Браїлівський професійний ліцей

Браиловский профессиональный лицей
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.


Відгуки

73
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Є електронна пошта [email protected] адміністрація всі листи розглядає або 068 11 80 998 (є на сайті в агітках) . Звертайтесь:)

,

Доброго дня підкажіть будь ласка, як можна зв'язатись з адміністрацією ліцею? На стаціонарні телефони не можу дозвонитись.

,

Я навчався в 1976-79 роках. Гр. № 7 майстром був Г. М. Забаштанський. Спогади чудові. Викладацький колектив був досвідчений і вимогливий. Трудова база новою і в повних потребах для отримання знань та навиків. Стипендія, трьох разове харчування, спец одяг, гуртожиток в теперішньому монастирі і щасливих три роки студентського життя.

,

Навчальний заклад просто суперррррррр я тут провела найкращі три роки , знайшла багато друзів, тут дуже багато чого було цікавого, завжди говорю що хотіла повернутись на перший курс, адже тут стільки цікавого, гуртожиток чудовий, перейшла сюди з Вінниці тут мені подобається більше, люблю усіх і все що мене тут пов'язувало✨?

,

Чудовий навчальний заклад чудові вчителі! Чудові майстри! Чудова вихователька Оксана Анатоліївна всеодно що друга мама! Шкода що закінчую навчальний заклад і без випускного вечора про який мріяла всі три роки.. Якби можна було б то пішла би вчитися ще ....


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в смт Браїлові.