Кам'янський фаховий медичний коледж

Каменский профессиональный медицинский колледж




  • денна
  • фаховий молодший бакалавр, бакалавр
  • контракт, бюджет
  • Статус комунальний.

Працюєте тут? Керуйте сторінкою закладу


Спеціальності


Останнє оновлення 30 березня 2026


Відгуки

134
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Введіть ваше ім’я.
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Щастя бути частиною такого неймовірного дійства, як «Кращий за фахом» у Кам’янському медичному коледжі. Це було справжнє свято професіоналізму, краси та натхнення. Ідеальний сценарій, злагодженість команди, цікаві конкурси, яскраве дефіле медичних костюмів — кожна деталь була продумана до найменших дрібниць. Особлива подяка директору коледжу Тетяні Миколаївні Тимченко — це дійство було створене її серцем і душею. Вона не лише організатор, а справжнє натхнення цього заходу — елегантна, світла, з неймовірною енергетикою. Це було справді на найвищому рівні. Дякую за незабутні емоції!

,

Дуже гарний коледж. Дитина закінчує 4 курс- ні разу не пожалкували у виборі.Ні вона, ні ми, батьки. Єдине, що бентежить, це майбутній військовий облік . Але коледж тут не винен. Раджу. (до речі- общага як общага. Слідкують за дисципліною😊)

,

Коледж дуже класний, але в гуртожитку на Спортивній 40 тебе взагалі не поважають та відносяться як до свиней, навіть в тюрмі прав більше, за ті кошти які ми платимо, відношення повинне бути не таке, робіть з чим щось...

,

Красивый, современный коледж с замечательной приёмной комиссией!

,

Дочка закончила 1 курс фельдшерское отделение. Хочется поблагодарить всех учителей. При весьма скромных способностях в школе, вижу просто большое желание учиться и познавать профессию. Возможно не писала бы комментарий, но... ребята. О каких взятках вы говорите? Если вы имеете ввиду несколько гривен на 1 сентября на цветы..то да. Лучше не сдавайте, чем писАть чушь. Комментарий от "хтось" (сдесь- пишется с буквой "З" вначале ) скорее реклама , чем антиреклама колледжа.. О негативном. Из минусов- общежитие. Вроде бы собирались там навести порядок, но в связи с войной... Общежитие это ужас и боль.. По 5-6 человек в комнате (комнатке).. Ну хотя бы по 4...


Дивіться також усі коледжі в Камʼянському, ЗВО/ВНЗ в Камʼянському, курси в Камʼянському, репетитори в Камʼянському.