Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж

Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

72
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

не вступайте , побережіть свій час гроші та нерви

,

Дійсно навчання в коледжі на вищому рівні , викладачі добре ставляться до студентів та йдуть на зустріч , вступаючи сюди ви не пошкодуєте

,

У коледжі добре готують до ЗНО. У нас в групі усі здали. Особисто дякую Галині вікторівні, що так нас готувала і добре до нас ставилася.

,

Цей коледж не випадково називають найкращим у своїй галузі. Викладачі професіонали, кожен, що мені траплявся за ці 3 роки, відносився до мене, як до майбутнього кваліфікованого працівника. Залишились тільки приємні враження. Абітурієнти, ви не пожалкуєте. Готуйтесь вчити фармакологію. Хай щастить)

,

Доброго дня! Сама закінчила цей заклад в 2000 році. Враження на все життя. Це дуже грана база для навчання. Так як нас штудували і готували до самостійної роботи,це було не училище, а армія! На зараз я завідуюча аптеки і те що я бачу в отанні роки, це повна безвідповідальність практикантів, відсутність прагнення до роботи. Складається таке враження, що батьки платять, а їхні діточки займаються самолюбованням. Нігті, вії, губи, айфони, бренди. Це дуже відповідальна професія, одна помилка може коштувати життя людини. Чому така апатія? Верніть муштру і нарешті згадайте, що це професія, а не бізнес. Дякую!


Залишити відгук

Усі коледжі в Житомирі, а також ЗВО/ВНЗ в Житомирі, курси в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі