Немирівський професійний ліцей

Немировский профессиональный лицей
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

68
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюся у цьому навчальному закладі уже не перший рік. І можу сказати лише одне - зовсім не жалкую, адже потрапила туди, де розуміють, підтримують і завжди намагаються допомогти. Так дисципліна є, але якщо не буде контролю і порядку, то буде бардак. Хто хоче отримати професію і бути гарним спеціалістом, сміливо може обирати "Немирівський професійний ліцей". Тут чудові викладачі, майстри та вихователі. За період навчання знайшла багато друзів не тільки серед одногрупників, а й серед інших груп. До речі щодо гуртожитку, то там мені досить комфортно жити, подобається кухня, яку зробили досить недавно,тому маємо можливість не тільки ходити у їдальню, а й готувати те що захочемо.

,

Навчаюся у цьому ліцей і я не задоволена дітям не дають слово замість того що б поговорити з дітьми нормально так вони карають і сеодно не допомагає гуртожиток нормальний кухня також столова просто жах у майстрів і класних керівники не розуміють дітей і роблять так як вони хочуть але це не завжди так інколи гуртожиток похожий на тюрму пожаліла багато разів зо сюди поступила да деяким подобаєця тут вчитися а деяким ні це також залежить від людини тут бувають хороші часи а бувають і погані але мені тут нічого не подобаєця☹️

,

Хочу сказати одне люди, не займайтеся фігнею. Я навчаюся в цьому ліцеї перший рік і хочу сказати що я не даремно пішла туди, навчатися легко і просто якшо ти справді хочеш навчатися. В гуртожитку приємні на вигляд кімнати, кожного дня прибирають і миють поверхи, вчителі приємні і ввічливі, вони вислухають і допоможуть. Якщо не знаєте про цей ліцей, то будь ласка свої негативні відгуки залишіть при собі. Майте совість!!!

,

Дивлюсь на ці негативні крментарі , й можу додати лишень одне той хто дісно хоче отримати тут якісну професію , він її отримає . А якщо зневажати затрачені роки на так званне "навчання" нічого не робити й жалітись любий заклад буде жахітям. Я закінчив навчання у 2018 й дуже задоволений отриманими знаннями й підтримкою учителів , хоч іноді суровою але вірною. Й якщо потрібно порадити Навчальний заклад де тобі дадуть потрібні знання(Якщо ти дійсно хочеш стати фахівцем )то з Гордістю вам можу порекомендувати *НПЛ Немирівський Професійний Ліцей . Дякую за увагу

,

Я вчився в 2004, 2005 р , я дуже задоволений це були найкращі студентські роки . Я дуже дякую нашому майстру Юдіній Валинтині Володимирівна і класному керівнику Світлана Миколаївні . Вчився я на повара хоть працюю я не по професії але куховарити я вмію хоть для себе і для свої сім'ї і друзів . Окреме спасибі нашим дівчатам з групи , нас було в групі 24 студенти і з них тільки три хлопці ,Канів Коля і ще один парінь з бару Но я не пам'ятаю як його звуть бо на учобі він рідко бував.Хтілобся хоть когось з дівчат побачити ,дізнатись хоть як в кого життя склалось. Дівчата якщо хтось читає чи пам'ятає мене з Канівим Кольою напишіть будь ласка в фейсбук буду дуже вдячний і радий побачити кожного з вас.


Дивіться також усі коледжі в Немирові, роботу в Немирові.