Ірпінський економічний коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

83
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вчився на бухгалтера, їздив з Києва, загалом хороший коледж. Хто хотів - той мав усі можливості щоб навчатись.

,

Чудовий навчальний заклад. Навчалась на спеціцальності Бухгалтерський облік. Закінчила в 2015 році. Профільні викладачі просто супер! Вчитися цілком безкоштовно тут реально. У вищестоящому університеті рівень підготовки в рази гірший ніж в цьому коледжі!

,

Закінчила коледж у 2017 р. Сумую за тими роками і цим навчальним закладом! Найкраще місце для отримання знань по економічним дисциплінам!

,

Місце найтепліших спогадів! Випуск 2018)

,

Я, Покотилов Микола Петрович – закінчив технікум у 1979 році, технік плановик Були найкращі роки я дуже полюбив цей технікум і спеціальність яку дали мені викладачі технікума. Він дав мені дуже глибокі знання, з цим багажом я пройшов все своэ трудове життя Всі дуже хороші були викладачі а саме Савченко Ніна Миколаївна, Гош Марія Олександрівна, Марченко Раїса Олександрівна, класний керівник Коротко Володимир Дмитрович, директор Новосельський П.Л. Дуже хороша, дружня була група я всіх учнів пам’ятаю і часто згадую про ці дні які провів в технікумі Староста була Петренко Марія. Мені 60 років із них 40 років я присвятив економічні роботі яку я дуже люблю і горджуся що я економіст


Залишити відгук

Усі коледжі в Ірпені, а також ЗВО/ВНЗ в Ірпені, курси в Ірпені, репетитори в Ірпені, робота в Ірпені