Мукачівський аграрний коледж Національного університету біоресурсів і природокористування
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

69
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Всім доброго дня.Незнаю коли я навчалася,а це було з 2001по2004р на відділі,,Організація і технологія ведення фермерського господарства,, це були найкращі роки навчання та студентського життя.Так і тоді було не без гріха,і взятки були і таке інше,але навчання на першому місці, знаєш дістаєш хороші оцінки,незнаєш платиш.Та в цілому,заклад на той час був непоганий.Та правду пишуть в коментах,якщо ти вчишся все буде добре.

,

Коли треба подавати документи

,

Нікому не рекомендую цей вуз. Перші курс - просто жах, нагромадження інформацією за 10-11, це звичайно можна зрозуміти, але кількість дз і вчителів які байдуже ставляться до свого предмета, було достатньо...(один із вчителів до речі - звільнився, але це не міняє моєї думки) Далі, уже по спеціальності навчання - ніяке, ніхто з викладачів наче немає бажання навчати, дехто взагалі свого предмета не знає, особливо по спеціальності. Можу похвалити за те що попередницю (директрису), замінили на нового, але корупція є, хоча не таких масштабів, як розказували (бувало за пропуск приносили каву, вино, хтось натякав на гроші, дехто брав коробку цукерок, за оцінки, тощо). Гуртожиток також не блиск, але тараканів і других "друзів" студентів що проживають гуртожитках не помічалось, конфузів там було достатньо (сори між студентками коли одна одну тягнула за коси, бійки з ромами і студентами, в результаті якого викликали поліцейських, виганяння неадекватних студентів і т.д.).

,

Повністю крумпований Без грошей деякі вчителі прямо кажуть що не ставлять оцінку, не залежно від балу Жалію шо обрав саме цей коледж.. На парах викладачі часто відсутні та дуже вимогливі; недооцінюють студентів

,

Коледж корумпований пічалька


Залишити відгук

Усі коледжі в Мукачеві, а також ЗВО/ВНЗ в Мукачеві, курси в Мукачеві, репетитори в Мукачеві, робота в Мукачеві