Новочорторийський державний аграрний технікум


  • с. Нова Чорторія · вул. Незалежності, 36, Житомирська обл.
  • (04147) 9-63-60
    (04147) 9-62-23
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Як був радгосп було важко та це був прекрасний час для нас який ми провели з нашими наставниками пречудово дякую

,

Навчався на відділенні вет.медицини 2014/2018 років. Викладачі чудові хоч і вимогливі чудово знають свій предмет і пояснять так що все зрозуміло. Завідуюча відділенням чудова жінка,яка завжди дасть пораду якщо це потрібно і допоможе - Лариса Миколаївна наче друга мама. Також там працює дві чудові викладачки які викладають свій предмет наскільки добре,що вони стають одні із улюблених це Тетяна Максимівна і Лариса Юхимівна. Сам технікум знаходиться в мальовничому місці яке має досить цікаву історію. У технікумі постійно проходять різні цікаві заходи. Не шкодую, що навчався там

,

Я навчаюсь на 2 курсі Ветиринарне відділення. Я дякую тим викладачам які вкладають в нас душу і дають нам знання. Найбільше я вдячна Павлючик Ларисі Миколаївні це викладач з великої букви. Розумна, добра, турботлива, для мене як мама. Завжди допоможе. Технікум хороший хоч і старенький. Одні студенти кажуть що тут вчитись неможливо все старе і хитається. Для мене, наприклад, неважливо які парти і вікна адже я прийшла сюди навчатись і здобувати знання. Хто хоче той шукає можливість а хто не хоче той причину. Хто хоче вчитись він знайде тисячу способів для того. А хто не хоче той знайде тисячу і одну причину для того щоб не навчатись ( то парти не такі, то викладачі тихо розмовляють, то одногрупники не дружать). Якщо хочете навчатись то проходьте на навчання тут дуже КЛАСНО!!!

,

Хороший технікум,навчавсь 1998-2002р.,із отриманими знаннями було легко навчатись в ЖНАЄУ,хороша школа життя,багато хороших викладачів

,

СССР самий настоящий

,

ни че не поменялось, сумбур и каламбур

,

Технар класний 1000000%.

,

Навчався в цьому прекрасному технікумі, на агрономічному факультеті (А-42, 2003-2007 рр.). В ньому отримав велику путівку в життя. Знання дійсно викладачі дають на високому рівні, які і зараз приходиться застосовувати в робочих обставинах. Маючи сьогодні вже диплом кандидата сільськогосподарських наук, велику подяку хочу висловити Швалюку Володимиру Леонідовичу, який був для нас як батько, викладач та просто друг. Також хочеться подякувати Трохимчуку Максиму Степановичу, для якого ми були першою групою. Це був для нього перший серйозний крок випробовування професійної діяльності. Але він справився. Група була дружня, дуже хороша, одним словом справжня студентська сім'я. Дякую за ті роки що провів саме в цьому навчальному закладі, де гарна природа та люди.

,

Навчалась 1999-2003р на вет.фаці групаВ-41 мені приємно згадади студенське життя, навчання та й викладачі прекрасні є звичайно винятки,але вони є завжди.Вдячна нашій керівничці Мокрицькій Тетяні, вона з нами намучилась.І всім іншим викладачам велика подяка за їхню працю і терпіння. Коли поступала, то не думала, що буду працювати по-спеціальності, але вже 14років мій диплом не валяється без діла!!! Поступайте, навчайтесь і будьте щасливими!

,

Закінчила технікум у 1994 році(агрономічний факультет).Залишились приємні спогади.Вдячна викладачам за їх працю.Знання які отримала знадобились у подальшому навчанні у ЖНАЕУ.Технікум дійсно дуже класний, дає достойні знання та гарну життєву школу. Бажаю і викладачам і студентам успіхів!

,

Я отримала диплом фельдшера вет. медицини у 2011 році. Маю дуже приємні спогади про цей технікум. Викладацький колектив - чудовий. А особливо я запам"ятала викладачів: Сорока Іван Іванович (заступник директора з виховниї роботи / викладач ветеринарного акушерства) та Сорока Людмила Анатоліївна (викладач іноземних мов). Це дуже порядні люди, кваліфіковані викладачі. Я бажаю процвітання Новочорторийському ДАТ!

