Специальности
Оценка посетителей
(по 11 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете учебное заведение и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

да годы проведенные в стенах техникума действительно не забыть...
Нина Юрьевна Гурман самый любимый преподаваталь, Бовсуновская Любовь Вы всегда будете самыми лучшими и любимыми. Дай Вам Бог здоровья на многии-многии лита.

,

закінчила технікум ще у 2009 році. навчання в закладі проходило дуже позитивно. професійний колектив викладачів завжди йшов нам на зустріч. досі пам"ятаю лекції по бух.обліку Ямчинського, таких навіть у найкращому вузі на викладають.

,

ярунський технікум це хороші викладачі як люди й професіонали, дякую їм за все, напишить будь-ласка номер манило андрія, а то в киеві тільки чую що босом став хтіла б дуже побачити.

,

Технікум землевпорядкування у с. Ярунь-найкращий. Саме тому,що в ньому працюють найосвіченіші,найрозумніші та найгуманніші викладачі. Здається,звичайний заклад,але щось є в ньому таке рідне,що завжди манить до себе. Мабудь це сама атмосфера,в якій ми навчаємося і проводимо час. Весь склад технікуму-а це викладачі,студенти,тех.персонал-велика дружна сім'я,в якій місце лише повазі,взаєморозумінні,доброзичливості. Я дуже вдячна за те,що мої молоді студентські роки пройшли саме в цьому Закладі. Вони найкращі.

,

хороший
заклад

,

Я ніколи в житті не пожалкую що я провів 4 роки свого життя в цьому технікумі. Технікум просто супер! Велика подяка Григоруку О.Г. та Євграшкіній К.А.

,

дуже класний технікум, він мене багато навчив, я там провів кращі роки свого життя. велика подяка Сергію Євгеновичу.

,

Очень хорошый техникум, принес очень много полезных знаний!!! Профессиональные преподаватели! О.Г.Григорук- лучший преподаватель геодезии, спасибо нму большое! Долгих успешных годов и процветания!!!!!!!

,

Я закінчив технікум у 2007р. Хочу сказати що цей технікум став для мене дуже близьким. Я зустрів там багато нових друзів, з якими я до цього часу товаришую. В технікумі в якому я провчився два роки, працюють самі хороші, розумні і справедливі ВИКЛАДАЧІ. Я дуже вдячний всім хто там працює і навчає. Бажаю щоб технікум процвітав і навчав українську молодь.

,

5+

,

Навчалася 1967-1970рік. бухгалтерський облік ,дуже хочу зустрітися з однокурсниками.Технікум дав дуже великі знання ,я вдячна всьому педколективу і одногрупникам. Може хтось буде читати цю інформацію відгукніться, в 2010р. 40-років випуску. Мій телефон 8-066-793-70-73

Партнеры сайта
Ржищивский профессиональный колледж строительства и экономики
Ржищивский профессиональный колледж строительства и экономики
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в с. Яруне, а также колледжи и техникумы в с. Яруне, курсы в с. Яруне, репетиторы в с. Яруне, работа в с. Яруне

Обратная связь