Бердичівський коледж промисловості, економіки та права


  • Бердичів · вул. Молодогвардійська, 2-а, Житомирська обл.
  • (04143) 2-00-67
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Пишу як мама бувшого студента БКПЕП. Звертаюсь більше до батьків, діти яких будуть проживати в гуртожитку коледжу, де зовсім не має спокійних умов для підготовки уроків , а особливо відпочинку в нічний час, тому що зовсім поряд з гуртожитком знаходиться диско бар, який працює в ночі не маючи при при цьому належної звукоізоляції. Моя дитина завжди жалілась, що не можливо спати в ночі ( особливо у вихідні дні), тому я змушена була вийняти для свого студента квартиру.

,

Коледж чудовий, навчаюся вже 4 рік, все влаштовує! Хто хоче отримувати знання та гарно провести студентські роки - поступайте!

,

Навчатися тут не важко, я особливо не парився), хоча хто має жагу до знань може їх отримати. Викладачі - молодці (в більшості)

,

Чудовий коледж! Після школи я не думав зо почну десь вчитись , в БКПЕП з‘явилася велечезна жага до знань . Вчителі прекрасні люди , зараз я вже на 4 курсі , не шкудую, що обрав цей заклад.

,

Хороший заклад! База знань хороша

,

Есть преподаватель, которая пытается приставать к ученикам, при отказе занижает оценки, ведет себя ужасно, регулярно пытается "развести" учеников на взятки, агрументируя тем, что её "трясут" коллектора!!!

,

Достатньо хороший навчальний заклад для провінції.Все дбре.

,

Хабарів тут не беруть(по крайній мірі ми з таким не стикалися).Але ці добровільно-примусові внески не зрозуміло навіщо.... При вступі його треба заплатити(і обов"язково принести чек),і зараз під час навчання знову те ж саме.Куди йдуть ці гроші можна тільки здогадуватися.При чому велика кількість студентів-контрактників,ще більше дітей на підготовчих курсах за чималі гроші,а в самому коледжі не змінюється нічого.В принципі викладачам на тебе все одно.А студентам тим більше.Стипендії забрали майже у всіх,тепер ще і ЗНО треба складати.От тепер багато хто задумався чи це був правильний вибір поступати сюди.

,

Коледж чудовий, все подобається, але якби ж я знав, що подавати документи ліпше через три дні після початку їх прийому(черга набагато менша)

,

Перед экзаменом разделили детей на 2 группы.Но почему никто не сказал,что 2 группа начнёт сдавать не раньше 13-00?Если студент зашёл на экзамен с 9-14 то он ещё бодр,а как сдавать ,кто зашёл в 16,17 и позже?Многие поступающие (а это всё-таки дети)к тому времени сильно уставшие морально,физически,без воды и еды,сидевшие с 8 утра на солнцепёке(в здание не пускали).Скажите,как можно оценивать одинаково?

,

Та годі вам, народ! Це ж один із найкращих коледжів в Україні! Хто хоче вчитися, той вчиться, тому все дається. Хто - ні, тому звичайно все важко. Халявні позитивні оцінки нікому з неба не падають. Рівень знань дають високий, адже як деякі висловилися - вчителі достають, що особисто я вважаю за плюс, так як це стимул вчитися. В цьому році випуск, відчуваю, що він пройде в сльозах. Дуже не хочеться покидати це чудове місце. Юристи - ви супер ! БКПЕП - бажаю працювати і надалі процвітати ще не одне століття! Викладачам великий респект!

,

До окончания колледжа осталось совсем немного. Учась на экономической специальности, понял что это самая сложная специальность в данном учебном учреждении. Курсовые, отчеты и прочее...просто уже достало. Постоянно достают преподаватели. Хоть бы взятки брали...было бы проще. После колледжа не буду работать, так как это бессмысленно. Все кто хочет поступать на эконом. специальность хорошенько подумайте. Удачи!

