Вище професійне училище №7

Вище професійне училище №7

Высшее профессиональное училище №7
  • денна
  • Статус державний. III рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

56
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Якщо ви хочете щоб до вас ставились як до раба та нікчеми,тоді двері в 7 бурсу відчинені для вас завжди) Тут ви будете бадрачити на якійсь стройці за копійки, + до того більшу половину вашої заробітної плати у вас відбере ця прекрасна шарага) А якщо ви будете відмовлятися і вас запропонують відчислити, тоді це найкраще що вам запропонують за весь час навчання в цій прекрасній каналізаційній ямі)

,

Навчалась на кухара кондитера , в 2008 році ,здобула гарні знання ,практичні навички. Навчанням дуже задоволена . Перечитала всі відгуки і в шоці ,ніколи ні на що не вимагали кошти !Певно в інших закладах не вчились і не розуміють про що мова ! А ще ,хто пише стосовно стипендії,вчіться і будете отримувати ,хіба вам хтось заважає?

,

Отже що я можу сказати, читаю відгуки аж погано робиться.Насправді училище дуже хороше. Викладачі люблять та поважають студентів, так іноді приходиться здавати кошти, але не дуже багато, я б сказала даже мало) тим більше 1 семестр дається степендія усім 1250грн в місяць) а далі все залежить від жаги до навчання. Гуртожиток взагалі супер, вихователі дуже хороші, особливо Наталя Іванівна, завжди старається допомогти та підтримати. Тому усім раджу поступати саме сюди. Дякую за увагу!!!

,

Який вступний бал з 9-го класу?

,

Будьте готові до того, що з вас будуть вимагати благодійний внесок, в іншому випадку залишитесь без документів з місця осіти) За ці роки що навчався, не побачив ніякої кардинальної зміни! Куди йдуть ці кошти не зрозуміло. Сподіваюсь ажіотаж в училища з кожним роком буде все меньший і меньший)


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Вінниці, ЗВО/ВНЗ в Вінниці, курси в Вінниці, репетиторів в Вінниці, роботу в Вінниці.