Мукачівський аграрний коледж Національного університету біоресурсів і природокористування


  • Мукачеве · вул. Матросова, 32, Закарпатська обл.
  • (03131) 2-20-20
  • денна, заочна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коли треба подавати документи

,

Нікому не рекомендую цей вуз. Перші курс - просто жах, нагромадження інформацією за 10-11, це звичайно можна зрозуміти, але кількість дз і вчителів які байдуже ставляться до свого предмета, було достатньо...(один із вчителів до речі - звільнився, але це не міняє моєї думки) Далі, уже по спеціальності навчання - ніяке, ніхто з викладачів наче немає бажання навчати, дехто взагалі свого предмета не знає, особливо по спеціальності. Можу похвалити за те що попередницю (директрису), замінили на нового, але корупція є, хоча не таких масштабів, як розказували (бувало за пропуск приносили каву, вино, хтось натякав на гроші, дехто брав коробку цукерок, за оцінки, тощо). Гуртожиток також не блиск, але тараканів і других "друзів" студентів що проживають гуртожитках не помічалось, конфузів там було достатньо (сори між студентками коли одна одну тягнула за коси, бійки з ромами і студентами, в результаті якого викликали поліцейських, виганяння неадекватних студентів і т.д.).

,

Повністю крумпований Без грошей деякі вчителі прямо кажуть що не ставлять оцінку, не залежно від балу Жалію шо обрав саме цей коледж.. На парах викладачі часто відсутні та дуже вимогливі; недооцінюють студентів

,

Коледж корумпований пічалька

,

Коледж супер.Всі викладачі просто супер окрім одного, дуже знущається із студентів нереально багато дає на ДЗ.

,

Непоганий коледж,викладачі хороші та розуміючі

,

Я хочу поступати на право яки екзамени треба здавати

,

З плюсів те , що навчатись можна доступно і хто учиться платити не потрібно Вчителі є розуміючі та приємні З мінусів : пропуски які потрібно перекривати , це просто жах коли тобі десь потрібно іти то пропуски ставлять А взагалі непоганий коледж , терпимо

,

Нет никакого стимула к обучению, только нагружают и нагружают.

,

Наталія Павлівна Зе Бест!

,

Легеза і фарковець, гуленко мар'яна і ігор,і леся юрівна,богдан в.п найкращі вчителі коледжа

,

нема грошей- нема місця в коледжі

,

Самый корумпированный коледж. Сначала деньги- потом экзамены. Неважно какой средний бал. Заплатил - поступил. Проверила на себе.

,

Без грошей не і мрійте поступати. Безрезультатно. Марна трата часу.

,

непоганий коледж,щодо корупции, то вона присутня, але терпима, вчитися можна.

,

Нормально учитися,но деякі вчителі без хабарів і не думають ставити нормальні оцінки.А взагалі,коледж непоганий, але був би вибір ще раз поступати ,то не пішов би!

,

Хороший навч. заклад. Поступайте!! Виділяється з поміж вузів Закарпаття.... Вчуся, сам все здаю...Лише двійочники,які не вчаться платять...

,

навіть не знаю чи поступати але все ж спробую

,

Дуже класний коледж, про хабарі неправда! Просто треба вчитися!!! Навчання досить на високому рівні, як для закарпатського коледжу!!!

,

Ветеренари най кращі=)

,

Здивована відвертістю людей про наш коледж. Можу запевнити всіх тим, що гроші зараз відіграють важливу роль, але знання- це розум людини, а не гроші!!! Навчаюсь в коледжі 3р. на юридичному. Завдячую велике спасибі класному керівнику Соскіді С.Я, вдячність Гудзоватій О.М, директору Балаж Н.Й.

,

супер)) дуже класний коледж)

,

Немає ніякого заохочення для студентів. Вчителя дбають лише про свої матеріальні інтереси, а не про надання знань студентам. Дуже розчарована в цьому корумпованому закладі! Моя Вам порада тримайтеся як найдалі від цього коледжу!