,

закінчила у 1998 році, рівень навчання найвищий! піля коледжу університет був легше простого. В той час хабарі ніхто не брав, ні копійки, навыть квыти на екззамен сприймались суворо. Ремболович, Родер, Якубовський, Філіпова найкращі викладачі.

,

Ф-113)))

,

Не скажу что все преподаватели ни о чем, но на Ю специальности - все бывшие сотрудники структур, которые дают лишь практические аспекты, не достаточно КВАЛИФИЦИРОВАННЫХ преподавателей (юристов)... сам учился - не доволен, зря потерянные годы.. хотя, оч понравился уровень преподавания ин. языков (особая благодарность Наумчик Т.П) .... много преподавателей "клоунов", которые учат не пойми как (мол я такой крутой, а вы, извините, г....(ремболович, посудевский и тп.....) все лучше оценивать в сравнении.... сейчас студент НЮАУ им.Я. Мудрого, вот где и увидел действительно мастеров своего дела! согласен, уровень и статус немного не те, но все же.... а так - дело ваше, товарищи, дерзайте)

,

Поступив сюди у 2009 році на факультет "Ливарне виробництво чорних і кольорових металів та сплавів".Ні про що не жалкую.Викладачі шкільних предметів дають прекрасний багаж знань, який неодмінно згодиться, ба більше, коледж формує у тобі людину.Ремболович В.А - наш другий класний керівник, з першого курсу нас "виховував", велика йому подяка.Синявський В.І прекрасний викладач і чудова людина з почуттям гумору.Булгар М.П - бест фізрук. Савчишина, Чигрин, Кукса, Зілінська всі Вчителі з великої букви. Викладачі спец. дисциплін освідчені люди, які по дорослому ставляться до студентів, Стелла Володимирівна так взагалі, пояснює так що тільки тупому не дійде.З приводу хабарів, якщо ти тупий, то ніякий викладач тобі не поможе. Зараз закінчую 4 курс.Прекрасні знання і база для вступу в універ, атмосфера коледжу чудова і як би ти не бурчав йшовши на пари, все одно усвідомлюєш що тобі тут подобається.Прекрасна група Л-26, колектив, з яким буде сумно прощатись. Для всіх хто хоче вчитись- велкам)

,

хімічне і нафтове машинобудування-не дають знань тільки гроші

,

БКПЕП найкращий навчальний заклад!!!! Ю22 the best=)))

,

вчусь тут зовсім мало але всім задоволена. будьте впевнені якщо є знання обов'язково поступите і буде все ОК. перевірено на власному досвіді)))

,

я не довго навчаюсь в коледжі але знання тут дають досить чудові, і думки такої немає що ці знання не допоможуть у майбутньому

,

литейщики -43 мы лучшие 1979-1981г,единственная группа которая за годы обучения не потеряла ни одного студента ,Спасибо Горлову ВИ, и встречаемся мы дружно и регулярно,

,

Коледж вартий уваги абітурієнтів!!! Навчальний процес відбувається досить таки інтенсивно: викладачі дають дуже хороші конспекти, але і вимагають відповідного рівня знань. Після коледжу ви матимете багаж знань, які неодмінно вам пригодяться у майбутньому! Мені тут дуже подобається!!! Викладачі - приємні люди! Про "куплено" і мови бути не може!

,

А-316)))))

,

просто BEST!!

,

Звичайно тут дали прекрасні знання,але самовпевненості забагато у тих хто навчаєтьсся...Повірте до знань ВУЗу нам далеко..але дійсно практики те,що треба

,

Він найкращий у світі!!!!

,

це найкращий коледж!!!!!!

,

Коледж дає дуже гарні знання та дарує багато приємних спогадів! Юристи - ви найкращі!

,

Підтримую всі позитивні відгуки. БКПЕП- НАЙКРАЩИЙ!!!

