Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж


  • Рівне · вул. Степана Дем'янчука, 4, 33027
  • (0362) 23-03-68
    (067) 361-16-60
  • денна, заочна
  • Статус приватний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Самий паршивий коледж,знань 0.Є викладачі які дуже зверхньо себе поводять.Це не коледж,а викачування грошей.Закликаю батьків не дайте дітям зіпсувати своє майбутнє.Шукайте будь який коледж тільки не цей.

,

Прекрасний коледж. Навчалася тут два роки. Викладачі знають про свої обов'язки та чудово викладають пари. Я ні разу не заплатила хабарі. Більшість оцінок отримувала автоматом. З розкладом та графіком проблем ні разу не виникло. За державний екзамен я не хвилювалася, знала де мій білет буде і де які питання. Чудове та цікаве навчання. Завжди йшла сюди з бажанням та натхненням. Ні з чого не завалювали та при необхідності пояснювали ще раз. Раджу всім обрати саме цей заклад.

,

Супер навчання та викладачі. Ні разу не було ні одного хабаря. Пояснюють все чудово та завжди усе зрозуміло. Нема пртензій до керівництва та викладачів. Якби могла то вчилася в регіку ще.

,

Тут класно, хочу поступити

,

Я все життя займаюсь сучасними танцями. Хотілаб дізнатись чи є в мене шанси потрапити на державний але в мене середній статестичний бал. До того ж в мене помер батько. І в мене пільги. Я напів сирота. Дуже мрію стати вчителем з контемпорарі.

,

Я навчалася в цьому коледжі 2 роки. Мені сподобалося. Хабарі я ні разу не заплатила. Оцінки можуть перенести з атестату без різних проблем. З державним екзаменом допомогли. З розкладом також проблем не було. Його не міняли. На парах з англ. часто дивилися мультики та фільми. Вчителі завжди приходили вчасно, стояти під дверима не приходилося. Ставлення до всіх студентів також хороше й однакове. Два роки я туди ходила з задоволенням та бажанням. Приходила і виходила звідти з посмішкою і хорошим настроєм. З практикою також не завалювали. Багато паперів не вимагали. З курсовою роботою також не завалили. Мені сподобалося і лишилися лише позитивні враженя.

,

Звертаємося до Вас Анатолій Степанович, коли ми переїжали з Білої 5а, в стіни МЕГУ, Ви нам обіцяли, що тепер настав час спокою і, що наші діти будуть вчитися у Вас і Ви нас нікому не віддасте! Ми знаємо, що Ви добра, порядна людина і сподіваємося, що Ви дотримаєте свого слова. Женіть геть того самопроголошеного "директора".

,

говорят, що коледж ліквідують!! Нам тільки стало добре, чудове відношення, нам нарешті тепло в корпусі.

,

Навчалася у цьому коледжі 2 роки. Прекрасні викладачі та навчання. За екзамени і заліки ніколи не платила. З розкладом проблем не було. Оцінки за екзамени в основному отримувала автоматом. Викладачі не спізнювалися. На лекціях з англ. іноді дивилися англійські фільми та мультики. З державним екзаменом допомогли. Та й в загальному не завалювали.Викладачі могли виконати прохання щоб оцінку з атестата перенести до диплому. Сумую за цим закладом. У мене лише приємні спогади

,

Комп. класс просто ужас

,

Закінчила коледж у 2014 році, по спеціальності "Право" навчання мені подобалось, викладачі знають свою справу, навчання було на достатньому рівні, та все ж інколи недодавали інформаціі. Відношення викладачів до студентів оптимальне, бували звісно конфліктні ситуації, та всі вони були вирішені. На пари завжди всі ходили і дійсно навчалися, за заліки чи екзамени ніхто ніколи не брав хабарів! В наш час це дійсно один із невеликої кількості навчальних закладів де немає корупції! Так це не академія, де Вас навчать всьому що тільки можливо у вашій галузі, та освіта що ви Ви здобудете в цьому коледжі стане дуже хорошою опорою і основою для подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

,

Він просто неймовірний ,раджу всім

,

Це найкращий коледж в усьому Рівному. Мені там дуже сподобалось, бал атестата не важливий головне як тивчишся там. Ще мені подобається що. Відношення вчителів дуже і дуже хороше, не так що до одного ставляться добре,а до іншого погано до всіх однаково. Я дуже вдячна цьому коледжу за отримані.знання ,працюю адвокатом. Ще кажуть що з таким дипломом як там дають не беруть, це не правда, вступайте в коледж там все просто чудово

,

Супер коледж! Супер директор! Супер викладачі! Раджу всім!!!