,

Самый корумпированный коледж,не насытность в деньгах не знает границ,родители имеете железные нервы,отдавайте своих детей в это заведение

,

Коледж насправді не поганий ! Найкраща Викладачка - Юліанна Сергієвна , Дуже багато спогадів залишилося про неї .

,

Коледж мені подобається !!! Найкращий вчитель Сергій Яношович Соскіда і дуже хороша людина !!!

,

Коледж супер!!!Ветеринари найкращi!Тут самi кращi,справедливi й чеснi вчителi))2010-2014)

,

Особи , які коментують про коледж і викладачів з негативної сторони це особи , які не навчаються а сидять у двійочниках і на всіх обіженні . Я сама навчалась і можу сказати що ніхто від тебе не буде просити грошей якщо ти вчишся і тим більше ставити палки в колеса . Так вчіться і не шукайте видумок ) Стосовно викладачів дуже класні ....

,

коледж дуже гарний вчитися досить легко.....сама краща вчителька і наш куратор Грига Наталія Павлівна.....ВМ-14

,

гарний коледж.....вчителі супер окрім дохторки............і фізика

,

Класний коледж)))) Просто треба бажання навчатись.))) , Вчителі докладають багато зусиль , для того , щоб студенти могли зрозуміти заняття)) Великий Привіт групі ФК-11 та куратору Яцик М. І --- Ви найкращі ми вас дуже дуже любим))))

,

Коледж як коледж, а де тепер не беруть гроші,Всьо було супер.Великий привіт всім однокурсникам,а особливо Яцик М.І.*****

,

Самий класний коледж=)

,

всюди гроші грають роль... але якщо ти хочеш вчиться в цьому коледжі то вчись вчетелі хороші спільну мову знаходять....

,

Фарковець це человечек з підлою душею брудним нутром слабим розумом

,

так,ви всі глибоко помиляєтеся! Наш Сільхоз може і бере гроші,але він не кончений,сюди ніхто нікого не заставляв поступати це був ваш вибір! Ви самі навчитили їх брати гроші,тому думайте,що пишете. Так,ми троє теж моментами не взахваті,але все ж є багато позитиву. А директорка зрозуміла свої помилки,і зробила висновки. Кожна людина має право на помилку,а Фарковець не бидло,він класний чувак!!!

,

Ви ниби не з циеи планети,гроши тепер усюди беруть,не беруть лише напевно в ПТУ,а коледж найкращий,я сама там навчалась з 2007по2010рр на БО,и не скаржуся!!!!

,

Це один з найкращих коледжів. Суперові вчителі, а особливо мій куратор, СОСКІДА СЕРГІЙ ЯНОШОВИЧ!!!!!!! Найкраща группа ПВ-18. 2011-2012рр.

,

Круг моїх колег навчається в різних НЗ Мукачева, Хуста, Сваляви, Ужгороду та ін. міст. Тому, враховуючи всі плюси і мінуси, однозначно можу сказати: "Мукачівський аграрний коледж" дуже яскраво виділяється серед НЗ Закарпаття.

,

Я сам учился в етом коледже на Ветеринарную медицыну.Учителя там просто супер...с пониманием относятся к студентам,а все вашы негативные оценки ... вы просто там не учились и по етому вы не знаете.Ето хорошее учебное заведение.

,

ну незнаю я туди хочу іти вчитися главне шоб були мозги а осталне не помеха!!

,

Вы что тупите?! училась там, и за оценки не платила! Есть учителя наглые, ходила на перездачи....но не платила ! Так что учитесь ГОСПОДА!!!!!

,

Директором коледжу Балаж Н.Й. організовано справжнісінький рекет по відношенню до студентів. Такого ще не було! Знаєш не знаєш але бабки плати. Інакше не здаш жодного екзамена. Не дарма називають коледж парнокопитна бурса.

