Технологічний коледж Дніпропетровського державного аграрного університету
  • денна, заочна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

76
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дякую Богу і долі, що поступила і навчалася в цьому технікумі! Отримала чудову роботу, пропрацювала в системі 35 років. Навчали нас дійсно розумні, хороші, високого рівня вчителі. Шана їм і низький уклін. Студентське життя найкраще!

,

Вчителі високого рівня. Я зробила у свій час правильний вибір. І майже одразу пішла на кар'єрний ріст, бо вчителі навчали якісно. Звісно ж, і сам студент повинен бути зацікавленим стати у своїй професії спеціалістом високого рівня.

,

Я випускниця 2005 р. Жодної хвилини не пожалкувала про навчання саме в цім коледжі.!!! Викладачі дже уважні, не знаю за ким там бігали та просили не йти, .....але ... Хто прийшов клеїти дурня - той в дурнях і лишався після першого року навчання. Після отримання диплому одразу отримала гарну роботу з високою з\п. Наразі займаю посаду керівника великого підприємства. Щиро дякую всім викладачам, які дали мені гарні знання та не жалкували свого часу, особливо Харитоновій Л.Є., Науменко О.В., Кулаковій Т.Г, Бузіян Н.Г. та іншим. Цього року плануємо з донькою вступати до коледжу. Чекай нас наш люблений ТКДДАУ)))

,

Огромный минус данного учебного заведения в том,что ни сам колледж,ни общежитие не отапливаются.Обогреватели не справляются со своей функцией,так как окна в общежитии в аварийном состоянии и проводка не предназначена для такой нагрузки!

,

В коледжі навчається моя дитина мешкає а гуртожитку. І тут починається саме цікаве, опалення ні в навчальному закладі ні в гуртожитку не має , в грудні семестр закінчується і канікули тривають майже три місяці. А платити вимагають за весь термін навчання , фактично за 9 місяців. В минулому році в звязку з Пандемією дітей примусово виселили з гуртожитку, а сплаченних коштів не повернули. Так фактично за рік діти перебували в гуртожитку 4 місяці а інші 5 було подаровано адміністрації. Ще й враховуючи що з 6 поверхів три займають зовсім сторонні особи.


Залишити відгук

Усі коледжі в Дніпрі, а також ЗВО/ВНЗ в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі