повітря не буде -8 градусів. директору наплювати на студентів.


Залишити відгук

Усі коледжі в Немирові, а також робота в Немирові