,

БК ПЕП - дійсно хороший навчальний заклад!!! Особливо для тих, хто має бажання!!! P.S. Юристи найкращі))))))

,

Коледж рулит!!! Т-45 FOREVER!!!

,

БКПЕП Найкращий!!! Особливо Чигрин, Радчук, Синявський, Корж найкращі викладачі)))) П-13 FOREVER

,

БКПЕП найкаще місце для навчання. Вчителі з розумінням ставляться до студентів, дають великий багаж знань, вчать правильно міркувати в будь якій ситуації. Також колледж розвинений у сфері студентського життя, а саме: конкурси, олімпіади, спортивні змагання, відкриті виховні години, святкування багатьох свят, дискотеки, поїздки у найцікавіші місця України. Ф-211 - найкращі!!!

,

Так собі.... після нього неможливо знайти роботу за фахом!!! НЕ ПОСТУПАЙТЕ!

,

Я люблю БПК Бо я там учился и прошол первую студенческую скамью. Желаю БПК в дальнейшем больших успехов. Всего лутшего.

,

БКПЕП - найкращий. Ю-419 - the best.

,

БКПЕП - Самый лучший колледж, который дает превосходное образование и возможность развивать себя дальше!

,

В 2008 году закончила колледж, очень довольна тем что родители все же заставили туда поступить. Все преподаватели очень хорошие, и честно, я бы и сейчас не отказалась поучиться по второму кругу.

,

Я зараз навчаюсь в БКПЕП на спеціальності Бухгалтерський облік.Я зовсім не жалкую про свій вибір вузу. В коледжі найкращі викладачі, які завжди підтримають! У коледжа великі звязки з вищими навчальними закладами, Які дають можливість вступити після закінчення БКПЕП на третій курс. P.S(А-116 НАЙКРАЩІ)

,

Я уже давал оценку Нашему именно Нашему техникуму, потому что именно БМТ дал нам путевку в жизнь. Знания данные в БМТ очень помогли мне в службе в армии, достиг всего на предприятии, сейчас по работе много приходится ездить по заводах Украины и России и кругом практически есть наши специалисты и все с удовольствием впоминают учебу в Бердичеве. Молодцы предподаватели, Вы не только готовите хороших специалистов, но еще и формируете человека как личность-потому что кругом наши бывшие учащиеся занимают хорошие технические должности. Спасибо.

,

БКПЕП- найкращій колледж у світі! Т-144 найкраща група!

,

Супер коледж!!!! я його люблю)))

,

Я навчаюсь у цьому коледжі,тільки перший рік,але вже зрозіміла ,що це найкращий заклад

,

Я навчався в политехнічному коледжі з 2006 по 2009 р.р. цей навчальний заклад дав мені гарну освіту для вступу до Київського Політехнічного інституту .Я вдячний гарним педагогам яки зуміли поставити мене направельний шлях в житті!!!!

,

БКПЕП найкращий коледж в Укра1н1)))Ю - 125 найкраща група!!!__)

,

Прежде всего, хотела бы высказаться в адрес Сергея, который пишет свое имя с маленькой буквы. Молодой человек, если вы не уважаете себя, то никакой другой оценки колледжа от вас ждать нельзя. Насчет "куплено" могу добавить, что у каждого свой уровень знаний. Если вы не сдали вступительные экзамены или сессию, то вспомните о том, что является этому причиной. Лень, желание халявы? К вашему сведению, халява сопутствует студентам, которые хотя бы перед экзаменом открывают конспект. В том, что это относится к вам, я сильно сомневаюсь.

,

БКПЕП лутчий. Было бы вообще супер если бы небыло "Формы №6"!

,

БК ПЭП рулит,литейщики в особенности,здесь отличные условия для учёбы,прекрасные преподаватели,вообщем-лафа!!!Л-226)

,

знания супер, как и учителя

,

БКПЕП - місце розвитку і становлення особистості!!!!Велика школа "виживання", до того ж з перших днів!!!!!!!!!!))))))))))Ю -124!!!!!!!!!!!!!!Живіть з законом в душі!!!!!!!!!але інколи,,,,,,,,,,,,,,,=)!!!!!!