,

Навчалася в цьому коледжі два роки. За екзамени та заліки я не платила. В основному всі оцінки були автоматом. З розкладом проблем не виникало. Були бігунки, але з якогось боку можу це зрозуміти. Навчання вийшло классним. На деяких парах дивилися фільми англійською мовою з перекладом. Я не скаржуся на цей заклад

,

На клавіатурі немає всіх кнопок, мишки через деякий час також перестають працювати. На комп'ютері встановлено багато не ліцензійних програм які часто вкидають помилки і ваші роботи не зберігаються. (я змушений був перероблювати свої роботи по 5-6 разів) Тому я вам раджу не вступайте в цей коледж, ви нічого ти не навчитесь. Я змушений був здавати зно, і це після 4 років навчання, хоча я закінчив цей коледж без однієї 3. Я до цього часу не розумію чому він ще існує, чому його ще не закрили. Тому я батьків та їх дітей застерігаю не ідіть навчатися в цей коледж. Для адміністрації, цей коледж лише зручний спосіб викачування грошей.

,

Що можу сказати, закінчив коледж в 2014 році, враження від навчання негативні, даремно потратив свій час, більшість викладачів нав'язують "додаткові освітні послуги" і відкрито говорять що не поставлять залік якщо ми на них не запишимось, а вони коштують 500 гр, я змушений був записатися, заплатив гроші, але не було проведено не одного заняття по цим послугам. Досить багато викладачів не знають свого матеріалу. Немає ніякої оранізованості в роботі коледжу, багато раз викладачі не давали список білетів, не говорили на яке число і на яку годину мають бути екзамени чи заліки. А інколи бувало таке: Ти приходиш на звичайну пару, а замість пари екзамен, і вас навіть не попередели і на інформаційному стенді ніде про це не було вказано. Інколи викладачі приходили на пари не адекватному стані (п'яні) і що після цього він може навчити студентів? В жахливому стані знаходиться комп'ютерні аудиторії, багато комп'ютерів зовсім не працюють, на деяких зовсім не можливо працювати.

,

супер

,

супер

,

Закінчив ще у 2007, заплатив за 4 роки навчання тільки раз за диплом.. бо сам не хотів писати) Я хз може там все змінилось але раніше грошей не вимагали.

,

закінчила коледж у 2011!дуже сумую!найкращі викладачі!за сесію не платиш!вчися в своє задоволення!оцінки ставлять за знання!ніякого бблату!тільки при закінченні запарка вийшла мала отримати червоний -виходило по оцінкам а не дали по досі мені не відомій причині!вступайте не пожалієте!

,

закінчила коледж у 2011!дуже сумую!найкращі викладачі!за сесію не платиш!вчися в своє задоволення!оцінки ставлять за знання!ніякого бблату!тільки при закінченні запарка вийшла мала отримати червоний -виходило по оцінкам а не дали по досі мені не відомій причині!вступайте не пожалієте!

,

Дуже хороший коледж!

,

в мене брат навчається в цьому коледжі, ще жодного разу не заплатив і вчиться на 5, коледжом задоволений, викладачі класні

,

гарний коледж

,

в 2009 закинчила його.там все строго-за ,,нб,, платиш,за сесии ни,чуть шо зразу звонять батькам,ну если на пари не ходиш.залики,без проблем.класни викладачи,особливо Сирота о.н.короце платиш за нб и тоби повна шара!жизнь малина!

,

Класний коледж я в ньому навчаюсь

,

отлично

,

нармально


Залишити відгук

Усі коледжі в Рівному, а також ЗВО (вузи) в Рівному, курси в Рівному, репетитори в Рівному, робота в Рівному