Луцьке вище професійне училище
Луцкое высшее профессиональное училище
-
Луцьк
· вул. Бенделіані, 3
На мапі - lvpu.lutsk.ua
- Директор — Романюк Володимир Володимирович
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу
Спеціальності та конкурсні пропозиції
2G11 Машинобудування
G11.01 Вступ на G11 Машинобудування
- Спеціальність «Машинобудування», спеціалізація G11.01 «Верстати та інструменти» на 1 курс.
- Денна форма навчання.
- 1 рік 9 місяців навчання (01.09.2026 — 30.06.2028).
- Основа вступу: Кваліфікований робітник
- Фаховий молодший бакалавр.
- Подача заяв: 6 липня — 2 серпня.
- Місця: контракт — 8.
- Регіональний коефіцієнт — 1.
Обовʼязкові предмети ЗНО
1.25 ≥ 100 Українська мова
1.25 ≥ 100 Математика
1.25 ≥ 100 Історія України
Предмет на вибір ЗНО
1.25 ≥ 100 Біологія
1.25 ≥ 100 Хімія
1.25 ≥ 100 Фізика
1.25 ≥ 100 Українська література
1.25 ≥ 100 Іноземна мова
1.25 ≥ 100 Географія
1 ≥ 100 Співбесіда
Всі програми за спеціальністю «Машинобудування»
G3 Електрична інженерія
G3 Вступ на G3 Електрична інженерія
- Спеціальність «Електрична інженерія», на 1 курс.
- Денна форма навчання.
- 1 рік 9 місяців навчання (01.09.2026 — 30.06.2028).
- Основа вступу: Кваліфікований робітник
- Фаховий молодший бакалавр.
- Подача заяв: 6 липня — 2 серпня.
- Місця: контракт — 8.
- Регіональний коефіцієнт — 1.
Обовʼязкові предмети ЗНО
1.25 ≥ 100 Українська мова
1.25 ≥ 100 Математика
1.25 ≥ 100 Історія України
Предмет на вибір ЗНО
1.25 ≥ 100 Географія
1.25 ≥ 100 Хімія
1.25 ≥ 100 Іноземна мова
1.25 ≥ 100 Українська література
1.25 ≥ 100 Біологія
1.25 ≥ 100 Фізика
1 ≥ 0 Співбесіда
Всі програми за спеціальністю «Електрична інженерія»
Останнє оновлення 26 березня 2026
Відгуки
61Училище дає хороші знання.
заклад чудовий ті що пишуть негативні відгукі ви про що? як поступали треба було дивитися які там ремонти і вчителі а не тоді коли вже довчилися і пишете ці безглузді відгукі
Училище жах, такі самі як і вчителі (не потрібні , нічого не вчать ) . Вчилася я кухар -кондитер , і в нас заміняла вчитель, вона хабарі бере як з відра ... і чекаю інколи на взятки. За училище гроші беруть , нібито ми якісь міліонери і в нас все є гроші . Мала дати стипендія 1250 іншим далі таку суму , а іншим віджали на училище , і ітогі прийшло 450 ... Скажіть це норм , ні це не норм, нікому не раджу іти туди. Ото без грошей залишити ...
Мене звати Діма. Я вчуся на 3 курсі. Пишу диплом. Це повний жах. За три роки мене нічому не навчили.
Дивіться також усі коледжі в Луцьку, ЗВО/ВНЗ в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку.
Закінчила цей заклад понад 20 років. Знання на вищому рівні. Без проблем вступила до ТНЕУ, не було там що робити. Бондзюк Надія Петрівна Вам привіт. Ремонти звичайно бажають кращого, корупції не було.