,

я закінчила технікум у2007р,навчалась на ветеринара в-43,заклад супер,викладачі супер,життя в гуртожитку також було супар!!!!!! у мене була найкраща в світі группа!!!!!!!!!!!!!!!!! я б із задоволенням повернулась і ще кілька років побула б студенткою!!!!!!!!!!!дуже вдячна всім викладачам і моїм одногрупникам що були поряд всі ці роки!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Студентка 2007-2011. (агрономічний факультет).Була б ще спеціальність, яка мені подуші ,то вступила ще раз! Знання які отримала знадобились у подальшому навчанні у ЖНАЕУ та роботі де працюю! На рахунок викладачів- гріх сердитись, тому, що все залежить від взаемовідносин але головне що вони відкриті! Щодо гуртожитку ,то гуртожиток кращий ніж в Житомирі на вул.Фещенка-Чопівського! а чистота і порядок залежить від самих студентів та прихожан))) доречі ,курси водія та курси комп`ютерного набору можна пройти та отримати права та свідоцтво слухача курсів! культурно-масова діяльність досить розвинена. Працюе спортзал,столова,буфет,бібліотека, кімната відпочинку в гуртожитку,актовий зал! та що там говорит природа -суппер!!! Викладачів виділяти не буду,адже рахую це не правильним!!!

,

Техникум нормальный.

,

Непоганий технікум.

,

Дуже красивий технікум,добрі вчетелі,тільки в гуртожитву є одна людина на вахті,то він недуже)) А так всіх запрошую поступати))))))

,

техникум замечательный только если бы можно было ещё один факультет младшей медицинской сестры ему цены не было.....

,

технікум дуже сподобався хороша поведінка студентів буду пуступати

,

Красиво)))

,

Может и хороший по учению ,но есть один нехороший человек который будучи преподавателем осуждать не знавши людей!Как можно жить в одном селе осуждать человека в другом селе не знавши его!Это не педагог!

,

я випускниця 2009 р.В-41.не шкодую про проведені роки навчання!!!педагогічний колектив завжди ставився до нас з повагою і з розумінням!!!!спосибі Вам за це!!!!!

,

буду поступати))) дуже сподобався технікум*

,

Найкращий заклад в світі))))))))))))))

,

я навчаюся на 1-му курсі Ветеринарного відділення...Цього ж року уже буду студентка 2-го курсу.....Насправді цей технікум дуже красивий.мені подобається у ньому навчатись...І Викладачі чудові,допоможуть у тяжку хвилину...Поступайте У цей чудовий заклад і ви не пожалкуєте....))))

,

в-43 1991 г. выпуска.Слабый не выживет.Школа жизни -хорошая.Если мозги на месте-выучишся.Колодяженскому В.М.-спасибо за хорошую школу и жизненные советы.

,

Вже писала коментар-прохання і ще прошу хто може, допоможіть мені за будь-яку винагороду стрітися з цілителькою Ларрисою Георгіївною. мої данні на попередньому коментарі. З пованою - т...д.

,

скучаю за селом. в ньому я бувала кожного літа.а зараз буваю тільки на кладовищі.а хотілося побути хоч 2 дні в селі.підкажіть чи є десь в селі зупинитись

,

Я навчаюся на арономічному відділені . Цього року буду вже студенткою 2–го курсу . Насправді цей технікум чудова школа навчання мені подобається тут навчатись . І вчетелі прекрасні , дуже розумні коли треба завжди допоможуть . Тому поступайте і не пожалкуєте=)))))))))))))

,

Технікум офігений,завідєніє класне........

,

Техникум такий собі вчитися можна але необовязково можна гуляти і хороші оцінки мати.

,

Випускник 1992 орденоносноі В-43гр."КРАСНИЙ" .Викладачі та учбово-навчальна база супер класу.Страшилки про гуртожиток-понти від безхребетних мамійчиків.Лише найкращі слова подяки та спогади цей заклад випускає не лише фахівців а й вчить самостійності формує характер .Надіюсь в червні приіду на зустріч дуже скучив за Чорториєю та своіми побратимами.

