Професійно-технічне училище № 81

Профессионально-техническое училище № 81
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

155
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Незнаю як другим, а мені подобалося навчатися, так звісно були незручності, бо карантин і дистанційка теж була. Думаю, що хто не хоче той і не буде навчатися. Нічого сложного не було, можна звернутися єслі є запитання, викладачі та майстри завжди допоможуть. В мене не було можливості бо не крутий телефон, я приїжав в училище, брав завдання і вдома писав. Дякую всим.

,

Я випускниця цього училища мене все влаштовувало. Знання отримала, ті на які хватило моїх сил і розуму. Дякую викладвчам і майстрам за допомогою можу звернітися до цього часу.

,

Да, у нас наделали в групах кучу фейковых акаунтов для проверок, хотя там нихто не сидит и никого нима. Сами учитиля создають вместо нас посещение для отмазки. В наший групи таких больша половина. Как буто студент есть, а його там нима. Питаю у друга де вин взяв комп или телефон шоб у онлани буть, а вин мени каже, шо в онлани його нема и николи не було, а я його там каждый день бачу. И заставляють камиры включать а шо включать если даже компа нима и итернета тоже. Нехай попробують шонибуть виучить через тилифон, там ниче не видно, ни картинок, ни того шо вони обясняють. А за то шо не подключаються у онлани лишают стипендии, а у нас нема грошей не то шо на интернет а даже мени на обувачку. Ото така бурса.

,

Якби руководство у районі або області бачило, шо робится у юревськом пту. Дітей за те шо не можут буть на уроках у итернети лішають стіпендии. А еслі у сімї нема грошей на интирнет і на компутір ілі телефон, то як діти можуть буть на уроках. У нас нада платить за інтернет а дітей бува шо і двое и трое. Придумали картінки із фаміліями а детей на уроках немає. Питаю скілько платять батьки за інтірнет, а студент каже, шо вообще на уроках не сидить, а його фамілія на уроці є. Одних лішають стіпендіі а для других роблять фейкові посіщенія.

,

Ще один випуск і ми опять не здавали екзамени на права на трактор і на машину! 3 года одучились і все бестолку! Ні в якому случаї не ідіть в цю бурсу!!! Нічого ви там не получите, ніяких прав! По тракторам і машинам нам нічому не навчили!


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в Дніпрі, ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетиторів в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, роботу в Дніпрі.