Рогачів-Волинська філія Новочорторийського державного аграрного технікуму

Рогачев-Волынский филиал Новочерторийского государственного аграрного техникума
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

43
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчався з 1999-2002. Викладачі чудові. Хоч і не працював по спеціальності, за те є практичний досвіт побутової та сільськогосподарської роботи. Який за 20 років став мені в нагоді. Проживання в гуртожитку, це екстім розвага. Через багато років приємно згадати. Хоча при навчанні були моменти що було важко. В загалом щось для себе практичного можна навчитись.

,

В мій час перебування в цьому закладі 2008-2010 ставлення деяких преподив жах.Нездумайте тут навчатися.Думайте.

,

Дуже напрягає коли кажеш де навчався а тобі кажуть це там де одні довбні вчаться ті які нікуди не поступили. Хочу сказати що я заробляю набагато більше будь якого "гострого який це говорить. Працюю по спеціальності в Українї їздив по світу по роботі а не на роботу, і я радий що я пішов саме туди. P/ S Не місце красить людину а людина місце якщо якийсь довбень навчається в престижному вузі, в який його запхали по блату це не завжди дасть йому дорогу в життя. Можна ще дуже багато писати історій навіть цілу книгу... Це приємні сторінки історії мого життя, які я згадую з посмішкою...

,

Навчався в цьому закладі 2007-2011 рр потім в ЖНАЕУ, якщо порівняти знання технікуму і знання які " прищепили в універі" то основна база знань була здобута в Рогачові. В університеті тупо переписували конспект дивилися фільми і не могли дочекатися закінчення занять. Нудьга а не навчання. В технікумі ж - не було коли скучати. Цікаві практики які підготували до майбутнього нехай не так професійно, але все ж таки хоча б мати уявлення про ту корову побачити та пощупати так би мовити так як я сам з міста. Студентське життя яке було насиченим та різноманітним. Це була школа життя для мене в якій я багато чого навчився, та яка підготувала мене до подальшого життя.

,

Закінчив технікум в 1983 році.Тодішні викладачі давали нам відмінні знання.Вони хотіли,щоб ми були обізнані з технологіями ведення тваринництва.Добрим словом згадую тодішніх викладачів:Тома Петровича,Марію Павлівну,Миколу Івановича,Анатолія Івановича,Любов Зінов"івну,Віктора Миколайовича,Петра Феодосійовича,Надію Миколаївну.


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в с. Рогачеві.