,

Моя оцінка 5. хоча я не вчилася в ліцеї, але знаю про нього і бачила зовні. А ще знаю, що в ньому працювала або ще працює викладачем Лариса Гаеоргіївна \прізвища не знаю\ обдарована народна цілителька, з нею я колись стрічаллась, і знову хотіла б стрітися. Дуже прошу, допоможіть мені, хто може, дайте її координати, може є електронна адреса або номер мобілки. Буду дуже вдячна. З повагою - Тамара Др. м.Полонее. електр.адреса aramat53@ukr.net напишіть, будь ласка, на неї. а може сама Л.Г. забожає мені написати і зможе приїхати до мене. я хвора.

,

Технікум дає знання тим, хто хоче їх мати :відкриває нові перспективи, формує подальшу долю(та серед викладачів є винятки).... А в гуртожитку двері відчиняються не розумом, а добрячим поштовхом ноги п'яних хлопців........Шановне керівництво, верніть увагу, БУДЬ ЛАСКА, на те, як живуть ваші студенти.Те, що є зараз це -ПРОСТО ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖААААААААХХХХХХХ!!!!!Фільм жахів!!! Надто вже страшна друга сторона медалі.....сумно і моторошно....((((((((((((Так жити не можна.Страшно за життя.

,

Я навчалаль в цьому технікумі у 1995-1999 роках( В-42) факультет ветмедицини, кл. керівник Пастушенко Галина Дмитрівна. Зараз працюю зав.дільничною ветлікарнею Технікум дійсно дуже класний, дає достойні знання та гарну життєву школу. Велика подяка педагогічному колективу, вихователям та низький їм уклін за надані знання та терпіння до нас студентів. Гуртожиток був для нас рідною домівкою всі чотири роки навчання, ми його ніколи не вважали "прохідним двором". А те які там меблі залежить в основному від самих студентів, як вони ними користуються. І варто подумати над тим, що можливо не вихователі там такі, як конц.лагері, а проблема в самих вихованцях( студентах ). Бажаю всім успіхів та натхнення.

,

Cуперово!

,

Технікум класний, викладачі теж, але дирекція дбає лише про себе. Мабуть до цього часу ті самі потрощені меблі в гуртожитку. Ось приїду на зустріч в червні, спеціально піду поцікавлюсь, що робиться в гуртожитку, і потім напишу ще раз. Але я думаю, що там нічого не змінилося...

,

Технікум просто прекрасний, все залежить від самих студентів!!!

,

Я випускниця 1989року, агроном.Дякую долі за те,що дала можливість навчатися в даному закладі,що звела мене з такими чудовими викладачами та вихователями.Низький ім уклін.А гуртожиток ми вважали своім домом і завжди підтримували в ньому порядок,адже ми першими заселялися и ньому.

,

Шановні студенти. Буряки,цикорій та інші с/г роботи не відносяться до курсу університету чи технікуму з питань, наприклад - іноземної мови. Необхідно знати би Вам шановні, що Ви навчаєтесь в аграрному технікумі і викладачі Вам прививають, так би мовити, практику з робіт в с/г а не поглиблене навчання іноземної мови. Хоча і те і інше необхідне в подальшому житті. Так, що треба вчитися працювати не з 17 років, а хоча би з 15, далі буде пізно. Працюйте та залучайте інших до праці. Щодо відпочинку то вже в 17 треба мати здоровий глузд і велику повагу до вчителів і вихователів. Успіхів.

,

Технікум дуже класний і викладачі найкращі.

,

Хто хоче навчатись - буде)))))) А хто вважає , що тут будуть катувати - загалом лінивці, які не хочуть вчитись!!! Люди, які талановиті - талановиті в усьому та будуть встигати усе. А тут педагогічний колектив хороший, дисципліна на уроках і дозвіллі. Ласкаво просимо до технікуму!!!!!)))) А хто хоче гуляти і тинятись прошу поступати кудись в інший заклад, і не позорити його своєю присутністю!))))

,

Супер,супер,супер...

,

Ви пишете про гуртожиток.А ранiше ще були буряки якi заставляли просапувати 17_ рiчних дiтей!

