Михайловецький професійний аграрний ліцей

Михайловецкий профессиональный аграрный лицей
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

18
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже класно

,

В цьому ПТУ вивчився в 2000 році на механіка-водія (річний курс), приходив за весь навчальний рік всього пару разів і на іспити, ще й стипендію отримував)))) На той час здати на права коштувало 150грн, вся комісія була в долі. Заплатив - здав! Ні, тоді в Могилів_Подільське МРЕВ через місяць на перездачу їдь і там плати щоб здати. Памятаю тоді заучок, що дійсно добре навчались і не хотіли заплатити завалили тільки так. Хто хоче навчатись - той і навчиться. Знання дають нормальні, навіть цікаво було.

,

Викладачі михайловецького професійного аграрного ліцею на мою думку дійсно дають грунтовні знання, які в подальшому дають можливість продовжити навчання у престижних вузах України. Зокрема я поступив після ліцею до ВІННИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ ЕКОНОМІКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА після якого маю змогу вступити на 3 курс до ВІННИЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ. Дякую всім тим хто мене навчав і у кого я навчаюся. Вступайте до цих престижних закладів освіти.

,

На мою думку, у ліцеї працюють кваліфіковані спеціалісти, які надають учням якісні знання. А також дуже хороший директор, який все робить задля процвітання закладу. Слід лише мати тягу до знання, щоб досягти успіху в подальшому житті.

,

Цікаве училище. Мешуаю недалеко. Брат закінчив, а потім вступив в елітний ВУЗ Київа.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в с. Михайлівцях.