Гущинецьке вище професійне училище

Гущинецкое высшее профессиональное училище
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

26
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Як звязатись?Будь ласка киньте номер телефону.Дякую!

,

Було класно Відпускали раніше тільки мене бо дома вареники стигли Класно здавав за 8 людей екзамени Це найкращий навчальний заклад після 3-ої школи❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

,

Я тут вчився , мені подобалось до тої пори , поки мені не вибили 2 зуба. Сина і дочку відправлю також навчатися в це чудове місце.

,

Закінчив у 2020 році. Вступив сюди задля додаткової освіти, так як здобуваю професію викладача іноземної мови. Корупція тут є, була і буде. Поняття "педагог" в цьому ВПУ не існує. Для "викладачів" вважається нормою використання нецензурної лексики та фізичних покарань (до мене цього не примінялось, але був свідком), якщо студент не може постояти за себе та не знає своїх прав. Більшість "викладачів" не знають навіть найпростіші закони Конституції та Кримінального кодексу України, а це стає причиною виникнення конфліктів. Навчальний заклад та персонал застрягли у СРСР. Вважається нормою зібрати групу студентів під час занять та використовувати для фізичної праці яка не стосується спеціальності або училища в цілому. Хочеться гарної оцінки, ти заслуговуєш на неї та можеш довести свою правоту знаннями? Забудь. Йди фарбуй, прибирай, купуй та багато іншого. Є й чудові викладачі, але їх лише 10%.

,

Проходив підвищення кваліфікації від Хмільник пту 40 дуже гарний заклад


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в с. Гущинцях.