Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В. І. Заремби

Хмельницкое музыкальное училище им. В. И. Зарембы




  • денна, заочна
  • фаховий молодший бакалавр, бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус комунальний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 17 березня 2026


Відгуки

36
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Випуск 2021 року. По закінченню навчання можуть пропустити випускника і не вручити диплом на урочистому заході. Здобуті дипломи вручили без печаток і без підпису директора. Неуявляю, жодного навчального закладу України де могло б відбутися подібне. Неорганізованість керівництва закладу, халатність, неуважність до ведення діловодства зіпсували святковий настрій.

,

Бажаю викладачам бути людьми, а не принижувати студентів. Жахливішого закладу ще не бачила. Там працюють викладачі яким не місце в освіті. Пора б вже змінювати склад на молодих і енергійних викладачів, а не тримати старих.

,

Хочу розповісти як воно є.Деякий час доводилось мати справу з даним навчальним закладом, а саме з відділом народних інструментів. Спілкуючись з студентами та викладачами можу зробити цілком об'єктивний висновок щодо нього (як мінімму щодо відділу народних інструментів).Викладачі хоч і займаються зі студентами, але їхнє ставлення до них - це зовсім інакша історія.Здається, що основною задачею викладача - гнобити студента аби в нього впала самооцінка якомога нижче.Таке враження що викладачі - це якісь недосяжні зірки, а студенти прості смертники. особливу увагу хочу звернути на деяких конкретних викладачів, чиє ім'я не називатиму, проте знаючи таке мовчати не можливо. Є 1 викладач, який не вміє стримувати себе. А саме, бува що подружиться зі студентками, ввійде в їхню довіру, буде запрошувати їх додому на чай, а сам матиме в планах зовсім інакше і більшість вчителей про це знає, проте нічого на це не кажуть.Це проста жахи, таких людей потрібно виганяти, та садити або як мінімум лікувати.

,

Гадкое,бесполезное заведение,пожалейте своих детей!

,

Я выпускница 2002 г.Хочу сказать Всем преподавателям огромное спасибо,особенно Константиновой Людмиле Евгенивной,корой я очень многим обязана,Нели Филиповной,Стельниковой Ирине Олексеевне и многим другим.Тем кто учиться не хочет,любое заведения будет плохим!!!


Дивіться також усі коледжі в Хмельницькому, ЗВО/ВНЗ в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому.