Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету


  • с. Чернятин · вул. Першотравнева, 28, Вінницька обл.
  • (04332) 2-27-40
    (04332) 3-24-25
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався в 1989–1993 р.р. Технікумом і навчанням задоволений повністю. Хто хтів отримати освіту- той отримав,хто прийшов випадково , той скаржиться на 80%робота в полі, взятки ,старші курси старшують і т.д. Скажу від себе : а ви хочете стати фахівцем навчаючись на папері??? Я коли вчився обрізці на плакаті - ні чого не зрозумів, а вийшли в поле, все по полицях! Після технікума в інституті геть звільнили від практики, бо мене вже не було чому вчити. А коли прийшов на роботу - то практика дуже допомогла. Із нашої групи лише 3-4 чоловіки залишилися працювати по фаху ( агро). І це класні фахівці . А ті кому потрібно було лише кудись піти після школи , починали бухати, старшувати …… Так це може бути в любому навчальному закладі. Хто хоче - шукає шляхи а не причини. Дякую за роки навчання!!!!!

,

Навчався 1995-1999 , група Блжильництво, класний керiвник Коломиэць Свiтлена Василiвна-чудовий педагог !!! Дуже вдячний всьому викладацькому складу нашого технiкуму ! Хто хотив вчиться, не линувався -знання отримував достойнi. Пiсля технiкуму поступив в Кийивський аграрний Унiверсииет - вчиться в ньому з знаннями отриманими в чернятинi було досить нескладно . Самi найпозитивнишi i найтеплiшi спогади про той перiод життя i навчання!!! Привiт всiм одногрупникам мого випуску ( староста Зубар Таня ), та мешканцям гуртожитку 2 кiмната 80 !!!!

,

Навчалась з 1978р по1981р спогади дуже хороші .До 2020 року працювала Заступником начальника управління Агропромислового розвитку.

,

Не рекомендую ЧФК ВНАУ. Причин дуже багато : Багато вчителів закінчили заочно і читають лекції просто бо платять . Багато вчителів в яких без грошей не здасиш. 80%практики це збір яблук ? даром. А оцінки ставлять за норму . 5% практики це інші процеси (типу посадки суниці) і нікого не цікавить , що ти бухгалтер. Є і хороші викладачі але більшість викладають шкільні предмети 1-2курсу . Багато вчителів недовольних життям і відіграються на учнях і ще багато багато чого.

,

Чому студенти 3 курса дозволяють собі заходити в гуртожиток вриваючись у чужу кімнату? Ситуація така ми вже хотіли спати як тут вриваються студенти 3 курсу закривають кімнату і погрожують ,чому такий не порядок ? Та не вихованість? Кого ви берете на навчання? Чи як ви на них впливаєте ,що вони так роблять . . . В мене немає слів ( Жіночий гуртожиток)

,

краще не вступати у ЧК ВНАУ

,

выпуск 1977 года самые дорогие воспоминания со слезами на глазах прошлого не вернёш откликнитесь мои дорогие однокурсники где ты моя первая любовь любаша

,

вроді як хочуть зустрітися в цьому році 37 випуск 1987р закінчення навчання, плодоовочівництво.Може хтось озоветься,будьте на звязку Думаємо,перша неділя червня.Пилипчук М.І. Це ж,як не є -30 років.Чекаємо,допоможіть організувати мої однокурсники.

,

Гарно читає лекції і веде практичні зав.відділенням Дячок І.Й.

,

Я вчився тут на відділені механізації. Дуже задоволений що вибрав саме цей навчальний заклад. Дуже гарне місце, природа, парк, панський маєток. Гуртожиток правда не дуже, але то не важно, жити можна, я жив у №2, нормально. Вчителі класні, дають гарні знання і добре відносяться до студентів. І не треба казати що всі вимагають грошей, це брехня. Я за 4 роки нікому нічого не платив. Якшо хочеш вчитися - то вчися, а якшо хочеш гуляти - то плати. Викладачі супер! Привіт Людмилі Пилипівні, Анні Акімовні, Ганні Іванівнв, Оксані Олексіівні. Марик і Мазур - ви найкращі, респект і уважуха!!!

,

Чернятину респект.Село супер техникум класс..

,

навчався 1994 по 1998 спеціальність плоди кл керівник Cкрима М.В . Ми сапали та обрізали дерева і збирали яблука не хочу обідити вчителів вчителі там хороші но система гнила

,

Навчалася 1988 по 1991 рік - спеціальність Бух-облік.Це найкращий період життя.Кл. керівник Солоненко Галина Миколаївна. Привіт волейбольній команді!

,

Спогади за технікум погані лишилися.Багато вчителів хороших,але дуже ненавиділа англічанку.Вона нас зомбувала,робила монстрів з нас.Постійно треба на щось гроші здавати,кричала на всіх ,крім тих хто носив її подарки і взятки.ще не подобається вчителька бухобліку. Дякую за знання Бардюк В.в.

,

Усі вчителі найкращі, йдуть на зустріч, знають своє діло, знання і справді залишаються чудові) Великий привіт Анні Акімовній, та не всі викладачі такі, можуть бути проблеми з захистом вітчизни

,

Спасибі за - прекрасне навчання.Навчалася в 1978 по 1981 рік -спеціальність плодоовочівгницьво. Уклін Вам шановні учителі. Особливо керівнику групи Петру Францовичу. Однокурсникам велике вітання.

