Вище професійне училище №7

Вище професійне училище №7
  • денна
  • Статус державний. III рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

54
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Отже що я можу сказати, читаю відгуки аж погано робиться.Насправді училище дуже хороше. Викладачі люблять та поважають студентів, так іноді приходиться здавати кошти, але не дуже багато, я б сказала даже мало) тим більше 1 семестр дається степендія усім 1250грн в місяць) а далі все залежить від жаги до навчання. Гуртожиток взагалі супер, вихователі дуже хороші, особливо Наталя Іванівна, завжди старається допомогти та підтримати. Тому усім раджу поступати саме сюди. Дякую за увагу!!!

,

Який вступний бал з 9-го класу?

,

Будьте готові до того, що з вас будуть вимагати благодійний внесок, в іншому випадку залишитесь без документів з місця осіти) За ці роки що навчався, не побачив ніякої кардинальної зміни! Куди йдуть ці кошти не зрозуміло. Сподіваюсь ажіотаж в училища з кожним роком буде все меньший і меньший)

,

Училище звісно бажає кращого, особливо аудиторії. Не хочу багато чого наговорювати, вважаю що їм потрібне нове обладнання та новий підхід. Крейдяні дошки , стільці в гуртожитку також необхідне обладнання.

,

Училище просто жах, особенно гуртожиток і його керівництво це не людина в ньому лиш образ людський. Отже самий гуртожиток відстій, там будуть принижувати вас та вашу гідність ПРОЙДЕТЕ ПОСВЯТУ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ПЕРШОГО КУРСУ. Писати можна багато но скажу основне як ви хочете дійсно навчитись професії то ВПУ 7 НЕ РАДЖУ вас там навчати носити сміття, і прибирати всякий безлад.


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО/ВНЗ в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці