Відокремлений структурний підрозділ Новоушицький фаховий коледж Закладу вищої освіти Подільський державний університет

Новоушицкий профессиональный колледж




  • денна
  • фаховий молодший бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус державний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 30 березня 2026


Відгуки

15
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коледж хороший .Треба тільки хотіти вчитися. Я зараз працюю зав. майстернею. Спасибі Шимку В.С. , що навчив працювати на токарному верстаті.,це мені дуже пригодилося тут на роботі.

,

Здравствуйте. Я закончил техникум в 1982 году (группа 142). Затем служба в армии, до 1991 года жил и работал в г. Хмельницкий, после уехал в государство Израиль, а с 2006 года живу в Торонто, Канада. Огромная благодарность техникуму и его педагогам у которых мне довелось учиться. Те знания, которые приобрёл за четыре года мне очень в жизни пригодились, да и сейчас лишними не являются. Только польза. Со мной в группе учились господа И. Михальский и А. Мельниченко. Они, мне кажется, работают сейчас в техникуме. Парни привет! Хоть время было и не самое лёгкое, но жили интересно. Эдуард Вассерман. Toronto, Ontario, Canada.

,

Я також навчався в Новоушицькому технікумі.С початку вважав - що чоти-ри роки пройшли даром. Перші результати закінчення технікуму я відчув через пару місяців, при проходженні строкової служби. На ті часи було зовсім інше відношення до людини яка мала середню спеціальну освіту. Після ДМБ-94 звернувшись в колгосп (були колись такі організації) мене прийняли на посаду бригадира тракторної бригади. Дякуючи Січкару М.М. ,який старався вложити науку по "Тракторах і автомобілях" я виводив толк.Коли прийшли тяжкі часи і прийшлось їхати на заробітки,на будівництво,я не раз згадував викладача з креслення Риндюка Ю.І. Дякую-чи йому- на кресленнях ,хоч і будівельних ,я розбирався на рівні з бригади-рами буд.бригад.В загальному ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ ВИКЛАДАЧАМ НОВОУШИЦЬКОГО ТЕХНІКУМУ.Особливо АЛЬОНОВУ О.М.який вів нашу групу.

,

Технікум дуже хороший, тільки завідувач енергетичним відділенням, йому там не місце

,

ну навчався я там, потім у НУБіП (національний університет біоресурсів і природокористування України) вступив, де дожив до закінчення магістратури, а зараз - інженер з трьома дипломами з відзнаками (3дипломи "червоні" - мол.спец.- НТПДАТУ, бакалавр і магістр - НУБіП України) по механізації сільського господарства, але є одне "НО!"-байдуже всім на ті червоні дипломи - нема де працювати, точніше ніхто тебе на роботу навіть з дипломом інженера навряд візьме...де голова була коли туди вперли мене та інших навчатись...(((от так і сидиш у 23 роки з масою пластику, за яким роки і кошти, а по суті віддачі від того пластику не дочекаєшся ніколи....хотів би помилитись у своїх словах...


Дивіться також усі коледжі в смт Новій Ушиці.