,

Добрий день шановні колеги! Я навчався в цьому технікумі 1994-1998 роках (В-42) на факультеті ветеринарної медицини - класний керівник Павлючик Лариса Миколаївна. Після цього поступив до Державної агроекологічної академії (м. Житомир), такий же профіль. Під час навчання в академії стажувався в Великобританії та Данії. 5 років працюю в свиноводстві. Починав з рядового ветеринарного лікаря, а сьогодні я - керівник направлення свиноводства одної елітної компанії, - проектую будівництво свинокомплекса. Я низько вклоняюсь своїм батькам, які дали змогу мені вчитись, як би там скрутно не було, і окрема подяка всім викладачам і вихователям гуртожитку - за терпіння, і бажання зробити з нас людей! А студентам - все в ваших руках, Ви і тільки Ви ковалі власної долі, і якщо у Вас щось не получається, то шукайте причину в собі. Всім успіхів, терпіння і натхнення!

,

Техникум правда дает больше знаний чем университет.Большой поклон учителям и нашей классной маме Галине Ивановне.Но что общага тюрьма-точно.

,

Технікум просто клас!!!!!!!!!Навчатися не тяжко.Поступайте,непожалієте!!

,

Супер Технікум!!!!)))))))))Уважуха!!!

,

А іміджом, по моєму, ніхто й не переймається. І так піде, аби собі добре було.

,

Так дійсно цей технікум то є гарна школа в життя. Я випускниця 1998-2002 року і можу запевнити, що рівень знань який надає цей заклад дійсно достойний і високий, порівнюючи з університетською освітою. Педагогічний склад чудовий! І змушена погодитись з іншими гуртожиток то є суспільна, студентська катастрофа яка здається нікого окрім самих студентів не цікавить! То ж шановний ректорат закликаю від усього студентства наведіть лад у гуртожитку адже це Ваш імідж, Ваше "обличчя", Ваше майбутнє...

,

І коли це технікум займеться тим гуртожитком, маю на увазі не тільки адміністрацію але і студентів. Можливо було б за краще Вам, шановні, самим трохи подбати за те де ВИ маєте жити н-нну кількість років. А так як дбаєтє шановні студенти те і маєтє, чого на когось кивати. Жити треба теж навчитись у цьому технікумі.

,

Я закінчила цей технікум рік назад.Скажу,що усі викладачі хороші,готові допомогти,а от гуртожиток мені ,зовсім,неподобався.Там було страшно жить.Це був проходний двір і не лише через двері!Але зараз,надіюсь,все змінилося.Тому,закликаю,усіх бажаючих,поступати у Новочорторийський державний технікум.Бажаю всім успіхів!

,

А вчителі точно класні, нехай з університета деякі у них повчаться, а то тільки мзду ждуть після отримання студентами стипендій або здачі екзаменів та заліків. Так тримати педагоги технікуму. Вихователі, карателі сталінських концтаборів

,

Новочорторийський оксфорд просто супер.

,

Забийте на вихователів. Я там вчився 1998-2002 це чудовий технікум, а головне роки які ви там проведете - будете згадувати все життя. Веселіться, далі життя буде не таке веселе.

,

Технікум просто супер раджу всім хто хоче учитися на агронома чи ветеренара приїжати сюди!!!!!!!!!!! бо тут справді круто повірте мені бо я сам учуся на 2 курсі агрономічного відділення. Жду з нетерпінням поповнення радів студентів.

,

Дуже гарні викладачі,Взагалі технікум дуже чудовий!!!!!!!!!!

,

Технікум супер,викладачі класні,а от проживаня в гуртожитку недежу, бажає кращого: гуртожиток скоро буде похожий на тюрму тіки гратів навікнах ше немає! Іван С. ходить в гуртожиток як хто йому тут медом намастив шей доброй ложкой,Гайдай лазить середночі як примара вокруг гуртожитка, навєрно йому неспиться,

,

Я зараз тут учусь на ветеринара.Да,техникум хороший даже класний,але вихователи кумарать, сторож Гайдай задовбуе кожен вечiр,ну а Сорока то вже вопще iнший разговор.

,

Повірте мому невелткому опиту але цей заклад дає хорошу школу життя.Яка пригодилася мені.І на мою думка та думку моїх товаришів даний технікум дає більше практичних та теоретичних (багаж) знань чим деякі аграрні наші університети.Але проживання в гуртожитку бажає кращого.

,

супер а...ігенний технікум,повірте

,

дуже класний технікум

,

фашистські підходи до виховної роботи деяких відповідальних працівників

,

Предвзятість працівників гуртожитку до студентів


Залишити відгук

Усі коледжі в с. Новій Чорторії