,

БКПЕП - місце виховного процесу особистості!!!

,

Наш колледж найкращий.

,

всё куплено

,

Учился 1972-1976годы. Прекрасный предподавательский состав. Знания полученные за годы учебы на 100% соответсвовали для работы по специальности. Знание черчения давали огромный преоритет перед другими работниками . Всем кто над нами трудился только большое спасибо. Так держать. Вы делаете настоящих специалистов. Никогда не жалел что учился именно в БМТ.

,

Да уж,в БК ПЭП учится одно удовольствие,а еще с такими преподами как Чыгрын,Ремболович В.А,Сынявский,Радчук В.М,и т.п еще лучше!!!!:)*)

,

4 місця на 2 курс з фізичного виховання:(((((

,

Замечательнейший учительский состав! большое вам спасибо за то что вы есть!

,

Я зараз закінчую коледж, гарний внз, дає хороші знання, викладацький склад хороший, я вам обіцяю що тут вам сподобається!!! Поступайте!!!!

,

Навчаюсь у БКПЕП з 2007 року на спеціальності "Правознавство", можу сказати лише, що це НАЙКРАЩИЙ КОЛЕДЖД В УКРАЇНІ , однозначно. Прекрасне ставлення до студентів, високий рівень знань, майже всі викладачі практики. Вони насамперед вчать жити і бути Людьми, після такої школи точно ніхто не пропаде. В 2011 році закінчую навчаняя - дуже не хочеться.

,

Я там навчаюся, і можу тільки сказати БКПЕП лудший!!!

,

Закінчив Маштехнікум у 1969 році і після цього навчання у КПІ (м. Київ) було просто відпочинком - адже у БМТ і зараз у БПК дають відмінні знання! До речі у КПІ багато викладачів саме із Бердичівською освітою!

,

Закінчила коледж у 2009 (економіка). Навіть універам не зрівнятись. Раджу всім!!!!!!!!!!!

,

Да наш коледж лутший... Всем советую поступать

,

Наш коледж THE BEST!!!!!!!!!

,

Я навчаюсь в БК ПЕП. Це чудове місце де можна познайомитись з різними людьми і найти нових друзів. Що до навчаня викладачі надають нам велику базу знань... Також проходять різні вечори,конкурси. У коледжі також е тренуваня з (Баскетболу,волейболу...тенісу і карате).Ще внас є тренажерна зала,їдальня... ЗАПРОШУЮ УСІХ ДО КОЛЕДЖУ:):):)

,

Поступайте в БК ПЕП, не пожалієте!!!

,

БКПЕП - один із найкращтх коледжів України, який щорічно випускає висококваліфікованих спеціалістів. Педагогічний колектив дуже чудовий, особливо вчителі спеціальності "Бухгалтерський облік". Я навчалась в коледжі у 2006-2009 рр. А-312 FOREVER

,

БК ПЕП ЛУЧШИЙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Закончил в 1958 году и считаю,что одно из лучших заведений среднего техобразования.

,

Навчався з 1992 по 1996 рік за спеціальністю хім маш. Міг поступити в КПІ без екзаменів, просто за співбесідою. Знання дають відмінні!!!! Головне - бажання вчитися!!!! Всі, хто має бажання вчитися, не пошкодуєте!!!!!!

,

Я навчалася в коледжі в 1997-2000 роках на факультеті – правознавство, отримала відмінні знання з цієї спеціальності, до нас ставилися вимогливо, але це принесло лише користь, викладачі там чудові. Раджу після школи (після закінчення 9 класів) вступати в цей заклад.

,

отлично

,

Коледж дає знання на рівні перших трьох курсів університету!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Бердичеві, а також репетитори в Бердичеві, робота в Бердичеві

Також в Бердичеві