ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

130
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже погано що свою дитину віддала, тут дитину не вчать взагалі нічим, тільки дрова рубати.Викладачі звільняються, бази нема ніякої.здавати гроші на повітря потрібно, якщо ні, відрахують.

,

Моя донька навчається вже на ІІІ курсі коледжу. І вона, і я задоволені процесом навчання, не дивлячись на те, що проходить воно в змішаному форматі - адже спочатку були карантини, а тепер...військовий стан. Але не дивлячись ні на що викладачі проводять всі пари дуже відповідально і знання дають. Ті, хто прагне навчитися - ті й навчаються. А незадоволених...їх завжди вистачає...на жаль... Але про відділення "Аграрний бізнес" та й про весь коледж загалом можу залишити тільки найкращі відгуки. Дякую колективу коледжу.

,

Коледж прекрасний! Мій син закінчує навчання і хочу сказати, що і він і я дуже задоволені. Дуже знаючі викладачі. Дуже гарно впорядкована територія. Гарне студмістечко. Да, взимку трохи було холодновато, але ми всі розуміємо, що в теперішній ситуації і при таких цінах на газ, і вдома економимо. Тож не треба нагнітати. Тут дуже смачно годують, і, головне, не дорого! Рекомендую!

,

Не йдіть сюди навчатись. Тут замість навчання з вас можуть зробити тільки прибиральника.Про корупцію взагалі мовчу. Кожна сесія тобі відкрито натякають якщо не даси то і не здаст

,

Без матов не обойтись . При поступлении вешают лапшу на уши мол будет практика в Германии а в итоге ты будешь ехать соберать клубнику ))) Про корупцию все и так ясно .


Залишити відгук

Усі коледжі в смт Немішаєвому