,

За вступ 1000 у.е Так що старано навчайтесь

,

Найкращий навчальний заклад в Мукачеви!:) Мене дуже здивували коменти нижче.... дороги де зараз модна поступити без грошей... не гарно так висловлюватися! Я сама тут провчилася 4 роки... це були незабутни 4 роки в моэму житти...и я з впевненистю можу сказати що мене багато чому навчили... Мукачивськи державний аграрний коледж The Best!!!

,

Аграрний самий ліпший, і грнші тут не главне главний мозок. І вчитися тут круто.

,

Навчальний заклад не дочого, він в принципі не поганий, але з керівництвом треба щось робити, те що собі дозволяє пані Балаж неприпустимо для керівника: звільняє людей коли і за що захоче, набирає інших не досвідчених, навіть без дипломів і пед. освіти( свою невістку).... дуже багато можна писати, але все марно, ніхто ж із Київських керівників не відреагує... ВСЕ КУПЛЕНО!!!!

,

,Я,вас.розумію.таке зараз водиться,але ж і у вас дорогенькі такі граматичні помилки,що і читать соромно. А на ваші промлеми, ми звернемо увагу.Директора і замінити можна.А от ви навчайтесь,

,

не учитесь дети здесь-этот коледж без денег просто обман. Я убедился в этом сам и на себе.

,

Коледж класний але вчителі не дуже!!! Багато грошей треба платити за оцинки!(((

,

Цей коледж порсто клас!!!!!!!!

,

Коледж-супер!!!!!!!!!!!!Найкращі роки, найкращі викладачі,не дивлячись на те, що я його закінчувала 7 років тому, у мене до сих пір самі позитивні спогади.Не слухайте нікого - робіть правильний вибір , і цей вибір - Мукачівський Державний Аграрний Коледж!!!!!!!!!Окремий привіт директору Балаж Н.Й.,Улинець А.Ю. і Кнап Н.Й.

,

про гроші дійсно правда,але без грошей зараз не підеш нікуди! а навчатися там класно,весело мені подобається!і вчителі хороші,а кричати на нас це їх робота)

,

Да,дійсно-гроші грають там немале значення,але де ж їх не хочуть?А коледж хороший і вчителі здебільшого нормальні,поступливі і йдуть назустріч студентам,тобто спільну мову знайти можна...І взагалі,щоб там не сталося в мене за всі 4 роки навчання в коледжі,я його дуже люблю і з впевненістю можу сказати що ці роки я ніколи не забуду....

,

хотіла б вчитись але шось не дуже по відзивам хочется"

,

это всё правда...заплатишь поступишь... без денег не рыпайся...проверенно на себе.....!!!!

,

Ето самый корумпированный колледж.Без денег даже отличник учиться не сможет. Они даже дет.домовских детей больше года у себя не держат-они ведь платить не могут.Плотиш буквально за все.А у кого действительно напряг с деньгами, то на ремонт гостинницы или убирать на ферме навоз и т.д. За н.б.-50грн. екзамен 100грн.и т.д.Но ето тебе не гарантирует хорошую оценку За общежитие цену влупили дай боже.Так что поступайте и учитесь, ,на жаль вот такой жизни......

,

самий лутший техникум=))

,

допотопний коледж,а завучка-тупа нахаба,що продається за 500грн.

,

Самий кончений технікум !!!!!! Без грошей не має шанса поступити!!!!!!!!!

,

Мені подобається

,

да не очень коледж

,

Це супер коледж

,

Самий класний навчальний заклад і вчителя

,

сельский коледж самый плохой

,

самый плохой коледж

,

найкращий коледж!!!

,

Вчаться лише двійошники!


Залишити відгук

Усі коледжі в Мукачеві, а також ЗВО (вузи) в Мукачеві, курси в Мукачеві, репетитори в Мукачеві, робота в Мукачеві