Білоцерківський механіко-енергетичний технікум
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

32
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Погано кормлять(

,

вчився в 2001 після 11го годішнік але з радістю вернувся би назад атмосфера група мастак все супер вчителям респект 2001 група 215 автослесарюги !!!!

,

Найкращий навчальний заклад) Поступив сюди спочатку в училище після 11 класу. Майстер був супер! За групу добивався капітально. Після закінчення училища, без проблем, на бюджет поступив в технікум. Цього року закінчив технікум з відзнакою. Викладачі чудові, з почуттям гумору. Вчитися не важко) Щодо гуртожитку, то прожив там 3 роки, спогадів море. В кімнатах чистота і порядок) Отже, всім раджу поступати, не пожалієте) 9-ка супер!

,

Вчився з 2001 по 2004.Група ЗР -13 Прівіт всім хто вчився в ці цікаві часи.Був в нас майстер Горелік Едуард Миха301 +5 йлович вже покійній,і немає як мінімум чотири одногрупника про яких я знаю.Час пройшов як вода в річці пробігла.

,

Мій син в 2017 році закінчив технікум. Якщо про плюси, так пишуть про взятки , вибачте,якщо дитина не знає чи нехоче писати контрольні,так плати це так скрізь,але степендія є, дисципліна хороша, тільки десь прогул звонять батькам. Поступити на бюджет в КПІ без проблем,але потрібно там вчитись і вчитись. Мінус і дуже великий,це немає практики ,ну що одна теорія без практики теорія 0.Ось другого сина невідправлю тільки іза того що практики НЕМАЄ


Залишити відгук

Усі коледжі в Білій Церкві, а також ЗВО/ВНЗ в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві