Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер

Гущинецьке вище професійне училищеСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Як звязатись?Будь ласка киньте номер телефону.Дякую!

,

Було класно Відпускали раніше тільки мене бо дома вареники стигли Класно здавав за 8 людей екзамени Це найкращий навчальний заклад після 3-ої школи❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

,

Я тут вчився , мені подобалось до тої пори , поки мені не вибили 2 зуба. Сина і дочку відправлю також навчатися в це чудове місце.

,

Закінчив у 2020 році. Вступив сюди задля додаткової освіти, так як здобуваю професію викладача іноземної мови. Корупція тут є, була і буде. Поняття "педагог" в цьому ВПУ не існує. Для "викладачів" вважається нормою використання нецензурної лексики та фізичних покарань (до мене цього не примінялось, але був свідком), якщо студент не може постояти за себе та не знає своїх прав. Більшість "викладачів" не знають навіть найпростіші закони Конституції та Кримінального кодексу України, а це стає причиною виникнення конфліктів. Навчальний заклад та персонал застрягли у СРСР. Вважається нормою зібрати групу студентів під час занять та використовувати для фізичної праці яка не стосується спеціальності або училища в цілому. Хочеться гарної оцінки, ти заслуговуєш на неї та можеш довести свою правоту знаннями? Забудь. Йди фарбуй, прибирай, купуй та багато іншого. Є й чудові викладачі, але їх лише 10%.

,

Проходив підвищення кваліфікації від Хмільник пту 40 дуже гарний заклад

,

Хороше , училище в свій час теж там навчався , навчальна база на високому рівні , хороші вчителі , гарні умови для навчання , розвитку , і формування гарних працівників в робітничій діяльності! Рекомендую!

,

Я дуже хочу там навчатися , пісоя дпа зрусу подам документи , чудове училище , буду трахтористом!!!

,

Одне бидло і безпорядок

,

я туда хочу іти вчитися училище супер

,

Погане ПТУ! Не йдіть туди! Тікайте як зможете!!

,

Учился с1978по1981 гр16мастерМ М Цымбалюк,отличное училище,с нами учились ребята из Монголии,дружно жили.

,

Закончил Гущинецкое ВПУ в 1985 г. 19 гр. по специальности "водитель автомобильного крана ". Группа мастера Свинарца и классного руководителя Хомяка. Преподавателем ВП. в то время был Скок. На данный момент являюсь военным пенсионером, (офицером запаса). Низкий поклон и большая благодарность от чистого сердца Всем преподавателям этого учебного заведения. Людям, которые твердо ставят на ноги и дают путевку в самостоятельную жизнь парням и девчонкам Украины.

,

Я як тракторист із 35 річним стажом роботи , дякую цьому навчальному закладу за чудові навички і уміння які мені надали . На перший погляд Гущинське вище професійне училище здається звичайним сараєм , але там найкращі вчителі у всій області . Там вчилися мої предки і тут будуть вчитися мої діти , правнуки , праправнуки .

,

Я цим навчальним закладом пишаюсь, я в ньому отримав потрібні мені знання і про це навіть нешкодую!!!

,

Люди! Я не советую сюда поступать, я зря потратила 3 года, а учителя действительно неплохие.Выбирайте престижные учебные заведения !!!!!!!!!

,

Я еще туда хочу! ))))))))

,

Та ви лише почитайте коментарі,які тут пишуть! Лише з них можна зробити висновок,що навчаються тут неосвідчені,нерозумні діти... Я особисто тут не навчаюсь і не хочу! Та й вам всім не раджу! Але живучи в цьому селі,я знаю це училище...та там спокійно і не пройти біля нього: учні курят,вживають ненормативну лексику,ведуть себе вкрай невиховано...це училище якраз дл двієшників,там такі й навчаються! Але є й хороше,вчителі тут нормальні,ніяких хабарів,все безкоштовно! Є гуртожиток,харчування норм. Ваш вибір,але добре подумайте перш ніж йти сюди! І до того ж половини з вище перерахованих професій тут вже немає!!

,

училеще супер

,

ВПУ№-32 СУПЕР

,

я там хочу учитися!!!

,

Суперова бурса я там учусь и потому и зная 2 група forever

,

ущилеще просто клас я там вчуся і знаю

,

Всем привет я здесь училась в 2003-2006 год .здесь прикрасные учителя ,и я очень по ним соскучилась но время идет и надо двигатся в перед.Хомяку В.Д.привет огромный он мне както на днях приснился на пары выганял.пока-пока

,

Супер супер училища

,

Гущинецьке училище саме краще!!!!!!!!!!!

,

Мені там наравиця, клесний заклод, йо!


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Гущинцях