Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

47
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався в 1989–1993 р.р. Технікумом і навчанням задоволений повністю. Хто хтів отримати освіту- той отримав,хто прийшов випадково , той скаржиться на 80%робота в полі, взятки ,старші курси старшують і т.д. Скажу від себе : а ви хочете стати фахівцем навчаючись на папері??? Я коли вчився обрізці на плакаті - ні чого не зрозумів, а вийшли в поле, все по полицях! Після технікума в інституті геть звільнили від практики, бо мене вже не було чому вчити. А коли прийшов на роботу - то практика дуже допомогла. Із нашої групи лише 3-4 чоловіки залишилися працювати по фаху ( агро). І це класні фахівці . А ті кому потрібно було лише кудись піти після школи , починали бухати, старшувати …… Так це може бути в любому навчальному закладі. Хто хоче - шукає шляхи а не причини. Дякую за роки навчання!!!!!

,

Навчався 1995-1999 , група Блжильництво, класний керiвник Коломиэць Свiтлена Василiвна-чудовий педагог !!! Дуже вдячний всьому викладацькому складу нашого технiкуму ! Хто хотив вчиться, не линувався -знання отримував достойнi. Пiсля технiкуму поступив в Кийивський аграрний Унiверсииет - вчиться в ньому з знаннями отриманими в чернятинi було досить нескладно . Самi найпозитивнишi i найтеплiшi спогади про той перiод життя i навчання!!! Привiт всiм одногрупникам мого випуску ( староста Зубар Таня ), та мешканцям гуртожитку 2 кiмната 80 !!!!

,

Навчалась з 1978р по1981р спогади дуже хороші .До 2020 року працювала Заступником начальника управління Агропромислового розвитку.

,

Не рекомендую ЧФК ВНАУ. Причин дуже багато : Багато вчителів закінчили заочно і читають лекції просто бо платять . Багато вчителів в яких без грошей не здасиш. 80%практики це збір яблук ? даром. А оцінки ставлять за норму . 5% практики це інші процеси (типу посадки суниці) і нікого не цікавить , що ти бухгалтер. Є і хороші викладачі але більшість викладають шкільні предмети 1-2курсу . Багато вчителів недовольних життям і відіграються на учнях і ще багато багато чого.

,

Чому студенти 3 курса дозволяють собі заходити в гуртожиток вриваючись у чужу кімнату? Ситуація така ми вже хотіли спати як тут вриваються студенти 3 курсу закривають кімнату і погрожують ,чому такий не порядок ? Та не вихованість? Кого ви берете на навчання? Чи як ви на них впливаєте ,що вони так роблять . . . В мене немає слів ( Жіночий гуртожиток)


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Чернятині (Жмеренский район)