,

Що я можу сказати технікум не поганий навчатись можна головне мати бажання і вміння це робити , я навчався в відділенні механізації в групі А випускник 2004 року вчителі там не погані Пігуляк Валентина Іванівна яка була куратором групи в якій я навчався , і ще дуже поважав і поважаю Мазура Віктора Івановича який викладав придмет трактори і автомобілі , Всім великий привіт особливо одногрупникам

,

Прочитавши в коментарах відгуки я дивуюсь, яким треба було бути учнем щоб так поганити заклад і викладачів які всі свої знання і сили віддали нам,ганьба таким учням.Я навчався в технікумі з 1980 по 1983 рік да минуло багато часу але на все життя навчання залишиться в моєму серці.Дякую тобі рідний мій технікум, який був, є і буде самій найкращий .Всім привіт .

,

Навчався з 1992 по 1996 роки на "Плодах" все нормально, знань отримав достатньо, особливо практичних, сподобався пивзавод.

,

Техникум отличный, образование супер. Учился 1983-1987 гг. Учетелям большое спасибо!!!!! Одногрупникам привет - "Пчеловодам"

,

на мою думку коледж дуже класний викладачі вміють забити знання в голову навіть якщо цього не хочеш класно було вчитись це мої найкращі спогади в мому житті ЧЕРНЯТИН ТИ НАЙКРАЩИЙ ДУЖЕ ЗА ТОБОЮ СУМУЮ А ОСОБЛИВО ЗА ОДНУКУРСНИКАМИ ТА ВИКЛАДАЧАМИ Гук Людмилі Пилипівні великий привіт навчався в 2008-2012!!!!!!!

,

Техникум отличный в плане получения образования,преподаватели знают как и доносят свои знания всем кто хочет чему-то научится.Особенно хочется отметить Альбину Николаевну,всегда вспоминаю ее лекции и практику.Спасибо.

,

Навчалась у 1992-1995рр.Знання отримала сильні, викладацький склад дуже гарний.Єдиний негативний спогад - це дуже погані умови проживання в гуртожитку.

,

З цим коледжом повязані найкращі спогади в моєму житті. Викладачі класні, гуртожитки - не дуже, але я жодного разу не пожалів, що сюди поступив.

,

Хороші знання дає Іван Йосипович, спасибі йому .

,

Навчалась в Чернятині 2002-2005 роках. Це найкращі спогади,які залишаться на все життя. З задоволенням навчалася б там знову! Дякую всім викладачам "Агрономії"! Привіт одногрупникам.

,

Технікум хороший, але фінансування погане.

,

Тетяні Сергіївні Жуковській,великий привіт.Бджільництво.Випуск 2009р

,

я навчаюся на 1-б мех.Я хочу сказати шо тут дуже ХУ ЙОВО,мене вс1 тупо попускают, но то ХУЙ НЯ я ж Палкан, в гуртожитку ПИ ЗДА ЯК ХУ ЙОВО кожен веч1р беру по грудях. Р1бята НАХ вам цей кончаний Чернятен

,

Навчальний заклад дає багато знань. Навчалась 2003-2004 рр на факультеті "Бухгалтерський облік." Дуже вдячна Альбіні Миколаївні за знання, які пригодились. Всім привіт!

,

1991-1993р. найкращі роки мого життя пройшли у цьому закладі, привіт усім бухгалтерам, Лариса Василівна дякую Вам за все хороше!

,

Навчався бджільництву ще в 1969-72рр. під "Дубом Пушкіна". Приємні спогади. Наступного року 40-річчя будем відмічати. Нас залишилося не багато, але ми ще є. Як на мене зараз цей коледж - це актуально. Болить душа за село. Але не жалкую, що доля повязала з таким закладом...

,

дякую всім вчителям .привіт знайомим .навчався з1983 по 1987.

,

механизация 2002-2006 группа А лутшая анне акимовне привет

,

Технікум прекрасний! Бджільництво супер!

,

самый тупой техникум,где все хотят денег

,

Техникум клас! 1986-1990 группа А-механизация. Сергею Гавриловичу и всем преподавателям-спасибо! Всем пацанам-уже мужикам- большой привет.

,

Село є село. Коли я вчилася, в гуртожитлі навіть кухні та санвузлів не було. Може тепер щось змінилося? Сумніваюся. Умови проживання - гірше немеє куди!!!!

,

Я навчалася з 1986 по 1989рр.Бухоблік.Класний керівник Людмила Станіславівна.Всім велике спасибі.

,

1984-1985,1987-1989.3-Б мех. Класний керівник Марик В.?.Хороший вчитель і дуже чудова людна. На той час всі вчителі були хороші які мене навчали.За інших незнаю.Привіт всім однокурсникам!!!!!!

,

Мені дуже подобається вчитися в цьому коледжі

,

1985-1989 рр все класно тод1 було

,

Супер

,

все клас , вчилися за любки , Калениковичу привет. 1981-1985.

,

1992-1996 роки - кращі роки юності! "А-плодо" Людмила Сарабун нас вчила!

,

Навчалась і дуже сподобалось. Альбіна Миколаївна дякую!!!

,

Я училась с 1986 по 1989 г. бух. учет. Огромное спасибо преподователям за знания преобретённые . И Людмиле Станиславовне нашей "маме" за заботу.


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Чернятині