Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу

Белоцерковское высшее профессиональное училище строительства и сервиса
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

37
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Училище классне, класні вчителі, та майстри, завжди допомагають. Атмосфера дружня. Гуртожиток, в задовільному стані. Немає розеток, у кімнатах. Де які учні, у гуртожитку, ведуть себе не культурно, але в цілому, все нормально. Багато практики, реально багато чому, можна навчитися. Дякую майстру, Олександру Сергійовичу, за те, що по можливості допомагає.

,

Отличное училище!!! Столько негатива пишут((( Мастера замечательные. Я училась и работала на втором курсе и поверьте очень лояльно относились, все мастера меня поддерживали. У меня была Мария Ивановна) Училась с 2004-2006. И хотелось бы еще сказать по поводу покупки каких-то мест на конкурсах... бред. Я заняла второе место по области и это абсолютно не сложно!!!!! Без каких-то подкупов. У меня одна мамуля, которая как-то пыталась оплатить обучение старшей сестры в мясомолочном, поэтому поверьте денег на какие-то мифические подкупы точно не было))) И после окончания мне предлагали помощь мастера для поступления в Киевский универ. Если есть хоть малейшее желание чему-то научиться вам будет очень легко. Не надо зря лить грязь. Процветания училищу и мастерам)))

,

Училище хороше, спогади приємні. Випустилась в 2011 році. Викладачі приємні завжди підтримували. Хороші були роки.

,

Усі викладачі хороші ,група у нас була дружні і гуртожитку жили всі дружньо,я навчалася 2004-2006 роках кухар -кондитер навчалась там всього найкращого рекомендую!

,

Училище хороше! Учителі хороші і турбуються про учнів стараються їх чомусь навчити сам вчився в 2011-2015. Общага кретично требує ремонту немає навіть 1 розетки в кімнаті елементарно не зарядиш телефон, двері можна відчинити рукою через щілини. Вахтери класні! В общому училище хороше! Багато практики є чого навчитись! Єдиний мінус все потрібно купувати за свій рахунок! За 3.5 років навчання потратив багато грошей наче вчився на платній формі


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Білій Церкві, ЗВО/ВНЗ в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетиторів в Білій Церкві, роботу в Білій Церкві.