Михайловецький професійний аграрний ліцей


  • с. Михайлівці · вул. Леніна, 6, Вінницька обл.
  • (04356) 3-54-82
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже класно

,

В цьому ПТУ вивчився в 2000 році на механіка-водія (річний курс), приходив за весь навчальний рік всього пару разів і на іспити, ще й стипендію отримував)))) На той час здати на права коштувало 150грн, вся комісія була в долі. Заплатив - здав! Ні, тоді в Могилів_Подільське МРЕВ через місяць на перездачу їдь і там плати щоб здати. Памятаю тоді заучок, що дійсно добре навчались і не хотіли заплатити завалили тільки так. Хто хоче навчатись - той і навчиться. Знання дають нормальні, навіть цікаво було.

,

Викладачі михайловецького професійного аграрного ліцею на мою думку дійсно дають грунтовні знання, які в подальшому дають можливість продовжити навчання у престижних вузах України. Зокрема я поступив після ліцею до ВІННИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ ЕКОНОМІКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА після якого маю змогу вступити на 3 курс до ВІННИЦЬКОГО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ. Дякую всім тим хто мене навчав і у кого я навчаюся. Вступайте до цих престижних закладів освіти.

,

На мою думку, у ліцеї працюють кваліфіковані спеціалісти, які надають учням якісні знання. А також дуже хороший директор, який все робить задля процвітання закладу. Слід лише мати тягу до знання, щоб досягти успіху в подальшому житті.

,

Цікаве училище. Мешуаю недалеко. Брат закінчив, а потім вступив в елітний ВУЗ Київа.

,

Найкращий

,

Не знаю я тоже вчуся в ліцеї і вмене багато друзів які втікают з інших училещ Вінниці, Бару, Кузменців, Чернівців, степендію незбирають і всяких фондів нема!

,

Я б не сказала, що викладачі там алкашня. Якщо захотіти чогось досягти, то все вийде))) ви самі до цього докотили ліцей що вас треба шукати по селах, ви що думаєте якщо ви не хочете вчитися то вас будуть заставляти, зараз настав такий час, що кожен сам за себе, це ж вам не університет, що все має бути 5-ти зірковим.

,

Я в ліцеї залишила свої найкращі роки, і не жалкую. Не потрібно всіх судити по комусь одному. Усі ми люди і кожен виживає хто як може.

,

Михайлівці-це "горний аул", а всі педагоги і робітники - алкашня , за рахунок мертвих душ і їх стипендій-педагоги ні в чому собі не відказують і ніякі перевірки їм не страшні, бо все буде замогричено і на мазі. А про науку ,як таку, то її майже немає, і учнів теж , тут навчаються місцеві безробітні та пенсіонери, переходячи з кожним наступним роком ра новий профіль. Не марнуйте свого життя !

,

Я учился с 1987-1990, учили нормально,кто хотел тот выучился а кто нет тот нет.

,

Мені сподобалось навчання в ліцеї. Там забезпечують харчування, гуртожитком. Якщо хочеш вчитися, то вчителі багато чому навчать і не гірше ніж в Вінниці!!!

,

нормальний навчальний заклад!!!

,

хороший заклад ,з кваліфікованими викладачами!

,

один з небагатьох закладів, де викладачам не байдуже ваше майбутнє.

,

А по-моєму, достойний проф-тех заклад! Просто якщо у Вас є мета здобути гарну освіту, то все вийде! А якщо ж Ви від викладачів по селам ховаєтеся, то це вже інша справа.

,

Слів немає, просто бурса, де студентів по селах викладачі шукають.

,

Краще в с.Михайлівці взагалі не заїзджать!


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Михайлівцях